بریتانیا به طور رسمی وارد رکود اقتصادی به عنوان صدراعظم آماده برای تاخیر بودجه

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

انتظار می رود که بریتانیا در شرایط رکود اقتصادی روز چهارشنبه برای اولین بار پس از بحران مالی اعلام شود، پس از تولید ناخالص داخلی بینی بینی 21 درصد بین آوریل و ژوئن.

این رقم که انتظار می رود روز چهارشنبه توسط دفتر آمار ملی (ONS) تایید شود، دومین دوره کاهش سه ماهه در تولید ناخالص داخلی کشور و بدترین انقباض سه ماهه دوم در اروپای غربی است.

کاهش سریع تولید ناخالص داخلی به دنبال سقوط 2.2 درصدی از ژانویه تا مارس، به نشانه اولین دوره های متوالی کاهش از سال 2009.

در میان گزارش ها می آید ریشی سونک ممکن است در نظر تاخیر بودجه پاییز خود را در صورت سنبله دوم از ویروس.

صدراعظم درک می شود مشتاق به آغاز روند بازسازی اقتصاد از تاثیر همه گیر، گزارش های مالی تایمز، اما در مورد متعهد به صرف اگر قفل بیشتر لازم است نگران است.

در حالی که احتمال دارد که این اتفاق بیافتد، یک عنصر عدم اطمینان باقی مانده است.

اگر ما یک سری قفل های محلی و سنبله دوم داشته باشد، مشخص نیست که زمان مناسبی برای بودجه باشد.”

اطلاعات ONS نشان داده است که حدود 730،000 کارگران بریتانیا از حقوق و دستمزد شرکت های بریتانیایی از ماه مارس، زمانی که قفل کردن coronavirus آغاز شد، با اشتغال نیز با کاهش بزرگترین مقدار در یک چهارم از سال 2009 برداشته شده است.

بانک مرکزی انگلستان پیش از این پیشنهاد کرده است که انتظار دارد که این افت کمتر از آنچه که در ابتدا می ترسید شدید باشد – با این حال مقامات همچنین پیش بینی می کنند بهبودی می تواند طولانی تر از آنچه پیش بینی شده بود طول بکشد.

پیش بینی شده بود که تولید ناخالص داخلی در سال جاری توسط این بانک که در ماه مه از پتانسیل 14 درصد کاهش در سراسر سال 2020 هشدار داده بود، 9.5 درصد کاهش می یافت.

با این حال ، امید از V شکل بهبود یکجا ، با بانک گفت : اقتصاد انتظار نمی رود که به پرش به سطح پیش از ویروس تا پایان سال 2021.

گزارش اضافی توسط PA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>