بهترین فیلتر آب پرتابگر برای خرید در سال 2020 – CNET

راه مناسب و سریع برای بهبود طعم و کیفیت آب آشامیدنی خود را به استفاده از یک پرتابگر فیلتر شده است. *استفاده از آنها آسان است: فقط آب لوله کشی را داخل پرتابگر برمی ریزیم و در یخچال قرار می دهم در حالی که آب از فیلتر عبور می کند و به مخزن اصلی می رسه. برخی از پرتاب گرها چند دقیقه طول می کشه تا آب را فیلتر کنند، در حالی که برخی دیگر فقط ۳۰ ثانیه طول می کشه.

با این وجود، بهترین پرتابگر فیلتر آب کمک خواهد کرد که حذف برخی از ناخالصی در آب شیر خود را به طور منظم در نظم نسبتا کوتاه است. من هفت پرتابگر برتر را تست کردم، با قیمت های بین 17 تا 75 دلار. هر کدام مشخصات کمی متفاوت دارد، اما همه آنها یک چیز را وعده می دهم: برای بهتر کردن آب آشامیدنی خود را. کنجکاو در مورد برنده؟ آن است که بریتا نیست.

*ادامه مطلب: آب محال را در منزل آزاد کنید

مگان ولرتون/سی نت

$35 صفرآب ZP – 010 است تا حد بسیار بهترین پرتابگر آب فیلتر شده از دسته. این مقرون به صرفه است, و آن را دارای ظرفیت بزرگ 10 فنجان پرتاب کننده و یک آب, علاوه بر ریختن spout استاندارد. خرید شما همراه با دو بسته فیلتر های جایگزینی و کل مواد جامد محلول (TDS) تست کننده کیفیت آب (من استفاده از متر TDS مختلف در تست عملکرد من; -من در مورد روش تست در کمی بیشتر صحبت کنید).

ZP-010 حذف TDS ترین از هر هفت پرتابگر (عظیم 93٪)، و آن را تا کنون مجری برتر ما. دو بسته فیلتر جایگزینی 30 دلار هزینه دارد و قرار است هر کدام تا 40 گالن طول بدرد نشند. بریتا و پور، از طرف دیگر، هر کدام از فیلترهای خود را فقط به مبلغ ۷ دلار می فروشند – و ادعا می کنند که همان عمر فیلتر ۴۰ گالن را دارا هستند. که گفت : ZP -010 بسیار موثر تر در از بین بردن TDS و فیلتر خود را بسیار بزرگتر از هر یک از دیگران من تست شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>