کوروناویروس: مشتریان میخانه به ‘فوری’ خود جدا پس از شیوع مرتبط با کباب

گفت

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

مشتریان یک میخانه در غرب Midlands گفته شده است که بلافاصله خود جدا پس از شیوع ویروس کوروناویروس به دنبال کباب وجود دارد.

در این رویداد حدود 70 نفر در میخانه ریخته گری Soho در Smethwick یکشنبه گذشته بودند ، و سه — از جمله برخی از کارکنان — از آن زمان آزمایش مثبت برای Covid-19 ، مقامات شورا می گویند.

در روز پنجشنبه پس از شناخته شدن موارد، میخانه به طور داوطلبانه بسته شد.

کارشناسان هشدار داده اند که میخانه ها “طوفان کامل” را برای گسترش ویروس کورونا ویروس ایجاد می کنند و خطر ابتلا به دیگران را بیشتر از هواپیماها حمل می کنند.

آنها می گویند رایج ترین روش انتقال در بریتانیا احتمالا از طریق مکالمات است.

بهداشت عمومی انگلستان کارفرمایان صادر کرده اند “درخواست تجدید نظر فوری” به هر کسی که حضور در کباب به خود جدا به عنوان آنها ممکن است در معرض ویروس.

ماریا کرومپتون معاون شورای رهبر گفت: “ما به فوریت نیاز به هر کسی که در این رویداد حضور داشته است آخر هفته گذشته به خود جدا تا یکشنبه 16 اوت. اگر آنها هر گونه علائم آنها باید یک آزمون رزرو.

همه باید به طور باور نکردنی هشيار بمانند – ویروس هنوز در آنجا ست، و وضعیت بسیار جدی باقی می ماند، همان طور که این شیوع بالقوه نشان می دهد.»

او از کارفرمایان کسانی که نیاز به خود جدا سازی به حمایت می شود.

مدیر بهداشت عمومی Sandwell را ستایش تصمیم بانوی زمین دار به بستن داوطلبانه. لیزا مک نآلی گفت: «آنها دقیقاً کاری را انجام می داد که ما می خواهیم صاحبان کسب و کار در این شرایط انجام ببخشند»

“میخانه ها باید در این زمان بسیار مراقب باشند تا جزئیات تماس مشتریان را جمع آوری کنند و از دور شدن اجتماعی در همه زمان ها اطمینان حاصل کنند.”

انجمن دولت محلی از شوراها خواست تا قدرت بیشتری برای بستن میخانه ها داشته باشد تا گسترش ویروس را کند کنند.

منطقه Sandwell، که شامل Smethwick، در 10 مناطق برتر انگلستان با بالاترین نرخ عفونت در اوایل ماه امسال بود.

ده روز پیش، یک شعبه از مک دونالد در اسمتویک بسته شد پس از اینکه پنج نفر از کارکنان آزمایش مثبت کردند.

اما تعداد پرونده های جدید در این منطقه در هفته گذشته 30 درصد کاهش یافته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>