قیمت گذاری Cadillac Lyriq برای شروع زیر 75،000 دلار – Roadshow

به نظر امیدوار کننده می رسد، اما هنوز سال ها از سالن نمایش فاصله دارد.

کادیلاک

در روز پنجشنبه، کادیلاک در انتظار طولانی مدت خود را Lyriq SUV، متقاطع تمام الکتریکی است که فقط یک مدل جدید نیست، آن سنگ اصلی بازی فن آوری آینده نام تجاری است. در حالی که متقاطع جدید وعده باتری چشمگیر, شاسی, اتوماسیون و قابلیت های اتصال, یک چیز آن را نمی تواند وعده این است که در نمایندگی به زودی: مدل به علت نیست تا اواخر سال 2022. قابل درک است، بسیاری در شار برای یک وسیله نقلیه که تا کنون از دست مصرف کنندگان باقی می ماند، اما حداقل در حال حاضر ما یک ایده بهتر از قیمت گذاری. به گزارش WardsAuto، کادیلاک لایریق سال ۲۰۲۳ زیر ۷۵ هزار دلار شروع خواهد شد. انتشارات صنعت خودرو یاد گرفت که رقم از کادیلاک رئیس جمهور استیو Carlisle در طی یک جلسه توجیهی، و در روز جمعه، این رقم توسط کتمی منتر، با نام تجاری، به Roadshow تایید شد.

که زیر $ 75،000 توپپارک MSRP نشان می دهد که Lyriq خواهد شد رقابت بیشتر به راحتی با مدل X تسلا نسبت به جدیدتر ، کمتر هزینه مدل Y SUV، همراه با دیگر لوکس با نام تجاری الکترونیکی SUVs مانند آئودی Tesla’s Model X E- Tron و جگوار I-پیس. امروز تسلا مدل X طولانی به علاوه، ورود به سطح تر و تمیز، ارائه می شود 351 مایل از محدوده و 0-60- ساعت مایل از 4.4 ثانیه در ازای 79،990 دلار به علاوه 1،200 $ هزینه تحویل. به این ترتیب، قیمت گذاری کادیلاک لایریق می تواند آن را تا اندازه ای ارزان تر از X کند، اگرچه در حال حاضر دامنه این مدل پیش رو تنها به عنوان «حداقل ۳۰۰ مایل» نقل شده است.

برخی از غارهای اضافی به خاطر داشته باشید وجود دارد. در مرحله اول، این قابل توجه است که قیمت گذاری مدل تسلا و عملکرد ویژگی های واکیله بر اساس تقریبا فصلی، بنابراین دشوار است حدس بزنید که در آن قیمت گذاری مدل X خواهد بود که کادیلاک بازدید بازار (اگر در واقع تسلا هنوز هم فروش خودرو همان در همه). علاوه بر این، چهره های عملکرد مدل X فوق با استاندارد تمام چرخ درایو تحقق می بینند، و WardsAuto می گوید مقامات کادیلاک معتقدند که AWD در Lyriq می تواند 20 تا 30 مایل از محدوده را بدرد نزن. با بیش از دو سال بین حال حاضر و زمانی که جنرال موتورز می گوید آن را خواهد این کادیلاک جدید ارائه, غیر ممکن است که بدانیم چگونه اعداد Lyriq خواهد شد در برابر رقابت صف, از تسلا و یا در غیر این صورت.

آن را به عنوان می ایستد، کادیلاک امیدوار کننده به دنبال ورود جدید است تنها در اطراف “80%” نهایی، با توجه به Minter، با قیمت گذاری بیشتر و ویژگی های خودرو به احتمال زیاد به حقه از سال آینده. گزارش می شود که تولید برای اولین بار در چین آغاز خواهد شد، با مونتاژ ایالات متحده آمدن آنلاین به زودی پس از آن.

-اون فراري؟ به همین اندازه که مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، بنابراین، ممکن است عملکرد نهایی Lyriq EV و ارقام قیمت گذاری نیز متفاوت باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>