حزب محافظه کار در افغانستان ادعا می کند مهاجران از کانال عبور می کنند ‘مهاجم’ بریتانیا

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

گروهی از محافظه کاران می گوید مهاجرانی که از کانال انگلیسی عبور می کنند، به کشور حمله می کنند و با یک ادعا می توانند به سادگی “دست و پا بزند” .

یک پناهنده کودک سابق گروه “عقل مشترک” از محافظه کارهای محافظه کار را به خاطر نداشتن “انسانیت و نجابت” محکوم کرد، پس از آن از پریتی پاتل خواست تا سخت تر شود – از جمله با ارسال در کشتی های جنگی نیروی دریایی سلطنتی.

نامه ای که توسط یک گروه ۲۵ نفر از افراد و همسالان فرستاده شده است، آمده است: «به طور قابل توجه روشن است که به جای یک «محیط خصمانه» از مهاجران مهاجم استقبال شده است.»

همچنین این گروه ادعا می کند کسانی که وارد می شوند در “هتل های گران قیمت” قرار داده می شوند و از “دسترسی فوری” به کمک مالی بهره می برند – اگرچه حمایت نقدی از یک پناهجو فقط ۳۷.۷۵ پوند در هفته است.

Gulwali Passarlay که کتاب تحسین شده ای درباره فرار از افغانستان نوشته است وقتی که او یک پسر ۱۲ ساله بود، گفت: «آنها باید به خودشان نگاه کنند و انسانیت داشته باشند و نجابت داشته باشند.»

در مورد پناهندگان یکه و زرنگ در حال عبور از آن ها، گفت: «این ها افرادی هستند که ناامید هستند، که خشونت را در کشورها دیده اند، از جاهای مانند افغانستان، سوریه و عراق فرار می کنند.»

و لیزا دویل، مدیر حمایت از شورای پناهندگان، گفت: “ما به نمایندگان و همسالان خود نیاز داریم تا بهتر از این کار را انجام دهد.

“وقت آن است که به رها کردن و scapegoating، و اجرای سیاست های معقول، در کنار قوانین بین المللی، که قادر می سازد مردم به دنبال پناهندگی برای دسترسی به مسیرهای امن و منظم به بریتانیا است.”

اما جان هیز، نماینده محافظه کار مجلس و رئیس گروه، در این نامه از زبان تحریک آمیز دفاع کرد و به ایندیتیشن گفت:«مردم احساس می کنند که این یک تهاجم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>