نکته ۲۰: چگونه یک تلفن ۱۰۰۰ دلاری را در طول یک همه گیر به فروش می رسانید؟ سامسونگ دارای طرح – CNET

Samsung Galaxy Note 20 Ultra phones

سامسونگ در حال راه اندازی گوشی های هوشمند خود را بالاترین پایان، از جمله توجه 20 اولترا، در طول همه گیر است.

سامسونگ

•فروش مجازی زمین و مشاوره. دموهای دستگاه در فروشگاه بی لمس. معامله ها اینها تنها برخی از برنامه های در دفترچه بازی سامسونگ برای فروش گوشی در طول یک همه گیر است. هفته گذشته غول الکترونیک کره جنوبی از Galaxy Z Fold 2 گلکسی زد فولد 2 در کنار یادداشت 20 دلار، 1299 دلار یادداشت 20 اولترا، قرص 649 دلاری گلکسی تب S7، 399 دلار کهکشان دیده بان 3 و 170 دلار گلکسی بادهای زنده پرده برداری کرد. سامسونگ در حال حاضر شروع به گرفتن پیش سفارش برای یادداشت های جدید. دستور ها به روز جمعه 21 آگوست به مقصد يا اطراف آن مي رسند.

سامسونگ هنوز قیمت گذاری دقیق یا در دسترس بودن برای Z برابر 2نیست ، اما گفت که آن را به اطلاعات بیشتر در تاریخ 1 سپتامبر به اشتراک بگذارید. نسل اول دستگاه 1980 دلار هزینه داشت و با 4G در آمریکا آمد. بسته های مدل جدید در اتصال 5G در سراسر سه حامل بزرگ آمریکا، یک صفحه نمایش شیشه ای و لوای طراحی شده دوباره، که همه می تواند آن را حتی گران تر.

سامسونگ که به تازگی تاج خود را به عنوان بزرگترین تلفن ساز جهان به هوآچی از دست داده است، در حال راه اندازی دستگاه های جدید خود را در یک محیط سخت است. به جای مواجه شدن با بازار قوی برای گوشی ها، با صفحه نمایش 5Gو قابل تاشو گرفتن مردم برای ارتقاء دستگاه های خود، اکثر سازندگان گوشی در حال دیدن تقاضای کمتر در میان همه گیر شدن coronavirus مواج. میلیون ها نفر از کار، صدها هزار نفر از جان خود را از دست داده اند و مناطق در سراسر جهان همچنان به نبرد به ظاهر بی پایان موج در عفونت. مصرف کنندگان برای دستگاه های ارزان قیمت تر، صرفه جویی PCs در پول خود را در همه جا و یا صرف پول نقد خود را در رایانه های شخصی و دیگر لوازم کار از خانه و سرگرمی است.

وظیفه سامسونگ با ترکیب جدید خود را پیدا کردن خریداران مایل به بیش از یک یا دو بزرگ در طول یک همه گیر و رکود اقتصادی. محصولات جدید قبل از novel coronavirus انتشار رمان کوروناویروس در سراسر جهان طراحی شده بودند، که به این معنی سامسونگ نمی تواند یادداشت 20 یا دیگر دستگاه های جدید خود را برای آدرس همه گیر را ضعیف کند.

آنچه می تواند انجام دهد ، هر چند ، تغییر آن را در مورد فروش یادداشت 20 و توجه 20 اولترا ، درو Blackard ، معاون رئیس جمهور از مدیریت محصول برای سامسونگ الکترونیک آمریکا ، گفت : در مصاحبه ای پیش از رویداد پرتاب.

بلکارد گفت: «این کمی بیشتر از این بود که شما در مقابل وضعیت فعلی واکنش نشان می دهی تا به نوعی از هر کاری که انجام می دهی، دوباره پس می کنی» با وجود اینکه ما نمی توانستیم دستگاه را تغییر بدیم، ما بسیار فکر کردیم که چگونه به بازار می رویم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>