کودکان بیشتر به احتمال زیاد به خطر عبور کانال به اتحاد دوباره با بستگان تحت قوانین جدید, خیریه هشدار

کودکان بیشتری ممکن است به دلیل برنامه های دولت برای رد کردن مسیرهای قانونی که کودکان پناهجو را قادر می سازد به بستگان خود بپیوندند، از کانال انگلیسی عبور کنند، یک موسسه خیریه هشدار داده است.

در میان افزایش شدید پناهجویان عبور از فرانسه در قایق های کوچک، Safe Passage International گفت که کودکان بیشتری به دست باندهای قاچاق می افتند و پس از دوره انتقال یگان های موقت که قرار است وزیران به تجمید مجدد خانواده ها که در حال حاضر تحت مقررات دوبلین اتحادیه اروپا مجاز است، زندگی خود را در دینگها به خطر می افتند.

با کمتر از پنج ماه باقی مانده تحت قوانین فعلی، خیریه – که کمک می کند تا افراد زیر سن قانونی بدون همراه انتقال از اروپا به بریتانیا – نگران است که بسیاری از مردم از زمان اجرا و یا از دست دادن ایمان به سیستم و سعی کنید به عبور از کشش شلوغ آب خود.

این گفته بود که در ماه های اخیر از کودکان بدون همراه و خانواده های آنها که سعی دارند به مسیر قانونی دسترسی پیدا کنند، قبل از پایان دوره انتقال، با رقم دو برابر شدن از میانگین 15 ماه تا ماه مارس، به 30 ماه بین آوریل و جولای دریافت کرده است.

جنین واکر، رئیس قانونی بریتانیا در سازمان بین المللی پاساژ ایمن، می گوید: «دولت می گوید می خواهد تعداد افرادی که از کانال عبور می کنند را کاهش دهد، اما اگر کودکان و خانواده های جدا شده نتوانند به تجدید دیدار خانوادگی دسترسی پیدا کنند، چاره ای جز خطر کردن زندگی شان ندارند.

مگر اینکه دولت یک جایگزین تجدید دیدار خانوادگی را که حداقل به اندازه دوبلین خوب باشد، موافقت کند، قاچاقچیان و باندهای قاچاق، روزی میدانی خواهند داشت که دوره گذار به پایان می رسد.”

خانم واکر گفت که این موسسه خیریه در حال حاضر تلاش کرده است تا برخی از کودکان را متقاعد کند که در فرانسه منتظر بمانید زیرا قاچاقچیان قول عبور کانالی را می دهند که “موضوع ساعت ها” طول می کشد.

او اضافه کرد: “خطرناک و نامنطقی است که انتظار داشته باشید یک کودک در کاله زمانی که آنها پدر و مادر، خواهر و برادر، خاله یا عمو در اینجا در بریتانیا خواب خشن. ما از چند کودک که در تلاش برای رسیدن به خانواده خود در سال های اخیر در اینجا جان خود را از دست داده اند می دانیم.”

در ماه مه، دولت پیش نویس پیشنهادی را برای جایگزینی تجدید دیدار خانواده منتشر کرد – اما وکلا آن را به عنوان یک «چک خالی به مردم- قاچاقچیان» توصیف کرده اند که مردم را از حقوق خود سلب می کند و سیستم را اختیاری می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>