دولت خواهد بود مقصر برای بیکاری توده اگر آنها پیش بروید کردند با کاهش نیروی کار هشدار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

وزیران خواهد بود “مقصر” برای توده بیکاری اگر آنها پیش بروید با برنامه ریزی پتو کاهش به کردند طرح کار هشدار داده است.

گروه های کسب و کار و سیاستمداران مخالف گفت: در شب جمعه که شرکت به احتمال زیاد باید اجازه دهید کارکنان خود را بروید و یا پرداخت فقط به نگه داشتن آنها را در این کتاب نه یک گزینه برای بسیاری از.

صدراعظم Rishi Sunak گفته است که دولت را به تدریج کاهش حمایت از آن را می دهد به کارکنان و انتظار کارفرمایان خود را به را تشکیل می دهند تفاوت با آمدن به اثر در روز شنبه.

اما بسیاری از کسب و کار هنوز هم توقیف شده اند و با توجه هیچ اطلاعاتی در مورد زمانی که آنها ممکن است قادر به بازگشایی — با دولت هشدار روز جمعه که بیشتر از بلند کردن اجسام از مستند اقدامات ممکن است ممکن است.

بارها و بارها و باشگاه ها به تنهایی — به اصطلاح “شب اقتصاد” — تخمین زده می شود که حدود نیم میلیون کارگر در کردند با یک لایحه از £285 میلیون به نگه داشتن آنها را در کردند برای سه ماه آینده با توجه به تجزیه و تحلیل کار.

اما از جمله مشکلات span بسیاری از بخش های مختلف: همان برآورد نشان می دهد که نرم و مناطق بازی که 18,000 کارکنان در کردند که در صورت پرداخت تقریبا 10 میلیون پوند برای نگه داشتن کارگران در این کتاب برای سه ماه با وجود بسته بودن.

نمایشگاه ها و تجارت را نشان می دهد در صورت به سرنوشت مشابه با £22 میلیون دستمزد و کمک به حفظ 40,000 کارگران furloughed.

“بسیاری از شرکت ها هنوز کمی و یا بدون پول, آینده, اما در حال تلاش برای انجام کار درست و صرفه جویی در کارکنان خود کار گفت:” اد میلیبند سایه کسب و کار ،

“آنها در حال حاضر به صورت کامل انتخاب رها از کارکنان خود را و یا مواجهه با یک سنگین بار مالی برای نگه داشتن آنها را در.

“کسب و کار بسیار در بخش های مختلف و شرایط باید درمان نمی شود و در این راه آن است که به وضوح غیر منصفانه و غیر منطقی برای آن دسته از کارفرمایان هنوز هم قفل شده و قادر به تجارت.

“مگر اینکه وزرای تشخیص مقیاس شغل بحران و تغییر آنها را نیروی کارفرمایان را کاهش و توان مقصر برای هزاران نفر از کارگران سراسر کشور خود را از دست دادن شغل و معیشت.”

جداگانه تجزیه و تحلیل توسط فکر می کنم تانک قطعنامه بنیاد یافت که بیش از نیمی از furloughed کارگران در حال حاضر بازگشت به کار. آنها می گویند هزینه متوسط برای شرکت خواهد بود £70 یک ماه — به مقدار حدود پنج درصد از کارکنان قبل از furloughed پرداخت.

دن تاملینسون اقتصاددان ارشد در قطعنامه بنیاد گفت: “در حالی که furloughing در حال حاضر به مراتب کمتر گسترده تر معمولا ادعا کرد که هنوز هم وجود دارد میلیون ها نفر از کارکنان بدون کار به خصوص در مهمان نوازی و اوقات فراغت بخش است.

“این کارگران در صورت افزایش خطر بیکاری به عنوان JRS شروع می شود و به مرحله ای از امروز. صدراعظم باید این خطر را کاهش دهد توسط تدریجی پشتیبانی برای این سخت ترین ضربه بخش تر می کند.”

از شنبه 1 مرداد دولت برش سطح آن را عطا می پردازد شرکت با 20 درصد و نیاز آنها را به پوشش بیمه ملی سهم. از سپتامبر کارفرمایان خواهد بود و انتظار می رود به کمک اضافی 10 درصد نسبت به دستمزد پرداخت افزایش به 20 درصد در ماه اکتبر.

اظهار نظر در مورد آخرین تحولات فدراسیون کسب و کارهای کوچک (FSB) ملی رئیس مایک گیلاس گفت: برنامه ای برای پرداخت “کار احتباس پاداش” از £1.000 به شرکت ها برای نگه داشتن کارکنان بود “خوش آمدید” اما که آن را نمی خواهد متوقف زیان کار امروز است.

“یکی از پنج شرکت های کوچک مجبور به اجازه دهید کارکنان بیش از سه ماه گذشته است. حتی با بحرانی اقدامات اضطراری در محل شغل هستند و متاسفانه در حال از دست رفته در اینجا و در حال حاضر. به ما نگاه کنید به, پاییز, آن را روشن است که ما نمی توانیم به جلو و حمایت از کسب و کار پل متحرک در هر زمان به زودی,” او گفت:.

Mr گیلاس افزود: “در علاوه بر این به کار احتباس صدراعظم باید به دنبال ایجاد شغل. نه در 10 نفر که نقل مکان کرد و از بیکاری و بازگشت به کار پس از سقوط را از طریق یک کسب و کار کوچک و یا خود اشتغال است. این رکود خواهد بود عمیق تر از گذشته و سالانه هزینه های در حال اجرا یک کسب و کار کوچک افزایش یافت حداقل 60 ، 000 پوند از سال 2011 در درجه اول به دلیل افزایش اشتغال هزینه.

“به همین دلیل ما به دنبال کمک برای کارفرمایان که در آن NICs نگران هستند یا از طریق یک uprating از اشتغال کمک هزینه و یا یک NICs تعطیلات برای شرکت هایی که استخدام کسانی که دورتر از محل کار.

“بیشتر مشوق به کارآموزان در انگلستان بسیار مورد نیاز است. سیاستگذاران باید به اطمینان حاصل شود که پیشنهاد بودجه رسیدن به شرکت های کوچک است که می تواند تفاوت را با حداقل بوروکراسی. بیش از 90 درصد از کارآموزان شاغل در کسب و کارهای کوچک کمتر از 25 سال سن. یک بار دیگر این پول است که چند ماه حداقل برای رسیدن به شرکت.

“این فوق العاده است که بیشتر کسب و کارهای کوچک در انگلستان می تواند در نهایت باز کردن درهای خود را پس از چند ماه بدون درآمد در آینده است. بیشتر هدف حمایت از کسانی که نیاز به باقی می ماند بسته است ضروری و مورد نیاز به خصوص در مناطق محلی که در آن مستندات در محل هستند به عنوان راهنما برای صدها و هزاران نفر از مردم — از جمله مدیران شرکت و تازگی خود اشتغالی — دریافت کرده اند که هیچ پشتیبانی برای بیش از 130 روز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>