کوروناویروس: پرستون با محدودیت های جدید قفل شدن مواجه است چرا که نرخ عفونت در شهر لنشایر

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

پرستون می تواند منطقه بعدی کشور باشد که محدودیت های جدید کوروناویروس در میان افزایش موارد Covid-19 در آنجا اعمال شده است، رئیس شورا گفته اند.

ساکنان شهر Lancashire به شدت توصیه شده است برای جلوگیری از میزبانی بازدید کنندگان در خانه ها به عنوان ترس رشد می کنند که دخالت دولت مورد نیاز خواهد بود اگر سنبله در حال رشد نمی تواند تحت کنترل آورده.

شهر در کنار بلکبرن است – در حال حاضر بیشترین میزان عفونت در این کشور را رنج می برد – و درست در شمال غرب منچستر بزرگ، که به یک قفل جزئی قرار داده شد جمعه گذشته با مهمانان در خانه به طور موقت غیر قانونی ارائه شده است.

اما با وجود اینکه پرستون در آن اقدام گنجانده نشده بود، آدریان فیلیپس، رئیس اجرایی شورای شهر، گفت: «ما منتظر برخی از اعلام دولت نیستیم.

ما می دانیم نرخ های ما در حال افزایش است و آنها در طول هفته گذشته افزایش یافته اند به سطحی در حال حاضر که ما نگران است که ما می تواند مداخله دولت مواجه است.

“ما با جوامع خود کار کرده اند تا مطمئن شویم که ما آن پیام های کلیدی را دریافت کنید.”

همچنین این مقام به ساکنان توصیه کرده است که پوشش صورت بپوشند و حتی اگر فقط علائم خفیفی را تجربه کنند، آزمایش شوند.

بیانیه ای در وب سایت خود گفت : شواهد از بهداشت عمومی انگلستان نشان می دهد یک سنبله از موارد coronavirus در منطقه ، با اکثریت از گسترش از طریق خانواده ها و جامعه است.

آن را گفت: “شهر توسط مناطقی که اقدامات اجرا شده توسط دولت اجرا شده بود احاطه شده است و ما می خواهیم عمل در حال حاضر به متوقف کردن که از اتفاق می افتد (در) پرستون.”

آقای فیلیپس که در مورد صبحانه بی بی سی صحبت می کرد، گفت: “ما آگاه یم که ما انتقال جامعه را داریم، ما آگاه یم که آنها در سراسر شهر هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>