مادر تقریبا تغذیه کودکان از تکه های فلزی پس از گوسفند کشاورز مواد غذایی آلوده به باج گیری Tesco، دادگاه می شنود

دو مادر تقریبا تغذیه نوزادان خود را مواد غذایی آلوده به تکه های فلزی گفته شده توسط یک کشاورز گوسفند به عنوان بخشی از طرح قرار داده شده به اخوت 1.4m پوند در رمز ارز از Tesco توصیف شده است.

نایجل رایت، ۴۵ ساله از روچدیل، متهم است که نزدیک به دو سال با نامه ها و ایمیل هایی که ادعا می کرد تنها فروشگاه هایی را که در آن ها کالاهای مسموم و خطرناک یراق کرده بود را در صورتی که ۲۰۰ بیت کوین منتقل شود، بمباران می کند.

ادعا می شود که او بخشی از یک گروه از کشاورزان عصبانی از پرداخت کمتر توسط Tesco، امضای تهدید خود را به عنوان “گای برس و دزدان دریایی لبنی”، اما در حال حاضر ادعا می کند مسافران تهدید به کشتن او و خانواده اش مگر اینکه او به آنها پرداخت £ 1m.

کشاورز گوسفند به کاشت غذای کودک لاک زده با فلز در یک فروشگاه اسکاتلندی اعتراف می کند، اما این کار را در منچستر بزرگ انکار می کند – دو جایی که مادران چنین محصولاتی را کشف کرده اند.

قدیمی بیلی در روز سه شنبه شنیده است که Harpreet Kaur-Singh، از Rochdale، آماده شده بود به دختر نه ماهه اش شام خود را در دسامبر 2019 هنگامی که او متوجه “چیپ نگ های فلزی” در غذا.

دادن شواهد از طریق لینک ویدیو ، خانم Kaur – سینگ گفت که او تا به حال اوج محتویات شام مرغ یکشنبه Heinz را به یک کاسه و آماده شدن به مایکروویو آن را هنگامی که او را دیدم slivers از فلز.

به دادگاه گفت: «من چیزی از آن فکر نمی کردم و فقط آن را به هم متصل می کردم»

او بعدها فلز بیشتری در یک شیشه از ستاره هاینز پاستا پیدا کرد.

او گفت: «من آن را به شوهرم نشان دادم و او گفت «این چیپ ینگ های فلزی است» بنابراین من آن را به هم متصل کردم و تمام غذای [بچه] را به هم متصل کردم.» او گفت: «این مثل چیپ های پاره پاره شده فلز بود ـ شوهرم کارگر ساختمانی است و او فلز را دید و می دانست که فلز است.»

خانم کائور سینگ تا زمانی که او در مورد یک محصول برای همه غذای بچه هاینتس شنید تماس نمی گرفت — برخی از 42،000 شیشه — پس از مادر در دامفریس و Galloway کشف محصول به همین ترتیب آلوده.

مورون اسمیت، از لاکربی، به پسر 10 ماهه اش یک شیشه از غذای کودک مرغ شیرین و ترش هینیز در دسامبر 2019 هنگامی که او خال خال slivers از تیغه چاقوی صنایع دستی در شیشه بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>