‘گداباوران’: دولت در زیر آتش برای آخرین دقیقه به نوبت است که سطح نتایج مسخره

استفاده کنید

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

وزيران تحت آتش قرار گرفته اند براي آخرين بار در حال يو-نوبتي که به دانش آموزان سطح A و GCSE اجازه مي دهد از نمرات امتحانات مسخره استفاده کنند، تا از تکرار فياسکو در اسکاتلند جلوگيري کنند.

فقط ۳۶ ساعت قبل از انتشار نتایج A-level، دبیر آموزش و پرورش برنامه خود را برای تکیه بر الگوریتم کامپیوتری به نتایج متوسط پیش بینی شده توسط معلمان پاره پاره کرد – ترس از تاثیر بر دانش آموزان در مناطق فقیرتر.

این بدان معناست که دانش آموزان در حال حاضر به طور بالقوه بین علامت های آنها اعطا می شود انتخاب کنید، نتایج مسخره خود را، و یا – اگر آنها با هر یک از آن خوشحال نیست – آنها می توانند در امتحان در پاییز را بسر ببخشند.

اما جف بارتون، دبیر کل انجمن رهبران مدرسه و کالج، به اصطلاح “قفل سه گانه” که “ناهمنازی های عظیم” را به خطر انداخت هشدار داد.

“ایده معرفی در ساعت یازده سیستم که در آن نتایج امتحان اتش مسخره ترامپ محاسبه نمره گدا اعتقاد، او گفت: “.

دولت به نظر نمی رسد که امتحانات مسخره را درک کند. آنها مجموعه ای از آزمون ها که همه با استانداردهای یکسان نیست. و بعضی از دانش آموزان تا زمانی که مدارس در ماه مارس تعطیل شده اند، آنها را نخواهند برد.”

کیت گرین، دبیر آموزش سایه کار، انتقاد از “وضعیت واقعا آشفته” و سوال چگونه مدارس قادر به مرحله بازپس می گیرد.

او به بی بی سی صبحانه گفت: «همه دانش آموزان حتی امتحانات مسخره را هم نخواهند گرفتو آنچه که ما اکنون داریم، یک سیستم است که به وضوح برای هدف مناسب نیست»

در یک مشکل بیشتر، این درک وجود دارد که دانشگاه ها در مورد طرح جدید مشورت نشده اند – با وجود تصمیم گیری در حال حاضر پذیرش، بر اساس دریافت نتایج به صورت محرمانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>