PC اندرو هارپر ‘sبیوه راه اندازی کمپین برای احکام تمام عمر برای قاتل از افسران پلیس

مادر و بیوه کامپیوتر Harper اندرو هارپر کمپین های برای مجازات های سخت تر برای افرادی که افسران پلیس را می کشند راه اندازی کرده اند.

دبی ادلام، مادر افسر، گفت که “چیزی نیاز به تغییر” پس از کسانی که مسئول مرگ پسرش بودند، ۱۶ سال و ۱۳ سال محکومیت در بيلي قديمی در روز جمعه صادر شد.

بیوه PC Harper’s Lissie Harper در همین حال، برای تمام قاتل های افسران پلیس خواست تا با شرایط زندان تمام عمر مواجه شوند.

افسر پلیس دره تامیس ۲۸ ساله در زمانی که سعی داشت از فرار سه سارق پس از دزدی یک دوچرخه چهار در استنفورد دینزلی در برکشایر در ۱۵ اوت سال گذشته جلوگیری کند، درگذشت. او در یک بند جرثقیل از پشت یک صندلی Toledo گرفتار شده و به مرگ او کشیده شده است.

هنری لانگ، 19 ساله، 16 سال زندانی بود و جسی کول و آلبرت بورز 18 ساله هر کدام به خاطر قتل عمد افسر، روز جمعه در اولد بیلی حکم 13 ساله صادر می کنند.

خانم ادلام برای هر کسی که زندگی افسری را می گیرد، حداقل ۲۰ سال را با هیچ شانسی برای مشروط شدن در آن مدت، به مدت حداقل ۲۰ سال، خواست.

راه اندازی کمپین خود را در چهارشنبه، خانم ادلام به PA گفت: “ما آمده ام به درک که، با نتیجه دادگاه به عنوان آن می ایستد، چیزی نیاز به تغییر است.

او نبايد بيشتر از اين ارزش داشته باشد و ما مدتهاست که فکر مي کنيم که بايد چيزي براي محافظت از افسران پليس مان به ارمغان بياوريم.

هیچ به دنبال آنها وجود دارد و ما هدف را تغییر دهید که.

خانم ادلام افزود: “ما به دنبال به ارمغان آوردن حداقل مدت – 20 سال. نه مشروط، نه کاهشی.”

کمپین خانم هارپر با پشتیبانی فدراسیون پلیس انگلستان و ولز خواستار شرایط زندان تمام عمر برای کسانی است که هر گونه کارکنان خدمات اضطراری را می کشند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>