بهترین گوشواره های بی سیم و هدفون بلوتوث برای تماس های تلفنی – CNET

کار از خانه در طول بیماری همه گیر coronavirus? آره، ما هم همينطور هنگامی که ما شروع به کار از خانه، ما به سرعت کشف کرد که یکی از headphones اقلام باید video conferences برای حفظ بهره وری مجموعه خوبی از هدفون برای تمام آن کنفرانس های ویدئویی و تماس های کنفرانس بود. همچنین ما دریافتیم که بهترین هدفون برای تماس گرفتن لزوماً همان هدفون های مورد استفاده ما برای گوش دادن به موسیقی نیست.

پس، چه چیزی باعث می شود یک جفت هدفون خوب برای ایجاد تماس؟ اول، بلوتوث. بهترین هدفون بلوتوث قادر به کاهش صدای محیط حتی در محیط های بلند هستند (مثل زمانی که سعی می کنید با رئیس تان صحبت کنید و کودک نوپا تان کشف می کند که یک قاشق و قابلمه چه مقدار سر و صدا می کنند وقتی آنها را با هم می کوبید). کیفیت صدا نیز لازم است، شما باید قادر به شنیدن مردم به وضوح، به خصوص در هنگام گرفتن یادداشت های پروژه و یا ناخن کردن جزئیات قرارداد. شما همچنان که همچنان به تنگ کردن آنچه شما به دنبال آن هستید، شما همچنین باید اطمینان از هدفون های جدید خود را دارای عمر باتری بزرگ در نظر بگیرید، خوب به نظر می رسه و برای تماس های طولانی خیلی راحت هستند.

به این معنی، ما یک دسته هدفون بلوتوث را به طور خاص برای کیفیت صوتی آنها در طول تماس ها آزمایش کرده ام. در اینجا میدارد بالا فعلی ما برای بهترین هدفون بلوتوث برای تماس. ما آن را به طور منظم به روز رسانی به عنوان محصولات جدید ما بررسی.

سارا تِو/سی نت

هدفون لغو صدای بوز 700 دلار هزینه 400 دلار است که 50 دلار بیشتر از هدست QC35 II و هدست سونی WH-1000XM3، سر و صدا در حال حاضر CNET بالا امتیاز لغو هدفون. (دومی اخیرا ً ۳۰۰ دلار یا کمتر فروخته است، در واقع.) اما کنار گذاشتن بحث بر سر طراحی جدید و برچسب قیمت بالاتر برای یک لحظه، من این را می گویند: نویز لغو هدفون 700 صدا و اجرای بهتر از سلف خود، و بین این دو، آنها به عنوان بهترین هدست بلوتوث برای تماس درخشش. و فنجان گوش قطعا به اندازه کافی فشرده است که شما می خواهید به پوشیدن این خارج از تنها محیط های پر سر و صدا. خواندن ما بوز سر و صدا لغو هدفون 700 بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>