توییتر علاقه مند به خرید عملیات ایالات متحده از TikTok متعلق به چینی: منابع

Twitter Inc به مالک چینی بایت دوک برای ابراز علاقه در کسب عملیات ایالات متحده از برنامه اشتراک گذاری ویدئو نزدیک شده است، دو نفر آشنا با این موضوع به رویترز گفتند، چرا که کارشناسان تردیدها را بر سر توانایی توییتر برای کنار هم قرار دادن تأمین مالی برای یک معامله بالقوه مطرح کردند.

این به دور از آن است که توییتر قادر به پیشی جستن از مایکروسافت کورپ و تکمیل چنین معامله دگرگون کننده ای در 45 روز است که دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده داده است ByteDance به توافق بر سند فروش ، منابع در روز شنبه گفت.

اخبار توییتر و TikTok بودن در مذاکرات اولیه و مایکروسافت هنوز به عنوان دونده جلو در مناقصه برای عملیات برنامه ایالات متحده دیده می شود قبل از این توسط وال استریت ژورنال گزارش شده است.

-ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که شما باید در مورد دستورات ترامپ در TikTok متعلق به چینی و وی چت می دانم

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

توییتر دارای سرمایه بازار نزدیک به 30 میلیارد دلار، تقریبا به اندازه ارزش گذاری دارایی های TikTok به شیرجه، و نیاز به جمع آوری سرمایه های اضافی برای تامین بودجه معامله، به گفته منابع.

توییتر زمان سختی را برای کنار هم قرار دادن منابع مالی کافی برای به دست آوردن حتی عملیات های ایالات متحده از TikTok داشته باشد. اریک گوردون، استاد دانشگاه میشیگان می گوید: «ظرفیت قرض گرفتن کافی نیست.

اگر آن (توییتر) تلاش کند تا یک گروه سرمایه گذار را کنار هم قرار داده باشد، شرایط سخت خواهد بود. سهامداران خود توییتر ممکن است ترجیح دهند که مدیریت بر کسب و کار موجود خود تمرکز کند.”

وزیر مطبوعات کاخ سفید کایلی مک اناندری در مورد تهدید چین بر رویTikTok وزن

وزیر مطبوعات کاخ سفید کایلی مک ارانی در مورد تهدید چین بر روی TikTok وزن

یکی از سهامداران توییتر، شرکت سهامی خاص سیلور لیک، علاقه مند است که به صندوق های سرمایه گذاری بالقوه کمک کند، یکی از منابع اضافه شده است.

توییتر همچنین به طور خصوصی ساخته شده است که پیشنهاد خود را به نظارت کمتر از نظارت مایکروسافت مواجه خواهد شد، و هیچ فشار از چین با توجه به آن است که در آن کشور فعال نیست مواجه نیست، به گفته منابع.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

TikTok، ByteDance و توییتر از اظهار نظر خود داری کرد.

-ادامه مطلب: ترامپ تهدید به ممنوعیت تیک تاک مگر اینکه ایالات متحده می شود ‘بخش قابل توجهی’ از عملیات قیمت فروش

TikTok توسط قانونگذاران ایالات متحده در مورد نگرانی های امنیت ملی در اطراف جمع آوری اطلاعات تحت آتش قرار گرفته است.

اوایل این هفته، ترامپ از ممنوعیت معاملات آمریکا با صاحبان چین مبنی بر پیام رسانی برنامه وی چت و تیک تاک پرده برداری کرد و تنش های دو کشور را افزایش داد.

ترامپ گفت که در این هفته از تلاش های مایکروسافت برای خرید عملیات های تیک تاک در ایالات متحده حمایت خواهد کرد اگر دولت آمریکا “بخش قابل توجهی” از درآمد حاصل از آن را بدست آورد. با این حال او گفت که برنامه محبوب در تاریخ 15 سپتامبر را ممنوعیت.

تهدید می کند که تا زمان تبدیل شدن به مالکیت آمریکا، تیک تاک را به ممنوعیتخواهد کرد

ترامپ تهدید می کند که تا زمان تبدیل شدن به ایالات متحده، تیک تاک را ممنوعیت خواهد کرد

مایکروسافت روز یکشنبه گفت که هدف آن نتیجه گیری مذاکرات برای یک معامله تا اواسط سپتامبر است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

(گزارش گریگ روملیوتوس و کانیسکا سینگ؛ تدوین توسط دانیل والیس)

© 2020 رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>