بریتانیا پیش بینی آب و هوا: تاولر بام موج گرما به عنوان مقامات اصرار beachgoers به دنبال مشاوره ایمنی

هشدار درجه سه گرما توسط دفتر مت برای این آخر هفته صادر شده است، به این معنی است که احتمال 90 درصد از معیارهای گرما- سلامت را بین پنجشنبه و یکشنبه ملاقات وجود دارد به عنوان درجه حرارت انتظار می رود برای رسیدن به 37C در برخی از مناطق.

دفتر ملاقات گفت شرایط بسیار گرم و خشک در حال توسعه در سراسر مناطق جنوبی شروع خواهد شد به رفت و برگشت هوای گرم به سمت شمال از قاره در روز پنجشنبه، پس از شروع ابری برای بیشتر.

دن سوری هواشناس Met Office گفت: جمعه به ویژه سوخته خواهد بود، با درجه حرارت “به طور گسترده ای به 30C یا بالاتر در مناطق مرکزی، جنوبی و برخی از شمال انگلستان”، گفت: Met Office هواشناس.

“این احتمال وجود دارد که هنوز هم داغ تر در جنوب شرقی انگلستان که در آن 34C به 37C ممکن است. شنبه به احتمال زیاد یکی دیگر از روز گرم برای بخش های جنوبی و مرکزی بریتانیا خواهد بود، با شرایط گرمایی احتمالا در بخش هایی از جنوب شرقی انگلستان و شرق آنگلیا ملاقات کرد.”

۳۱ ژوئیه گرمترین روز سال تا کنون بود که بالاترین دمای ثبت شده در دمای ۳۷/۸C در هیترو را دارا بود. گارد ساحلی شلوغ ترین روز خود را برای بیش از چهار سال گزارش آن را با بیش از 300 حوادث برخورد و هشدار داده است مردم برنامه ریزی برای بازدید از ساحل و یا ساحل به “پیروی از مشاوره ایمنی ساحل”.

گرت موریسون، رئیس ایمنی آب RNLI، در این مورد می گوید: «خط ساحلی ما یک مکان فوق العاده برای صرف وقت با هم به عنوان یک خانواده است، به ویژه وقتی که خورشید بیرون است و هوا گرم است.

اما خطرات بالقوه زیادی نیز وجود دارد، به ویژه برای کسانی که کاملاً از محیط اطراف خود آگاه نباشند و ممکن است برای اولین بار از ساحل خاصی بازدید کنند.”

انتظار می رود شرایط بسیار گرم تا یکشنبه ادامه داشته باشد، اما حتی ممکن است تا روز دوشنبه در نتیجه بادهای جنوبی که از اروپا و بخش هایی از شمال آفریقا حرکت می کند، ادامه پیدا کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>