آب و هوای بریتانیا — زندگی می کنند : هشدار بهداشت صادر شده به عنوان موج گرما ادامه دارد و بریتانیا برای گرم ترین روز از سال

تعیین

دفتر ملاقات هشدار می دهد مردم را به ‘گرفتن’ با افزایش درجه حرارت گرفتار نمی

به مردم هشدار داده می شود که با افزایش درجه حرارت ،”گرفتار” نباشند، با انتظار می رود که بریتانیا داغ تر از برخی از مقصد های تعطیلات برتر اروپا، از جمله ایبیزا و تنِرِیفه باشد.

دفتر مت هشدار داده است که پس از یک هفته کمی خنک تر مردم می تواند گرما را دست کم گرفتن, که می تواند باعث کم آب شدن آب بدن و آفتاب سوختگی, به خصوص در میان آسیب پذیرترین.

گراهام مادج، سخنگوی Met Office، می گوید: «همه باید در طول این موج گرمایی، به ویژه در روز جمعه، جایی که ما می رویم به افزایش چشمگیر دما در برخی از نقاط، فراتر از آستانه گرمایی، دقت کنند.

“بعد از یک هفته کمی خنک تر، مردم باید مطمئن بشن که دستگیر نمیشن. اگر شما نیاز به سفر, نگه داشتن آب و اعمال ضد آفتاب; شانس آفتاب سوختگی و کم آب شدن خیلی بیشتر خواهد بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>