خواندن برای ارزان: دریافت 3 ماه از خط دار فقط برای $15 – CNET


scribd
نوشته شده

اگر شما خواننده ای موهوم باشید، سرگرمی شما می تواند در کیف پول شما سخت باشد اگر شما برای هر کتاب و مانند نوعی از مکنده پرداخت. البته، کتابخانه محلی هم وجود دارد، اما بعد از آن شما نیز باید با دوره های وام دهی که همیشه اجازه نمی دهد شما را با سرعت خود را بخوانید. به همین دلیل من عاشق Scribd بودم، که به شما امکان دسترسی نامحدود به یک کاتالوگ بزرگ از کتاب ها را برای یک قیمت پایین در هر ماه می دهد– به طور خاص، 10 دلار. خوب، از این به بعد تا دوشنبه، 10 آگوست، شما می توانید سه ماه از روی خط نوشته شده را به مبلغ 15 دلار وقتی برای اشتراک جدید ثبت نام می کنید، به مدت 50 درصد تخفیف پیدا کنید.

اشتراک خط دار شامل دسترسی نامحدود به هزاران کتاب الکترونیکی، کتاب های صوتی، مجلات و حتی موسیقی ورق، همراه با توصیه های شخصی در صورت نیاز به پیشنهادات در طول مسیر است. نمی خواهم به پرش در با هر دو پا قبل از اینکه شما فرصت ی برای نگاه کردن به اطراف اول؟ مشکلی نیست: خط نوشته کتابی باز است، اگر بیان را بهانه کنید. شما می توانید انتخاب Scribd را قبل از head to Scribdساب ساب کردن بررسی کنید — فقط سر به خط ، کلیک کنید آیکون منو در گوشه بالا سمت چپ و سپس فهرست یا جستجو برای دیدن آنچه که سایت ارائه می دهد.

اوه، و یک چیز دیگر: اعضای خط نوشته نیز دسترسی به محتوای حق بیمه حتی بیشتر به لطف پرکس نوشته شده، که به شما دسترسی نامحدود رایگان به تعدادی از خدمات دیگر از جمله پاندورا، TuneIn، CuriosityStream و دیگران را می دهد. راستش اگر از چند تا از آن ها استفاده کنید– یا سعی می کنید آنها را بیرون بیاوراست– خط نوشته شده به معنای واقعی کلمه برای خودش پول می پردازد.


تیم معامله CNET وب را برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر از آن را می خواهد. خرید های بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و بررسی صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، خارج از بازار، آمازون و بیشتر. پرسش در مورد وبلاگ ارزان اسکیت؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>