تالار شهر کینگستون برای بازکردن برای تورهای هدایت شونده

پس از بسته شدن به دلیل رمان بیماری همه گیر کوروناویروس، سالن شهر کینگستون به زودی بار دیگر برای تورهای هدایت شده باز خواهد شد.

با توجه به شهر، تورها دوباره شروع خواهد شد تا دوباره اوت 8.

شهر از مردم محلی و گردشگران دعوت می کند تا داستان های پشت آثار، پرتره ها و معماری را در تالار شهر در این آخر هفته بیامونند.

-ادامه مطلب: تالار شهر کینگستون تغییر راه آن را اجرا می شود به دلیل تاج ویروس

“تور برجسته در سال جاری شامل جزئیات منحصر به فرد معماری سایت، استفاده مداوم از سایت به عنوان یک ساختمان عمومی و مقر دولت، پنجره های شیشه ای رنگی در سالن یادبود، اتاق شورای، نمایشگاه های تاریخ جامعه در نمایش در طاقچه های معماری و نصب برجسته جدید ترین دریافت کنندگان جوایز هنرهای شهر.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

شهر از هر کسی که علاقه مند به گرفتن تور رایگان به صف در پایه از مراحل جلو ساختمان، در حالی که ورود قابل دسترس از طریق ورودی خیابان بازار وجود دارد.

راهنمای انها در مراحل گروه هایی را ملاقات می کنند و از طریق تور می گیرند. تورها در اولین مرحله خواهد بود، ابتدا به صورت پایه خدمت کرده است.

شهر مشغول بازگشایی محوطه بازیکینگستون به عنوان مرحله 3 در حال انجام می شود

کارگران شهر مشغول بازگشایی محوطه بازی کینگستون هستند چرا که مرحله 3 در حال انجام است

ماسک به محض ورود به سالن شهر مورد نیاز است و بازدید کنندگان نیاز به پاسخ استاندارد COVID-19 سوالات غربالگری، ارائه اطلاعات تماس برای هر عضو حزب خود و بهداشتی دست خود را.

شهر تورهای تالار در شنبه ها در سراسر ماه اوت اجرا خواهد شد، از 1 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر.

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>