مایکروسافت ارزان تر بعدی کنسول نسل به نام ایکس باکس سری S, نشت نشان می دهد – CNET


3614974-series-xbox3
مایکروسافت

مایکروسافت در نسل بعدی ایکس باکس سری ایکس کنسول خواهد شد برخورد قفسه فروشگاه در سال جاری ، ما این می دانیم. اما ماه های اخیر شایعات در اطراف یک نسخه کمتر قدرتمند و کم هزینه تر می چرخد دیده اند. گفته می شود که کنسول ارزان تر، نام رمز ایکس باکس لاکهارت را حمل می کند.

اما بسته بندی نشت برای یک کنترل کننده ایکس باکس بعدی، کشف شده در فروش توسط یک کاربر Reddit، نشان می دهد که نام رسمی آن خواهد بود ایکس باکس سری S. یادداشت های بسته بندی که کنترل کننده در ایکس باکس سری X کار می کند, سری S, ایکس باکس یک, کامپیوتر, آندروید و دستگاه های iOS.

e1zcgg82m1g51.png

برای: ایکس باکس سری X / S، یادداشت های بسته بندی.

کاربر قرمز Zakk_exe

کاربر, Zakk_exe, ادعا می کند که آن را در OfferUp خریده 35 $, و آن را با یک کد برای مایکروسافت بازی پاس سرویس اشتراک نهایی آمد.

اگر نشت دقیق باشد، این دومین موردی خواهد بود که کنسول ایکس باکس را آغاز کرده است. وجود دومین نسل بعدی ایکس باکس که در کنار سری X قدرتمند تر راه اندازی می شد، به لطف یادداشت های توسعه دهنده درز در ماه ژوئن شناخته شده بود.

ممکن است مجبور نباشيم مدت زيادي صبر کنيم تا س. مایکروسافت reportedly پردهبرداری از کنسول اواخر ماه اوت. آن را به دنبال نظرات ساخته شده توسط فیل اسپنسر، معاون رئیس جمهور از بازی در مایکروسافت، که این شرکت خواهد شد جزئیات بیشتری در مورد سری X در ماه اوت پرده برداری.

نه مایکروسافت و یا سونی اعلام کرده اند قیمت گذاری برای کنسول های بعدی خود را نسل. سونی مانند مایکروسافت دو تغییر سخت افزار پلی استیشن ۵ خود را خواهد داشت. یک واحد استاندارد وجود خواهد داشت، و یک کنسول ارزان تر و دیجیتال یکه و بدون درایو دیسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>