ویروس کورونا: پرستون پس از سنبله در میزان عفونت

به ناحیه قفل شده اضافه شد

یک قفل کردن موضعی در نیمه شب امشب بعد از یک سنبله در تعداد موارد ویروس های کوروناویروس بر پرستون تحمیل خواهد شد.

محدودیت های جدید، خانوارهای شهر را از ملاقات در داخل خانه یا باغ ها، ممنوعیت می کند.

پرستون برای اعلام شده بود از افزایش در Covid-19 مورد تایید شد هفته گذشته بود.

همچنین وزیران تأیید کردند که محدودیت های فعلی در تجمعات در منچستر بزرگ، لستر، بخش هایی از یورکشایر غربی و لانکاشایر شرقی در جای خود باقی خواهند ماند.

محدودیت های گسترده تر در لستر، بلکبرن و برادفورد نیز ادامه خواهد داشت.

قفل ها تا جمعه آينده در اولين روز از بين نخواهند رفت

در این اطلاعیه ها، مت هنکاک، دبیر بهداشت گفت: “هفته گذشته برای بسیاری از مردم در منچستر بزرگ، یورکشایر غربی و لانکاشایر شرقی دشوار بوده است، و من از همه در این مناطق به خاطر صبر و تمایل خود را به پیروی از قوانین تشکر می کنم.”

او گفت که داده های رسمی هنوز کاهش انتقال ویروس را نشان نداده اند، به این معنی که وزیران چاره ای جز حفظ محدودیت های فعلی در محل «اجازه دادن به زمان بیشتری برای تاثیر این ممنوعیت در تجمعات داخل خانه احساس می شود» نیافتند.

گسترش اقدامات به پرستون بود “به درخواست منطقه محلی”، او افزود.

ما دائماً در حال بررسی داده های مربوط به شیوع ویروس در این مناطق می باشد و هفته آینده اقدامات را دوباره بررسی می کنیم.

در حاليکه ما همچنان نرخ رو به افزايش ويروس را در سراسر اروپا مي بينيم، حياتي است که براي حفاظت از کشورمان هر احتياط يراقي را به عمل مي آوریم. من از همه در این زمینه ها می خوام که قوانین رو دنبال کنن، به محض اینکه علائمی دریافت کردی، برای خودت یه تست رایگان بگیر و اگر تست بیمه خدمات درمانی و ردیابی بهت میگه منزوی بشم.”

انجمن تاب آوری Lancashire گفت: “از آنجا که افزایش موارد برای اولین بار در هفته گذشته اعلام شد، ساکنان، جوامع و کسب و کار خواسته شده است به اقدامات احتیاطی اضافی برای کاهش گسترش ویروس.

“این اقدامات احتیاطی اضافی در حال حاضر اجباری هستند و ساکنان هنوز هم به طور فعال تشویق به در سایت آزمایش منطقه ای بر اساس کالج پرستون در صورتی که آنها تجربه هر گونه علائم از coronavirus.”

در هفته تا ۴ اوت ۶۱ مورد جدید در پرستون وجود داشت که معادل ۴۲/۶ مورد در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر بود– تا از ۲۱/۷ در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر در هفت روز گذشته.

پیش از این، دفتر آمار ملی گفت که در حالی که چهره های ملی پیشنهاد کرده بودند درصد کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 از پایان ماه ژوئن افزایش یافته است، در حال حاضر شواهد نشان می دهد که روند ممکن است کاهش یافته است وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>