Coronavirus: بلکبرن افسران پلیس منزوی پس از شیوع بیماری در دوران بازنشستگی حزب

تعدادی از افسران پلیس در بلکبرن مجبور شده اند به خود انزوا پس از شیوع کروناویروس پس از بازنشستگی برای همکار.

ناشناس Lancashire پاسبانان افسر توسعه علائم Covid-19 در اوایل این ماه و پس از گرفتن آزمون در 21 جولای بود که با این ویروس آلوده.

به زور گفت: افسر بود با حضور “بازنشستگی گردهمایی” در Greenbank ایستگاه پلیس در بلکبرن در مدت کوتاهی قبل از تست مثبت است.

به عنوان یک نتیجه در مجموع 22 افسران در حال حاضر شده است گفت: به خود منزوی کردن در مورد آنها بیش از حد ویروس – نه که با حضور اصلی و 13 که پس از آن تا به حال تماس نزدیک با آنها – با توجه به لنکشایر تلگراف.

دستیار ارشد پاسبان پیتر لاوسون گفت: “ما را به سلامت افسران ما و جوامع ما در خدمت بسیار جدی است.

“به محض این که ما اطلاع داده شد توسط یک افسر که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 ما بلافاصله شروع به ردیابی تماس های خود را و نیاز به آنها را به خود منزوی.

“من می توانم اطمینان مردم است که ما در ادامه به دیدار همه ما حداقل سطح نیروی انسانی و وجود خواهد داشت هیچ تاثیری در عملیاتی پلیس در این شهرستان است.”

بلکبرن شده است این سایت یکی از بزرگترین شیوع کروناویروس در هفته های اخیر و سقوط در زیر جدید مستند اقدامات اعلام شده توسط دولت در روز پنج شنبه شب.

داخل سالن اجتماعات مختلف خانواده در حال حاضر ممنوع است.

هفته گذشته رهبر شورای محلی محمد خان خواست جامعه به “نگه دارید تا حرکت” در مبارزه با این بیماری به عنوان 122 جدید کروناویروس موارد ثبت شده در هفت روز به 20 جولای.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) در زمان به روز رسانی Blackburn with Darwen به یک “منطقه مداخله” در پی افزایش داشت که بیشترین میزان در سطح محلی.

PHE تعریف مناطق مانند آن “جایی که وجود واگرایی از اقدامات صورت گرفته در سایر نقاط انگلستان به دلیل اهمیت گسترش با یک برنامه عمل دقیق در محل و منابع محلی افزوده با یک حمایت ملی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>