بیل گیتس: پاندمی کوروناویروس تا اواخر سال 2021 به پایان خواهد رسید – CNET

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیر شدن ویروس های کوروناویروس، به وب سایت WHO مراجعه کنید.
bill-gates-july-2020-cbs-evening-newws.png

بیل گیتس می گوید که باید واکسن گسترده ای تا پایان سال ۲۰۲۱ وجود داشته باشد.

سی بی اس عصر اخبار

همه می خواهند بفهمند که شیوع ویروس کوروناکیس چه زمانی به پایان می رسه و بیل گیتس از بنیانگذاران مایکروسافت ایده ای داره. اما برآورد او بر اساس اینکه شما در جهان در حال توسعه زندگی می کنید یا در کشورهای ثروتمندتر مانند آمریکا متفاوت است.

گیتس در مصاحبه ای که روز جمعه منتشر کرد به مجله وایرد گفت: «خط لوله نوآوری در پوسته پوسته شدن تشخیص ها، در مورد درمان های جدید، در مورد واکسن ها در واقع کاملاً چشمگیر است» و این باعث می شود که من احساس کنم، برای دنیای ثروتمند، ما تا حد زیادی باید قادر به پایان این چیز تا پایان سال 2021، و برای جهان در بزرگ تا پایان سال 2022.”

گیتس که بودجه تحقیقات پزشکی و برنامه های واکسن را از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس تأمین می کند، پولیانا نیست. او به خوبی آگاه است که حتی اگر پیش بینی او به تصویب می آید، شیوع کشورهای در همه اندازه ها را به سال ها عقب تر از رشد اقتصادی و پیشرفت در مبارزه با مالاریا، فلج اطفال و HIV.

در این مصاحبه، گیتس کلمات خشنی برای سیستم آزمایش آمریکا دارد، و سرخوردگی های خود را از نحوه برخورد رئیس جمهور دونالد ترامپ و دولتش با این وضعیت پخش می کند. این جدید نیست — گیتس ترسی دهی به صحبت کردن در مورد پاسخ ایالات متحده به ویروس ، گفتن سی ان ان تعداد بالای موارد کروناویروس در ایالات متحده است به دلیل عدم تست و ردیابی تماس ، و همچنین مقاومت در برابر پوشیدن ماسک صورت است. خود گیتس هدفی برای تئوری های توطئه و دروغ در مورد ویروس بوده است.

اما گیتس معتقد است که در نهایت واکسنی ایجاد خواهد شد، با توجه به مسائل مقیاس و ساخت، برخی از واکسن های در حال توسعه احتمالاً تنها در کشورهای ثروتمندتر کمک می کنند.

گیتس گفت: «این به خاطر نوآوری است که شما مجبور نیستید به یک بیانیه حتی غم انگیز تر فکر کنید، که این موضوع پنج سال است که تا زمانی که مصونیت طبیعی تنها امید ما باشد، مواج خواهد بود» این بیماری از هر دو داده حیوانی و داده های فاز یک، به نظر می رسد که بسیار قابل پیشگیری از واکسن باشد.”

تا آنجا که درمان برای کسانی که در حال حاضر بیماری, گیتس به شدت از داروهای ضد ویروسی remdesivir و دگزامتازون کورتیکواستروئید صحبت کرد.

“دیگر ضد ویروس ها دو تا سه ماه فاصله دارد، “او گفت. “پادتن ها دو تا سه ماه با هم فاصله دارن” ما در مورد یک عامل دو بهبود در نتایج بیمارستان در حال حاضر، و این فقط با remdesivir و دگزامتازون داشته است. این چیزهای دیگر به آن اضافه خواهد شد.”

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>