‘من بیش از حد خسته به ادامه’: پناهجویان ناامید تهدید به پرش به قایق اگر از عبور از کانال متوقف

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

پناهجویانی که برای سفر خیانتکار در سراسر کانال از فرانسه آماده می شدند هشدار داده اند که اگر نیروی دریایی تلاش کند قایق های خود را رهگیری کند، اقدام به غرق شدن خود خواهند کرد.

More than 4,600 people have crossed the Dover Strait on small boats so far this year, with increased surveillance and coronavirus travel restrictions having effectively closed the previously more popular method of stowing away in vehicles.

با نگرانی در حال افزایش و ملتهب بلاغت در انگلستان، وزیر مهاجرت کریس فیلپ و تازه منصوب فرمانده تهدید کانال مخفی دان O’Mahoney سفر به پاریس به هش کردن “جدید، طرح عمل جامع” به ساقه گذرگاه.

در همین حال، پریتی پاتل طرح هایی را برای استفاده از کشتی های جنگی برای رهگیری کشتی های مهاجر، که یکی از مقامات وزارت دفاع آن را «کاملاً پُتی» توصیف کرده، «نامناسب و نامتناسب» طرح ریزی کرده است.

آن ها به انجمن مطبوعات گفتند: «این فراتر از تصور پوچ است که ما باید کشتی های چند میلیون پوندی و سربازان نخبه را برای مقابله با افراد ناامید که به سختی روی دینگه های لاستیکی در کانال شناور می ماندند، مستقر کنیم» این می تواند به طور بالقوه زندگی مردم را در معرض خطر بیشتری قرار دهد.

در میان ناامیدی فزاینده، و با حفظ زندگی در قوانین دریایی، برخی از کسانی که در اردوگاه های پناهندگان در شمال فرانسه زندگی می کنند در حال حاضر تهدید به پرش به قایق در صورتی که عبور خود را مسدود شده است – که نیاز به کشتی بریتانیا به عقب نشینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>