چینی ها، مقامات هنگ کنگ پس از اعلام تحریم های ایالات متحده

را به آتش بکشند

رهبر هنگ کنگ و نماینده چین در این شهر روز شنبه پس از تحریم دولت ترامپ به آنها و نه مقام دیگر به اتهام شکستن آزادی و زیر پا نهادن استقلال محلی مستعمره سابق بریتانیا، به ایالات متحده آمریکا شلیک کردند.

رئیس اجرایی کری لام در زمان به فیس بوک می گویند که ایالات متحده کردم آدرس خود را اشتباه، لیست آدرس رسمی معاون ارشد خود را به جای. او خاطر داشت که او معاون زمانی که او برای ویزای ایالات متحده خود را در سال 2016 درخواست شده بود.

-ادامه مطلب: تحریم های آمریکا مقامات هنگ کنگ، از جمله رهبر دولت کری لام

در هر حال ویزای ورود من به آمریکا تا سال ۲۰۲۶ معتبر است. از آنجا که من هیچ تمایلی به بازدید از این کشور ندارم، به نظر می رسد که من می توانم ابتکار عمل برای لغو آن را به کار بگیرم.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

تحریم ها، که روز جمعه توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام شد، تمام اموال یا دارایی های دیگر که افراد در صلاحیت ایالات متحده دارند را مسدود می کند.

Luo Huining، مدیر دفتر رابط دولت مرکزی در هنگ کنگ، گفت که در این لیست گنجانده شده است نشان می دهد که او آنچه را که او باید برای شهرستان و کشور خود انجام داده است.

من يک پني از سرمايه هاي خارج از کشور ندارم و این بیهوده نیست که “تحریم” را اعمال کنیم؟ البته من می توانم صد دلار آمریکا را هم برای سرد شدن به آقای ترامپ بفرستم» او در بیانیه ای در سایت این دفتر گفت.

Coronavirus: ترامپ وعده می دهد که آنها را شکست ‘ویروس چین,’ می گوید کودکان ‘فوق العاده قدرتمند’ در برابر ویروس

ویروس کورونا: ترامپ قول می دهد که آنها را شکست دهد ‘ویروس چین،’ می گوید کودکان ‘فوق العاده قدرتمند’ در برابر ویروس

Hong Kong Commerce Secretary Edward Yau, who wasn’t sanctioned, called the sanctions “unreasonable and barbarous” and said they would harm U.Sinterests in the city, a Asian financial and shipping hub.

هنگ کنگ مدت هاست که از زمانی که در سال 1997 به حکومت چین بازگشت ه است، از حق های مدنی که در سرزمین اصلی چین دیده نمی شود برخوردار بوده است زیرا تحت یک اصل به اصطلاح “یک کشور، دو سیستم” در جای خود اداره می شود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

با این حال، پکن در پایان ماه ژوئن، پس از ماه ها اعتراضات ضد دولتی در سال گذشته، قانون امنیت ملی را بر هنگ کنگ تحمیل کرد.

قانون جدید آنچه را که پکن به عنوان فعالیت های تکه تکه تکه کننده، مخرب یا تروریستی یا آنچه که دخالت خارجی در امور داخلی هنگ کنگ می بیند، ممنوع می کند. پلیس در حال حاضر قدرت گسترده برای انجام جستجو بدون حکم و سفارش ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و سیستم عامل برای حذف پیام تلقی شده در نقض قانون.

منتقدان این قانون را جسورترین حرکت پکن می بینند تا شکاف بین نظام سبک غربی هنگ کنگ و شیوه استبدادی حاکم بر سرزمین اصلی را پاک کند.

وزارت خزانه داری آمریکا می گوید: «اعمال اخیر قانون امنیت ملی دراکونیان بر هنگ کنگ نه تنها استقلال هنگ کنگ را خدشه دار کرده است، بلکه حقوق مردم در هنگ کنگ را نیز نقض کرده است»

-ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که شما باید در مورد دستورات ترامپ در TikTok متعلق به چینی و وی چت می دانم

دولت هنگ کنگ آمریکا را متهم کرد که از هنگ کنگ به عنوان یک راهزن برای ایجاد دردسر در رابطه چین و آمریکا استفاده می کند و تحریم ها را «دخالت های بی مورد و وحشیانه» در امور داخلی چین می داند.

گفته می شود در حالی که امنیت ملی در هر کشوری تحت نظر دولت مرکزی است، قانون جدید به مقامات محلی در هنگ کنگ اجازه می دهد که به عنوان اصلی ترین اجراکننده آن باشند و مشخص می کند که حقوق بشر محفوظ خواهد بود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

در بیانیه دولت گفته شده است که این مقررات قانونی به همراه حاکمیت قانون و یک قوه قضاییه مستقل در هنگ کنگ، به وضوح توسط مقامات مربوطه ایالات متحده که برای ارائه نظرات یکه تکی و گسترده برای خدمت به منافع خود انتخاب کرده اند، نادیده گرفته می شود.

“ما نمی خواهد به ترس، آن را گفت.

© 2020 The Canadian Press

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>