پلیس در حال بررسی اتهام برخورد مربوط به مونترال dockworkers در میان اعتصاب

مونترال پلیس در حال بررسی یک رویارویی بین dockworkers و پورت مدیران است که به گفته فوران خشونت در چهارشنبه شب یک longshoremen اعتصاب.

مونترال پلیس دریافت یک تماس در حدود 7 بعد از ظهر که یک جمعیت از dockworkers تهدید کرده بود و با حمله مونترال پورت مدیران و نیروهای امنیتی در نزدیکی استادیوم المپیک گفت: پلیس سخنگوی کارولین Chevrefils.

“با توجه به این که اطلاعات…اعتصاب ساخته شده برخی از تهدیدات و نیز مورد آزار و اذیت مدیران. وجود دارد برخی از ضرب و جرح و همچنین برخی از دزدی” Chevrefils گفت.

این longshoremen حال ترک صحنه توسط پلیس وارد به اظهارات با هیچ هزینه گذاشته تا کنون او گفت:.

حدود دو دوجین مدیران خروج یک اتوبوس شاتل پس از حرکت ظروف در Termont ترمینال زمانی که یک اختلاف شکست با حداقل 50 dockworkers در پارکینگ ورزشگاه گفت: Martin Tessier های دریایی, انجمن صنفی کارفرمایان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: انجمن روزنامه نگاران را محکوم کرد, آزار و اذیت در, Quebec, ماسک, تظاهرات

“ما آموزش برخی از مدیریت مردم (به رسیدگی ظروف). ما نمی مردم را از خارج برای انجام این کار, اما با این وجود اتحادیه بود خوشحال نبود” Tessier گفت.

“آن رفت بد,” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از کیف پول و تلفن همراه به سرقت رفته بودند.

“وجود دارد هیچ اقدام تحریک آمیز در جهان است که سزاوار هر گونه ارعاب فیزیکی یا شفاهی.”

این درگیری روز شنبه به دنبال اعتصاب اقدامات دو روز زودتر به غرفه خروج از مدیران از Termont ترمینال Tessier گفت که منجر به تصمیم گیری به ترتیب حمل و نقل اتوبوس بین پورت ورودی و المپیک پارکینگ ورزشگاه حدود سه کیلومتر دور است.

اعتصاب راه اندازی شنبه بیش از 1000 کارگران و در ابتدا برنامه ریزی شده برای چهار روز حول محور برنامه ریزی و همچنین ساعات کار و فن آوری است.

میشل مورای سخنگوی کانادا اتحادیه عمومی کارکنان روز دوشنبه گفت که longshoremen به طور معمول کار می کنند 19 روز از 21 به دلیل ترافیک سنگین از طریق پورت.

او گفت: استقرار مدیران برای رسیدگی به وظایف در اسکله به طور سنتی انجام شده توسط longshoremen بود “توهین” توسط شرکت که به میزان “یک عمل جنگ است.”

این dockworkers شده اند بدون یک توافق جمعی برای نزدیک به دو سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

CUPE پاسخ نمی دهند پنج شنبه به درخواست برای اظهار نظر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>