کشاورز گوسفند سعی کرد به اهتزاز 1.4m £ ارزش بیت کوین از Tesco با لاک کردن غذای نوزاد با فلز ، دادگاه می شنود

یک کشاورز گوسفند متهم است که در ازای افشای این که در کدام فروشگاه ها کوزه هایی از غذای کودک را که با محصولات فلزی و آلوده به سالمونلا بسته شده بود، از تِسکو به ارزش ۱/۴ متر از رمز ارز از تِسکو اخاذی کند.

نایجل رایت ادعا کرد که بخشی از گروهی از کشاورزان خاطرات ناخوشایند به نام “گای براش و دزدان دریایی لبنیات” است، که معتقد بودند که آنها توسط زنجیره سوپرمارکت ها پرداخت نشده اند.

قدیمی بیلی شنید در روز سه شنبه که 45 ساله با نامه ها و ایمیل های خرده فروش با استفاده از نام “گای برس” را بمباران کرده است برای نزدیک به دو سال از ماه مه 2018.

کشاورز لینکلنشایر که ادعا می کرد مواد غذایی آلوده در فروشگاه های متعددی کاشته شده است و تنها زمانی که ۲۰۰ بیت کوین به او پرداخت شده بود را آشکار خواهد کرد. دو مشتری نقره در غذای کودک پیدا کرد که آنها در سال 2019 به کودکان خود غذا می داد.

آقای رایت دو فقره کالای آلوده کننده و چهار فقره باج دهی را انکار می کند، اما اعتراف می کند که عناصر مختلف کمپین را اجرا می کند- و ادعا می کند که او توسط مسافرانی که به سرزمین ش آمده اند و خواستار آن بوده اند که به آنها یک میلیون پوند می دهد، مجبور به این کار شده است.

او ادعا می کند که گروه مردان تهدید به تجاوز به همسرش و کشتن او و دو فرزندش کرده اند و او از ترس زندگی اش عمل می کرده است.

اما دادستان ادعا می کند که “در طول یک دوره دو ساله از بهار 2018، متهم امیدوار بود که خود را غنی با استفاده از باج”.

آقاي رايت به خانه خانوادگيش در مزرعه اي خارج از مارکت راسن رديابي شده پیش نویس پیام های ارسالی به تِسکو در لپ تاپ او، همراه با عکس هایی از نُه های غذا و کوزه های غذای بچه و جگرهای فلزی پیدا شد.

در نوامبر و دسامبر ۲۰۱۹، دو مشتری در Rochdale و Lockerbie به ترتیب در شیشه های غذای کودک، به عنوان آنها را به فرزندان خود غذا می داد، slivers فلز در شیشه های مواد غذایی نوزاد، منجر Heinz به یاد هزاران شیشه از خرده فروش.

آقای رایت کاشت نکردن تکه های فلز در غذای نوزاد پیدا شده در Rochdale را انکار می کند.

در اولین روز از یک دادگاه سه هفته ای، دادگاه شنید که آقای رایت ادعا کرد سالمونلا و مواد شیمیایی دیگر را به cans از مارک های دیگر تزریق شده بود، تهدید به ادامه مسمومیت محصولات Tesco تا زمانی که پرداخت شده است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>