گل سرسبد گوگل پیکسل 5 احتمالا نمی خواهد “گل سرسبد” پردازنده – CNET

Google Pixel 4A 5G 5 5G tease

گوگل 5G برای خود را 5 پیکسل و پیکسل 4A 5G اذیت کردن.

گوگل

پس از رونمایی رسمی هفته گذشته از پیکسل 4A، گوگل در حال دنده به راه اندازی گل سرسبد خود پیکسل 5 در پاییز است. اما بر اساس شایعات در حال گردش، ممکن است پیکسل 5 مشخصات گل سرسبد را دریافت نکند — یا حداقل پردازنده — که طرفداران پیکسل به آن عادت کرده اند.

در عوض ، پیکسل 5 خواهد شد کوالکام اواسط محدوده پردازنده Snapdragon 765G ویژگی اگر لیست جدید در وب سایت معیار AI است که توسط نشریات مختلف مورد استناد چک کردن. که گام به بالا از Snapdragon 730G در داخل پیکسل 4A، اما آن را به عنوان پیشرفته به عنوان چیپ ست Snapdragon 855 در سال گذشته گوگل پیکسل 4 و در اصل تمام گوشی های قبلی پیکسل که با استفاده از کوالکام بالا پایان 800 سری پردازنده های Snapdragon.

در ماه دسامبر، کوالکام از اسنپ دراگون ۷۶۵G (G مخفف بازی) و Snapdragon 765 به عنوان گزینه هزینه پایین تر برای سازندگان تلفن که می خواهند یک تراشه واحد که نه تنها به عنوان مغز یک گوشی عمل می کند، بلکه به 5G متصل است رونمایی کرد. این شرکت از مودم X52 استفاده می کند که سرعت دانلود را تا 3.7Gbps وعده می دهد.

فهرست در فهرست معیار AI فهرست وب سایت به نظر می رسد به بالا گزارش های قبلی توسط 9to5Google همه اما تایید که پیکسل 5 پردازنده پایین پایان ویژگی. اگر این شایعات تا به بیرون، گوگل شرکت های گوشی های هوشمند از جمله چین زنده و اوپو همراه با نوکیا ساز تلفن HMD در استفاده از کوالکوم جدیدتر اواسط برد پردازنده ملحق خواهد شد.

اطلاعات بیشتر :فراموش کردن اسنپ دراگون 865 : تراشه میان برد Qualcomm خواهد شد گسترش 5G سریعتر

به گزارش وب سایت، پیکسل علاوه بر چیپ ست Snapdragon 765G، رم 8GB را دریافت خواهد کرد. هر دو پیکسل 4 و پیکسل 4A با رم 6GB آمده است.

اوایل این ماه، گوگل تأیید کرد که پیکسل 5 با 5G خواهد بود، و آن را به اولین مجموعه غول جستجو از تلفن (همراه با پیکسل 4A 5G) برای اتصال به نسل بعدی شبکه بی سیم. همچنین این شرکت به CNET نشان داد که تنظیمات زیر 6 و mmWave را برای ارائه سازگاری با حامل از جمله AT&T و Verizon داشته باشد. دیگر ویژگی های تأیید نشده شامل امکان راه اندازی پیکسل ۵ با اندروید ۱۱ از کادر خارج و همچنین طراحی سیاه بر اساس تصویر تبلیغاتی منتشر شده توسط گوگل است.

Google بلافاصله نمی تواند برای اظهار نظر به دست می اید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>