NBA راه اندازی مجدد: چگونه به تماشای کلیپرز مقابل لیکرز و NBA بازگشت بدون کابل – CNET

پس از coronavirus تعطیل NBA فصل همراه با هر چیز دیگری بسکتبال است که در نهایت به بازگشت امشب در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی داخل دیزنی جهان در اورلاندو ، مذاکرات بین لیگ و بازیکنان NBA ارتباط منجر به یک معامله جدید است که اجازه می دهد تا بازی را به از سرگیری پس از یک وقفه نزدیک به پنج ماهاست اما نهایی نرم افزار بازی بسکتبال را از سال 2020 خواهد بود و بر خلاف هر سال قبل است.

بهترین 22 لیگ 30 تیم بازی خواهد کرد هشت بازی تا پایان فصل به طور منظم. از این بالا هفت تیم در هر کنفرانس پیشرفت خواهد کرد با نهایی هشتمین دانه در هر کنفرانس مشخص بودن پتانسیل بازی در مسابقات قبل از سنتی 16-تیم پلی آف.

حتی اگر والت دیزنی پارک خود را باز اجتماعی فاصله مورد نیاز بدان معنی است که طرفداران را نمی خواهد در حضور و غیاب برای هر یک از NBA بازی. اما خود بازیکنان در حال حاضر وجود دارد و یادگیری همه چیز عجیب و غریب قوانین جدید مورد نیاز برای زندگی در حباب.

دو بذر بازی شروع امشب با یوتا جاز آمدن به شکست New Orleans Pelicans در اولین بازی. بازی دو نبرد بین کنفرانس غرب برتر دو تیم با لس آنجلس کلیپرز مصرف در لس آنجلس لیکرز در TNT.

با راه اندازی مجدد و در نهایت جریان در اینجا همه چیز را ما می دانیم تا کنون در مورد NBA مشتاقانه در انتظار بازگشت و چگونه شما می توانید تمام عمل است.

gettyimages-1205572764

ستاره NBA مانند Giannis Antetokounmpo و LeBron James (23) را در مجموعه ای به بازگشت به بازی 30 جولای.

Jevone مور/آیکون Sportswire/گتی ایماژ

آیا فصل سر ؟

NBA آغاز می شود معنی دار بازی در تاریخ 30 ژوئیه با doubleheader در TNT آغاز شده است که با جاز و پلیکان در 6:30 p. m. ET (3:30 p. m. PT) و پس از کلیپرز مقابل لیکرز.

هر یک از دعوت تیم بازی خواهد کرد و هشت به طور منظم فصل بازی برای هر دو رقم بذر و آماده برای پلی آف. برنامه دقیق برای هر یک از تیم ها را می توان در NBA.com اگر چه بازی ها — حداقل برای بسیاری از هفته های پایانی فصل به طور منظم — به طور کلی توان در طول روز است.

این بذر بازی به پایان خواهد رسید در اوت. 14 با هر بازی-بازی در حال وقوع در صورت لزوم در اوت. 15 و 16.

وقتی که برگشتی شروع کنم ؟

برگشتی آغاز خواهد شد در اوت. 17. بازی 7 از NBA نهایی برگزار خواهد شد تا در صورت لزوم بعد از اکتبر. 13.

چگونه می توانم تماشای NBA را راه اندازی مجدد ،

به عنوان یک به طور منظم غیر COVID فصل شما می توانید انتظار دیزنی متعلق به ABC و ESPN برای پخش بازی ها با ABC پخش NBA Finals. ESPN بود که قبلا اعلام شده به عنوان منحصر به فرد شبکه تلویزیونی برای سال 2020 کنفرانس شرق نهایی.

AT&T متعلق به ترنر ورزشی اجرا می شود که مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و “مشترک” مدیریت لیگ NBA دیجیتال بخش که شامل NBA TV نیز پخش بازی. این شبکه نزدیک NBA شریک و پخش برنامه های مختلف به طور منظم فصل بازی های هفتگی و همچنین بخش عمده ای از بازی حذفی. TNT قبلا اعلام شد به عنوان منحصر به فرد شبکه تلویزیونی برای سال 2020 کنفرانس غرب نهایی.

فراتر از جولای 30 TNT doubleheader های NBA است و قرار دادن آن در تلویزیون ملی برنامه برای راه اندازی با بازی در ABC, ESPN, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و NBA TV.

ورزشی منطقه ای مانند شبکه های محلی Fox Sports channels, بله شبکه (Brooklyn Nets) یا طیف SportsNet (لس آنجلس لیکرز) به احتمال زیاد خواهد شد که برای نهایی هشت به طور منظم فصل بازی.

کسانی که برای پرداخت League Pass, NBA خارج از بازار ارائه شده است که اجازه می دهد تا بینندگان را به تماشای هر بازی خواهد بود قادر به ادامه تماشای خود را از طریق تلویزیون ارائه دهنده و یا آنلاین هنگامی که فصل رزومه. کسانی که پرداخت برای خدمات به صورت ماهانه خواهد بود صورتحساب دوباره شروع در جولای 30. (صدور صورت حساب بود متوقف شد در ماه مارس زمانی که لیگ تعطیل.)

کسانی که به دنبال گرفتن لیگ تصویب به گرفتن تمام عمل را برای بقیه فصل به طور منظم خواهد بود قادر به پرداخت 29 $برای بقیه سال یا 40 دلار برای لیگ تصویب بیمه است که قطره تبلیغات در ازای در عرصه تغذیه در طول وقفه و چهارم می شکند.

برخی از چیزهایی که سریع به یاد داشته باشید: لیگ عبور را شامل نمی شود NBA TV به طور پیش فرض (آن را در دسترس به عنوان یک 20 دلار اضافه برای هر دو بسته) بنابراین شما قادر نخواهد بود برای تماشای بازی های ملی در NBA TV.

این سرویس همچنین اجازه نمی دهد که شما را به تماشای بازی در تلویزیون پخش خود را در منطقه از جمله کسانی که در منطقه ای شبکه ورزش یا ملی ارائه دهنده (مانند ESPN, ABC, NBA TV و یا TNT).

شما نمی نیاز به کابل و یا تلویزیون های ماهواره ای برای تماشای بازی ها در ای اس پی یا تی ان تی. بسیاری از کانال های ارائه شده در چهار از عمده برنامه های زنده تلویزیونی, جریان, خدمات, هر چند نه همه جریان ارائه خدمات ABC, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و NBA TV و شما می خواهید برای بررسی که ورزش های محلی خود شبکه گنجانده شده است.

زنجیر تلویزیون $30-یک-ماه پرتقال بسته شامل ESPN و TNT اما نه ABC. اگر شما می خواهید NBA TV شما همچنین نیاز به اشتراک “ورزشی فوق العاده” افزودنی اضافی 10 دلار در هر ماه. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

FuboTV به تازگی یک قرارداد امضا شده برای اضافه کردن ESPN و ABC (که در آن در دسترس) به آن ارائه “این تابستان” است اما در عین حال به ارائه یک تاریخ. زمانی که آن را نشانی از اضافه کردن کانال های آن ارائه خواهد شد سه نفر از چهار عمده کانال: ABC, ESPN NBA و تلویزیون, اگر شما به زودی به 60 دلار در هر ماه بسته استاندارد به علاوه 6 $در هر ماه Fubo اضافی add-on (برای NBA TV).

TNT است و دیگر در دسترس در FuboTV. ما به عنوان خوانده شده FuboTV نقد و بررسی.

AT&T تلویزیون در حال حاضر شامل ABC, ESPN و TNT با آن 55 $در هر ماه به علاوه بسته با برخی از منطقه های ورزشی شبکه های مانند کسانی که در نیویورک و لس آنجلس در دسترس در 80 دلار در هر Max ارائه شده است. NBA TV, اما, گنجانده شده است تا شما را به $124 در هر ماه Xtra بسته است. ما به عنوان خوانده شده AT&T تلویزیون در حال حاضر بررسی.

کدام تیم ها هستند ؟

22 تیم های دعوت شده به اورلاندو برای راه اندازی مجدد شامل 16 تیم که در حال حاضر واجد شرایط برای پلی آف به همراه شش تیم هستند که در شش بازی و یا کمتر از هشتم نهایی و حذفی دانه در مربوطه همایش.

کنفرانس شرق

 • Milwaukee Bucks
 • تورنتو رپتورز
 • بوستون سلتیکز
 • Miami Heat
 • ایندیانا پیسرز
 • Philadelphia 76ers
 • Brooklyn Nets
 • اورلاندو سحر و جادو
 • Washington Wizards

کنفرانس غرب

 • لس آنجلس لیکرز
 • لس آنجلس کلیپرز
 • دنور ناگتس
 • یوتا جاز
 • Oklahoma City Thunder
 • Houston Rockets
 • دالاس ماوریکس
 • ممفیس گریزلیز
 • پورتلند تریل بلیزرز
 • New Orleans Pelicans
 • ساکرامنتو کینگز
 • سن آنتونیو اسپرز
 • Phoenix Suns

دیگر باقی مانده هشت تیم ها انجام می شود و می توانید شروع prepping برای offseason و NBA Draft, که برگزار خواهد شد در اکتبر. 16. شانس بهتر در سال آینده نیکز طرفداران.

که بازیکنان در حال نشستن است ؟

این که آیا آن را از آسیب مثبت COVID-19 آزمون و یا هر دلیل دیگر مانند نگرانی در مورد گرفتن صدمه دیده و یا ابتلا به کروناویروس وجود تعداد قابل توجه بازیکنان نشسته از راه اندازی مجدد. در اینجا چند به عنوان ژوئیه 22.

 • کوین دورنت (Brooklyn Nets)
 • Kyrie Irving (Brooklyn Nets)
 • DeAndre Jordan (Brooklyn Nets)
 • Taurean شاهزاده (Brooklyn Nets)
 • اسپنسر Dinwiddie (Brooklyn Nets)
 • ویلسون چندلر (Brooklyn Nets)
 • LaMarcus Aldridge (سن آنتونیو اسپرز)
 • Bojan Bogdanovic (یوتا جاز)
 • ویلی Cauley-استین (دالاس ماوریکس)
 • اوری بردلی (لس آنجلس لیکرز)
 • Bradley Beal (Washington Wizards)
 • دیویس Bertans (Washington Wizards)
 • Thabo Sefolosha (Houston Rockets)
 • Ariza ترور (Portland Trail Blazers)

در میان بازیکنان ذکر شده, اردن, شاهزاده و Dinwiddie همه به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus.

پیسرز ستاره ویکتور Oladipo در ابتدا برنامه ریزی برای نشستن از راه اندازی مجدد اما در حال حاضر به نظر می رسد مجموعه ای را به بازی.

چگونه بازی-در مسابقات کار می کند ؟

در اینجا این است که چگونه این همه را به پایین با توجه به پرسش و پاسخ ارسال شده در NBA.com:

“اگر تیم با هشتم-بهترین رکورد در آن کنفرانس که بیش از چهار بازی آینده این تیم با نهم-بهترین رکورد در همان کنفرانس هیچ بازی در مسابقات خواهد بود لازم است. فینال حذفی اسکله خواهد به سادگی رفتن به تیم هشتم-بهترین ضبط (به طور منظم فصل بازی به همراه بذر بازی)” که در کنفرانس مربوطه.

اما این سایت ادامه می دهد: “اگر این تیم با هشتم-بهترین رکورد در آن کنفرانس چهار بازی و یا کمتر پیش رو از این تیم با نهم-بهترین رکورد در همان کنفرانس, پس از آن ما باید یک نبرد برای فینال نقطه بین این دو تیم است.

“مسابقات [خواهد] در واقع بهترین-از-دو سری — که در آن شماره 9 دانه را برای برنده شدن دو سر-به-سر ترکیب هیرو به بیش از شماره 8 نقطه.”

از کجا می خواهد این بازی ها برگزار می شود?

espn-wwos-globe-entrance-1440x450

دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی خواهد بود که از NBA عمل است.


ESPN

NBA است که با استفاده از سه سالن های مختلف در ESPN جهان گسترده ای از ورزش های پردیس: HP زمینه خانه ویزا ورزشی مرکز و سایت دیزنی تماس “عرصه است.”

HP خانه درست شده است که قبلا مورد استفاده قرار گیرد به میزبان یک NCAA بخش مردان مسابقات بسکتبال به نام اورلاندو دعوتی. آن مسابقات بعدی — شامل امثال Auburn, Michigan State و Gonzaga — در حال حاضر مجموعه ای برای اجرای شکرگزاری آخر هفته.

از کجا می خواهد این بازیکن بماند ؟ چه خواهد شد آنها را زمانی که بازی نیست?

بازیکنان تیم کارکنان و پرسنل خود و خانواده تقسیم خواهد شد در سراسر سه حالت مختلف دیزنی خواص: Grand Destino بزرگ Floridian و باشگاه قایق بادبانی.

هتل های در حال طبقه بندی شده اند توسط تیم جدول رده بندی با دانه مانند دیگران لیکرز رپتورز و کلیپرز اقامت در گراند Destino که باز در سال گذشته است. تیم های که در حال حذفی حباب — مانند تریل پادشاهان و پلیکان — اقامت در دیزنی باشگاه قایق بادبانی.

به عنوان ورزشگاه و ورزشی را شمس Charania یادداشت زمانی که بازی بازیکن قادر خواهد بود برای حضور در بازی های دیگر به نمایش فیلم و بازی های ویدئویی به علاوه امکان استفاده از استخر, مسیرهای پیاده روی, آرایشگران, manicurists و pedicurists.

پینگ پنگ نیز در دسترس خواهد بود اما فقط تک بازی. دو برابر مجاز در نظم اجتماعی را حفظ فاصله به عنوان اشاره توسط ESPN آدریان Wojnarowski.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>