ویروس کورونا: 16000 نفر ممکن است به دلیل مستقیم قفل شدن جان خود را از دست داده اند، ارقام جدید نشان می دهد

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

ممکن است در اثر قفل شدن ویروس کوروناویروس، ۱۶۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند، اما چهره های جدید دولتی نشان می دهند.

تعداد شوک شامل ۶۰۰۰ نفر تخمین زده می شود که به A&E نرفتند زیرا از ابتلا به این حشره مرگبار می ترسیدند، و ۱۰۰۰۰ نفر دیگر که پس از ترخیص های اولیه بیمارستان که برای آزاد کردن ظرفیت طراحی شده بود در خانه های مراقبتی در گذشتند.

در همین دوره، ۲۳ مه تا ۱ مه، پس از آزمایش مثبت برای شرکت Covid-19، در ۲۵۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند.

برآوردها – که در ماه ژوئیه به گروه Sage دولت ارائه شد اما تنها در روز جمعه منتشر شد – همچنین نشان می دهد که 26,000 نفر دیگر می تواند تا ماه مارس آینده به دلیل محدودیت های مداوم در مراقبت های بهداشتی از بین می ره.

۸۱۵۰۰ نفر دیگر می تواند در طول نیم قرن آینده به دلیل ترکیبی از رکود اقتصادی که در اثر قفل شدن و افزایش زمان انتظار برای مراقبت از بیمارستان اتفاق می افتاد از دست داده شود.

اما، به طور اساسی، مطالعه می گوید که تقریبا وجود داشته است به مراتب بیشتر از تلفات کلی محدودیت در جای خود قرار داده شده است و عفونت جدید اجازه داد تا وحشی در سراسر جمعیت اجرا شود.

همچنین پیشنهاد می شود که از مرگ ۲۵۰۰ نفر به دلیل سبک زندگی سالم تر، کاهش تصادفات جاده ای و عفونت های کمتری در زمان تعطیلی جلوگیری شده باشد.

The report – produced by the Department of Health and Social Care, the Office for National Statistics and the Government Actuary’s Department – now looks set to be at the heart of future debates about potential second lockdowns or local closures.

تعداد فزاینده ای از سازمان های خیریه و پزشکی هشدار داده اند که هزینه های اول بیش از حد بالا بود، و که یک برنامه بیشتر از حد مهم باید برای هر گونه نجات Covid آینده توسعه یافته است.

پروفسور نیل مورتنسن، رئیس کالج سلطنتی جراحان انگلستان، هشدار داد که سرویس بهداشتی “هرگز نباید دوباره یک سرویس فقط کوروناویروس”.

او به تلگراف گفت:“ما باید ابتدا با بیماران فوری ترین کلینیکی، و سپس در اسرع وقت با کسانی که منتظر طولانی ترین هستند، برخورد کنیم.

“دوره ای که در ماه های اوت و سپتامبر پیش از بروز فشارهای معمول زمستانی در پیشرفت اهمیت حیاتی دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>