پلیس سیاتل برای از دست دادن تا 100 افسر به عنوان رای شورا به کاهش بودجه $ 3.5M

شورای شهر سیاتل روز دوشنبه پیشنهادهای را تصویب کرد که اداره پلیس را به تعداد 100 افسر از طریق خاموشی و اتریشن کاهش می دهد – اقدامی که توسط تظاهرکنندگانی که در پی قتل پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس در شهر راهپیمایی کرده اند اما به شدت با مخالفت شهردار و رئیس پلیس در شهر راهپیمایی کرده اند.

اقداماتی که بودجه سالانه ی ۴۰۰ میلیون دلاری این بخش را در سال جاری کمتر از ۴ میلیون دلار کاهش می دهد، هفته گذشته به اتفاق آرا از کمیته خارج شد. در روز دوشنبه، تنها عضو شورا، کشماس ساوانت، به بسته بودجه رای مخالف داد و گفت که برای استرداد پلیس کافی نیست.

-ادامه مطلب: مقامات فدرال آمریکا برای بیرون کشیدن از سیاتل در میان اعتراضات، شهردار می گوید

سیاتل در حال حاضر حدود 1400 افسر پلیس دارد و کاهش کاهش بسیار کمتر از کاهش 50٪ به بخش که بسیاری از معترضان ماده زندگی سیاه و سفید به دنبال. چند عضو شورای روز دوشنبه گفتند که تغییرات نقطه شروعی در یک روند طولانی برای تصور مجدد پلیس و امنیت عمومی است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

شورای شهر همچنین کاهش پلیس رئیس Carmen Best تقریبا $ 285،000 حقوق سالانه و پرداخت از رهبران پلیس بالا دیگر ، اگر چه کاهش نهایی به حقوق و دستمزد بهترین به طور قابل توجهی متواضع تر از کسانی که تصویب شده در هفته گذشته بود. طرح شورا همچنین افسران را از تیمی که اردوگاه های بی خانمان را حذف می کند، می گیرد.

پورتلند: کاخ سفید عهد می کند ترامپ اجازه نخواهد داد که شهر به ‘تبدیل شدن بهCHOP جدید’

اعتراض پورتلند: کاخ سفید عهد می کند ترامپ اجازه نخواهد داد که شهر به ‘تبدیل شدن به CHOP جدید’

در حالی که ما نمی توانیم همه چیز را در این تابستان بسته توازن، ما راه را برای کار فوق العاده ای در مقابل ما به عنوان یک شورا و به عنوان یک شهر تعیین کرده اند، گفت: “در حالی که ما نمی توانیم همه چیز را در این تابستان بسته توازن، ما راه را به جلو برای کار فوق العاده ای در مقابل ما به عنوان یک شورا و به عنوان یک شهر قرار داده است، “.

شهردار جنی دورکان و بهترین شورا را به کندی بحث های خود را در مورد بودجه پلیس، و گفت: این موضوع می تواند به طور جد در زمانی که بودجه شهرستان در نظر گرفته شده است در سال 2021 گرفته شده است. همچنین آنها گفتند که هر گونه خلع ید به طور نامتناسب افسران جدیدتر را هدف قرار خواهد داد، که اغلب از جوامع سیاه و قهوه ای استخدام می شوند، و به طور اجتناب ناپذیری منجر به طرح دعوی در دادگاه می شوند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

-ادامه مطلب: پلیس در سیاتل در شورش اعلام اعتراض کرد، تظاهرکنندگان را بازداشت کرد

دورکان در حال حاضر حدود 20 میلیون دلار پس انداز از بودجه پلیس در سال جاری هدف قرار داده است، تا حد زیادی به دلیل کاهش درآمد در میان COVID-19 همه گیر است.

ماه گذشته، شهردار طرحی را طراحی کرد که بودجه پلیس را در سال آینده با انتقال مأموران اجرای پارکینگ، مرکز تماس 911 و سایر مناطق به خارج از اداره، حدود 75 میلیون دلار کاهش دهد.

به عنوان وکیل ایالات متحده در سیاتل، دورکان قبلا تحت فشار قرار داد تحقیقات وزارت دادگستری است که افسران بیش از حد سریع برای استفاده از زور، منجر به حکم رضایت سال 2012 با دولت فدرال است. بررسی های یک مانیتور مستقل مشخص کرده اند که تغییرات تحت فرمان رضایت منجر به کاهش در چگونه اغلب نیروی پلیس استفاده می کند. اما منتقدان گفته اند که اقدامات این اداره در جریان اعتراضات اخیر نشان می دهد که پیشرفت کافی انجام نشده است.

© 2020 The Canadian Press

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>