توییتر به طور دائم ممنوع سفید supremacist دیوید دوک – CNET


gettyimages-939154004

توییتر را ممنوع کرده است سفید supremacist دیوید دوک.

پیتر Dazeley/گتی ایماژ

سفید supremacist دیوید دوک شده است و انفصال دائم از توییتر برای نقض پلت فرم قوانین در سخنرانی نفرت این شرکت تایید اواخر پنج شنبه.

دوک حساب “شده است به طور دائم به حالت تعلیق در توییتر قوانین نفرت انگیز رفتار” توییتر سخنگو در بیانیه ای گفت. توییتر را, سیاست, تجدید نظر شده در مارس ممنوع پست های که ترویج خشونت یا تهدید به خشونت علیه مردم خود را بر اساس دین و نژاد و قومی منشاء.

آن را بلافاصله روشن خاص چه پست و یا پست توسط دوک منجر به حساب بان. این حساب تایید شده برای دوک بنیانگذار و رئیس سابق Grand اژدها شوالیه از Ku Klux Klan بود خالی پنجشنبه جایگزین با یک پیام است که حساب شده بود “به طور دائم به حالت تعلیق درآمد.”

شرکت رسانه های اجتماعی به تازگی مجبور شده به صورت فرضی با بیان نفرت خود سیستم عامل. چندین شرکت بزرگ از جمله Unilever, ورایزون و استارباکس اعلام کرده اند در هفته های اخیر است که آنها در حال توقف تبلیغات در Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی از نگرانی های رسانه های اجتماعی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با سخنرانی نفرت.

این ممنوعیت به دنبال یک اقدام مشابه توسط یوتیوب در ماه ژوئن برای نقض سیاست محرومیت فیلم که فشار افراطی views مانند سفید برتری یا انکار حوادث مانند هولوکاست و یا سندی هوک در تیراندازی.

دوک نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>