سیاه هاکس دو امتیاز دیر به فشار ادمونتون اویورز به آستانه

شیکاگو بلک هاکس در شش دقیقه پایانی دو گل به ثمر رساند تا در شب چهارشنبه در راجرز Place 4-3 اویلرز ادمونتون اویلس را لبه دار کند.

سیاه هاک ها بهترین از پنج مرحله مقدماتی سری 2-1 رهبری.

تیم ها در میانه ٔ دورهٔ اول ۲۸ ثانیه با گل های خود معامله می کنند. هدف اولي ماتا از بين جمعيت رفت و از ميکو کواسکين دور شد لئون درایسه ایتل در یک فرصت دهان هدف به آن را 1-1 پول نقد.

-ادامه مطلب: کانر مک دیوید نت ترفند کلاه به عنوان ادمونتون اویورز حتی سری با Blackhawks

هاوکس در اواخر اول به سود دو نفر يواشي رفت و در زماني که يک پاس مرکزي در حال دريبل کردن از اسکيت جاناتان تويس بود، پيشتاز شد.

-ادامه مطلب: سیاه و سفید اوج گرفت گذشته ادمونتون اویورز در بازی اول

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

اويلرز از يه شيکاگو چهار دقيقه به ثانيه وقت گرفت درایساایتر در ربایشی که از نقطه مت بنینگ گرفته بود پاره پاره شد تا آن را ۲-۲ ببندد.

تايلر انيس بازي را در اواخر وقت دوم بدون قرار دادن وزنه روي پاي راستش ترک کرد. اون توسط کربی داچ به تخته ها ضربه سختی خورد

کاپیتان کانر مک دیوید می گوید که این مصدومیت تنها بخشی از سرخوردگی بود.

“یامو (کایلر یاماموتو) از پشت به یک نفر ضربه می زنن، اونا بهش میگن مجازات. Dach او را در اعداد و پای خود را گرفتار می شود – من شما نمی توانید تماس بگیرید نتیجه، اما، همان نوع از مجازات که یامو در اوایل در دوره زمان، او گفت: “.

مربی دیو Tippett می گوید که روشن نیست اگر Ennis قادر خواهد بود برای بازی چهار بازگشت.

“Athanasiou پسر قطعا ما در نگاه به حرکت به بالا و سپس ما کشف خواهد کرد که در پایان پایین می آینده, اگر انيس نمی تواند بازی. ما گزینه های وجود دارد، هنوز تصمیم نگرفته است، “او گفت.

گوش دادن: کانر مک دیوید و پرستار دارنل:

لینک نمایش »

کانر مک دیوید با 7.8 ثانیه در ثانیه باقی مانده است، یک ربایشی را در تنگ جمع آوری کرد و یک شات گذشته کوری کرافورد را برای یک هدف بازی قدرت به مدد انداخت.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

شیکاگو حتی با 5:47 باقی مانده در سوم زمانی که متیو هایمور در یک شات نقطه اوج کشیده. با 1:16 رفتن، کانر مورفی در زمان طولانی در Koskinen شات. اتان خرس سعی کرد به ضربه زدن به گوشه اما زخم تا منحرف کردن آن را از پای Toews, و بیش از شانه چپ Koskinen.

گوش دادن : سرمربی دیو Tippett :

لینک نمایش »

“تاکت” میگه درست مثل دوشنبه شب تیمش خیلی وقت تو جعبه بود

شما سرنوشت را وسوسه می کنید، به خصوص وقتی که شما قاتل های مجازات ی را مجازات می کنید. شما سرنوشت را وسوسه کردی، اما ما در پایان دوره دوم هدف را به دست گرفتیم.”

در واقع دوره سوم در حال نورد است و در هر دو انتها اتفاق زیادی نمی افتد. پس شما هم داريد مي چرخيد و بعد ما در آخر چند اشتباه کرديم که به پشت شبکه ما ختم شد.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

درایزایل موافقت کرد که مجازات ها یک عامل است.

ما مجازات بزرگي داشتيم اما مشخصا ً خيلي از اون آدما ماليات ميبره و همونطور که گفتم، کمی ریتم رو میکشه، ولی منظورم اینه که در این مورد، احتمالا دلیل اصلی از دست داده بودنما نبوده.”

گوش دادن: لئون Draisaitl و آندریاس Athanasiou:

لینک نمایش »

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>