بهترین خدمات تحویل کیت غذا برای سال 2020: آشپز خانه، تازه، پیش بند آبی و بیشتر – CNET

برای بسیاری از مردم، تحویل کیت وعده غذایی به طور منظم در طول بحران مداوم کوروناویروس ارزشمند بوده است. این گزینه های ارائه غذا به شما کمک می کند تا تعداد سفرهایی که به فروشگاه مواد غذایی می روید را کاهش دهد — به خصوص حالا که شما باید ماسک بپوشید (و شلوار واقعی بپوشید!) اگر به دنبال تعامل با عموم مردم است. یک سرویس تحویل غذا همچنین می تواند به شما کمک کند تا از آن بحث شبانه در مورد آنچه می خواهید برای شام با یک برنامه غذایی جامد درست کنید اجتناب کنید– چیزی که تا کنون در جعبه است، غذایی است که شما می توانید درست کنید. ما مدت هاست که در وعده غذایی کیت سرویس bandwagon ، به عنوان کسی که چیزی که می رسد در درب خود را با تمام مواد تازه شما نیاز به دستور العمل نسبتا آسان سالم را دوست ندارم.

به نظر ما، بهترین سرویس تحویل کیت غذا نیز یکی است که محدودیت های غذایی شخصی یا ترجیحات خود را با گزینه های وعده غذایی خود را در نظر می گیرد، که بسیاری از مارک های پیشرو در حال حاضر با ارائه گزینه هایی مانند وعده های غذایی آلی، کم کالری و کم غذاهای کربوهیدرات، و، البته، گزینه های منو گیاهی و گیاهی انجام می دهد. حتی بهتر، بسیاری از این گزینه های شرکت کیت غذا — از جمله پیش بند آبی، تازه، سان سبد، گوبل، و هر بشقاب — در حال حاضر ارائه معاملات وسوسه انگیز برای مشتریان جدید، از جمله چندین وعده غذایی رایگان است.

ما مطمئن یم که بسیاری از شما احتمالا متوجه جعبه تحویل وعده Blue Apronغذایی شاد Freshlyاز انگار از Sakara Lifeصحن آبی ، Purple Carrot تازه ، آشپز خانه ، زندگی اسکارا ، هویج بنفش و Gobble ساخت همیشه بیشتر مکرر در stoops همسایه خود را در طول چند سال گذشته. Home Chef واقعا ً، سن ارائه غذا بر ما است. • هر شرکت تحویل غذا یک نوع سرویس راحتی را فراهم می کند که ترکیبی از تلاش های آشپزان، تغذیه و خریداران home kitchen cooksشخصی مواد غذایی، و ارائه آنها را به دست پر شور و مشتاق easily غذا خواران و یا آشپز خانه تمایل ، با منوهای هفتگی و خوشمزه، مواد تشکیل دهنده تازه از پیش تقسیم شده از جمله سبزیجات و گوشت را برای شما به راحتی آماده. تنوع گزینه های برنامه تحویل وعده غذایی در دسترس امروز فقط سردرگم است، با همه چیز از وعده های غذایی به طور کامل آماده به وعده های غذایی سالم بدون گلوتن به گزینه های گیاهی در دسترس و آماده به کشتی. این بدان معناست که افرادی که رژیم های غذایی خاصی مانند رژیم غذایی برای کاهش وزن سالم را دارا هستند، مجبور به حذف خود از خواندن بیشتر نیست. وقت آن است که بهترین خدمات تحویل کیت غذا برای نیازهای شما که آیا شما یک خوک خوار، وگان، در رژیم غذایی کتو و یا یک رژیم غذایی خاص دیگر و به دنبال یک وعده غذایی سالم است.

من یک بار با یکی از بنیانگذاران صحن آبی، که جعبه تحویل وعده غذایی من می شود با آشنا شدن، به لطف denizens از ساختمان آپارتمان من آشنا شد. من ذکر است که من فکر می کردم خدمات صحن آبی صدا مانند یک ایده سرد ، اما او را با یک دلیل که چرا چنین چیزی به من صدق نمی کند : من در صنعت کار می کنند که در آن وعده های غذایی خوشمزه اغلب ارائه می شود ، من به ندرت خانه ، من آشپزی مدرسه آموزش دیده و به همین ترتیب. استدلال او بی عیب و نقص بود: «آیا می توانم برایشما جعبه رایگان بفرستم؟» منظورم اينه که، دو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>