بهترین هوشمند نمایش برای 2020: آمازون اکو را نشان می دهد, گوگل لانه هاب و بیشتر – CNET

با تشکر از coronavirus مستندات صوتی دستیاران در حال گرفتن استفاده بیشتر از همیشه قبل از. در واقع با توجه به آمازون بیشتر مردم خواسته الکسا برای پخت و پز و مشاوره در طول یک هفته در این آوریل گذشته نسبت به هفته شکرگزاری 2019. و آن را فقط به سخنرانان دیگر. هوشمند صفحه نمایش ارائه بصری و لمسی عناصر که بلندگو ندارند و خود را به سرعت حذف نقاط قیمت آنها را تقریبا به عنوان بدون درد یک نقطه ورود به خانه هوشمند با تکنولوژی به عنوان اکو نقطه و لانه مینی بودجه هوشمند بلندگو.

بله صفحه نمایش هوشمند صنعت رونق گرفت در سال های اخیر با آمازون اکو نمایش 8 و گوگل لانه Hub (که قبلا در گوگل صفحه اصلی Hub) در خط مقدم از صفحه نمایش جنگ. آن را حس می کند به همین دلیل وجود دارد تقریبا یک دوجین هوشمند صفحه نمایش در بازار: آنها یک دسته کوچک موسیقی جاز بزرگ ساخته شده از همیشه-گوش دادن voice assistant (مانند هوشمند بلندگو) و یک صفحه نمایش لمسی برای تماشای فیلم ها و کنترل خود را هوشمند صفحه اصلی دستگاه با اضافه کردن چیزهایی به خود را به انجام لیست و بیشتر. این گوگل لانه Hub حداکثر می افزاید: حتی در صورت ردیابی دوربین است که می تواند صفحه نمایش شخصی بیت از اطلاعات در هر زمان که آن را به رسمیت می شناسد و شما.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین صفحه نمایش هوشمند امروز در دسترس است


14:41

وجود دارد مقدار زیادی از ملاحظات است که به آن صفحه نمایش هوشمند برای شما مناسب است. آیا شما می خواهید یک ارائه می دهد که چت تصویری و تماس ویدئویی? یا که متصل با آمازون الکسا یا گوگل, صفحه اصلی برنامه ؟ آن را باید قادر به کنترل هوشمند لامپ هوشمند و شمع? است عملکرد صوتی یک عامل (در صورتی که شما نیاز به موسیقی برای رقص, پارتی)? اینها همه از عوامل است که شما باید در ذهن نگه دارید.

اگر شما به دنبال به روز رسانی های فعلی خود را هوشمند بلندگو و یا شما فقط از شروع خود را و خانه های هوشمند و شما در پیدا کردن صفحه نمایش لمسی جذاب, در اینجا بهترین هوشمند صفحه نمایش در دسترس در حال حاضر. ما به روز رسانی این لیست به صورت دوره ای.

ادامه مطلب: گوگل لانه Hub برنده CNET ویراستاران’ انتخاب

کریس مونرو/CNET

شما اغلب می توانید پیدا کردن لانه ایرانیان (که قبلا به نام Google صفحه اصلی Hub) در فروش برای $100 و یا کمتر از آن را مقرون به صرفه نقطه ورود برای رده. آن را نیز باهوش ترین و بهترین کلی ساخت قیمت پایین تر و حتی جذاب تر.

با تشکر از ساخته شده است در گوگل دستیار لانه Hub پاسخ به همه از همان دستورات صوتی به گوگل صفحه اصلی مینی هوشمند بلندگو. این صفحه نمایش لمسی است که کمی کوچک در 7 اینچ اما تطبیقی روشنایی باعث می شود تصاویر نگاه ویژه ، گوگل حتی سفارشی کردن یک نمایش اسلاید از عکس خانواده خود را به عنوان محافظ صفحه نمایش.

شما همچنین می توانید خود را کنترل خانه های هوشمند دستگاه های مانند هوشمند خود را مفت, با به طور مستقیم طراحی شده کنترل پنل. بر خلاف بسیاری از دیگر هوشمند نمایش می دهد (و بر خلاف آن جدید برادر بزرگ لانه Hub حداکثر) آشیانه Hub ندارد اما که ممکن است یک جایزه اگر شما نگرانی های حریم خصوصی و می خواهید برای قرار دادن آن بر روی میز کنار تخت. این پارچه های رنگارنگ طراحی اجازه می دهد تا دستگاه برای مخلوط در هر نقطه در هر چند صفحه نمایش لمسی می آید به خصوص مفید اگر شما می خواهید گام به گام کمک از طریق یک دستور غذا را در آشپزخانه. ما به عنوان خوانده شده در گوگل لانه Hub نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

با نمایش 8, آمازون الکسا را به صدای خود کنترل و فرمان های صوتی به علاوه شما می توانید با استفاده از صفحه نمایش به بازی بازی های, فهرست دستور العمل های تماشای فیلم و نخست ویدیو تریلر خود را کنترل خانه هوشمند و بیشتر. 8-اینچ صفحه نمایش کوچک به اندازه کافی برای اقامت در خارج از راه, اما به اندازه کافی بزرگ است که شما نمی خواهد که به چپ. این همچنین شامل یک فیزیکی شاتر دوربین برای حفظ حریم خصوصی.

در علاوه بر این به طور معمول ترفندهای آمازون شامل اخیر آن طلوع زنگ از ویژگی های است که کمک می کند تا سهولت شما را از خواب خود را با یک صفحه نمایش است که شروع به گرفتن روشن تر از 15 دقیقه قبل برنامه ریزی شده خود را تا زمان. شما می توانید به تماشای جدید چگونه به فیلم ها و یا برقراری تماس تصویری با یک ضربه بزنید.

گوگل دستیار هنوز هم باعث می شود بهتر است استفاده از صفحه نمایش لمسی از آمازون — به طور خاص جهت پخت و پز و خانه هوشمند کنترل بهتر-اما اکو نمایش 8 به اندازه کافی نزدیک است اگر شما در حال حاضر سرمایه گذاری در الکسا و آن را در واقع یک دوربین برای چت ویدئویی که لانه Hub نمی کند. در کوتاه مدت نشان می دهد 8 توسط آمازون بهترین صفحه نمایش هوشمند نشده است. ما به عنوان خوانده شده آمازون اکو نمایش 8 نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

اگر شما می خواهید یک 10 اینچ صفحه نمایش لمسی طراحی شده توسط گوگل دستیار خیر صفحه نمایش هوشمند ظریف به نظر می رسد و ویژگی های همان فراست به عنوان لانه Hub. خیر در واقع ارائه می دهد سه مدل مختلف با 10 و 8 و 7 اینچ صفحه نمایش. 10-inch $250 صفحه نمایش هوشمند دارای یک بامبو پشت است که به خصوص به خوبی مناسب برای آشپزخانه.

خیر صفحه نمایش هوشمند بود و در واقع اولین صفحه نمایش هوشمند برای اولین با گوگل دستیار ساخته شده است و آن را هنوز هم یکی از بهترین. شما هنوز هم گوگل هوشمند-صفحه اصلی پانل های کنترل و دستور راهنماهای به علاوه خیر صفحه نمایش دارای یک دوربین برای تماس های تصویری و فیزیکی شاتر به پوشش آن را اگر شما می خواهید حریم خصوصی. ما به عنوان خوانده شده Lenovo Smart نمایش نقد و بررسی.

مقایسه صفحه نمایش هوشمند

به طور کلی بهترین بهترین الکسا نمایش بهترین اندازه کامل صفحه نمایش
گوگل لانه Hub آمازون اکو نشان می دهد 8 Lenovo هوشمند با صفحه نمایش 10 اینچ/8 اینچ
هزینه 129 دلار (£119, AU$199) $100 $250
اندازه صفحه نمایش 7-inch (177.8 mm) 8-inch (203.2 میلی متر) 10.1-inch (256.5 mm)
قطعنامه ذکر نشده 720p (1280 x 800) 1080p (1920 x 1200)
ابعاد (WxHxD) 7.02×4.65×2.65 اینچ (178.5x118x67.3 میلی متر) 7.9×5.تاریخ 4×3.9 اینچ (200.7×137.2×99.1 میلی متر) 6.8×12.3×0.5 تا 5.4 اینچ(173.87×311.37×12.5 به 136.02 mm)
وزن 1.1 پوند است. (480 گرم) 2.29 پوند است. (1038 گرم) 2.6 پوند است. (1,200 گرم)
اتصال بی سیم Wi-Fi (802.11 b/g/n/ac, 2.4 GHz و 5GHz) بلوتوث 5.0 Wi-Fi (802.11 b/g/n/ac, 2.4 GHz و 5GHz) بلوتوث Wi-Fi (802.11 ac با فرکانس 2.4 GHz و 5GHz) بلوتوث
دستیار صوتی گوگل دستیار الکسا گوگل دستیار
تماس و پیام شماره گیری مستقیم (ایالات متحده و انگلستان و کانادا و خروجی تنها), تماس های تصویری با گوگل اواز یا موسیقی دو نفری الکسا پیام های اسکایپ, شماره گیری مستقیم (ایالات متحده و مکزیک) شماره گیری مستقیم (ایالات متحده و انگلستان و کانادا و خروجی تنها), تماس های تصویری با گوگل اواز یا موسیقی دو نفری
هوشمند, ویژگی های آشپزخانه گام به گام دستور العمل کمک یوتیوب فیلم آموزش Food Network بروید; گام به گام دستور العمل کمک; آمازون وعده غذایی کیت ادغام گام به گام دستور العمل کمک یوتیوب فیلم آموزش
بر روی صفحه نمایش خانه هوشمند کنترل بله بله بله
ساخته شده در دوربین هیچ بله (1MP) بله (5MP)
حریم خصوصی شاتر n/a بله بله
میکروفن 2-میکروفون آرایه 2-میکروفون آرایه 4-میکروفون آرایه (2 مقابل 2 عقب)
سخنرانان طیف گسترده ای بلندگو (80 دسی بل SPL @ 1KHz @ 1m) 2x طیف گسترده ای 2 اینچ 10W سخنرانان 1.75-/2-اینچ 10W طیف گسترده ای سخنران 2x منفعل تویتر
جریان خدمات موسیقی iHeartRadio, پاندورا, Spotify, موسیقی یوتیوب آمازون موزیک iHeartRadio, پاندورا, Spotify, TuneIn iHeartRadio, پاندورا, Spotify, موسیقی یوتیوب
جریان خدمات ویدئویی YouTube, YouTube, TV, Google Play Movies, CBS همه دسترسی HBO در حال حاضر آمازون نخست تصویری, NBC, Vevo YouTube, YouTube, TV, Google Play Movies, CBS همه دسترسی HBO در حال حاضر
سازگار خانه هوشمند, دوربین D-Link EZVIZ لانه مخفی Netgear Arlo, Skybell تصویری مفت, Smartcam سوان TP-Link Kasa مخفی Vivitar Amazon Cloud مخفی Amcrest اوت مفت مخفی, چشمک زدن, قناری, D-Link, EZVIZ لاجیتک دایره meShare لانه مخفی Netgear Arlo حلقه تصویری مفت, توکان, TP-Link Kasa مخفی Wyze مخفی Zmodo D-Link EZVIZ لانه مخفی Netgear Arlo, Skybell تصویری مفت, Smartcam سوان TP-Link Kasa مخفی Vivitar
دیگر ویژگی های قابل توجه محیط EQ اتوماتیک تطبیقی روشنایی صفحه نمایش دیجیتال قاب عکس از طریق گوگل عکس با آلبوم; زنده تلویزیون با یوتیوب تلویزیون; جهت ارسال به تلفن خود و یا انتخاب دستور از تلفن خود را به صفحه نمایش دیجیتال تندرستی حالت برای والدین محدودیت ها و خرابی ساعت طلوع آلارم. تنظیم ساعت مواجه است. تنظیم زنگ هشدار. دسترسی به یوتیوب از طریق ابریشم و یا مرورگر فایرفاکس زنده تلویزیون با یوتیوب تلویزیون; جهت ارسال به تلفن خود و یا انتخاب دستور از تلفن خود را به صفحه نمایش دیجیتال تندرستی حالت برای والدین محدودیت ها و خرابی ساعت
گزینه های رنگ زغال چوب, ذغال سنگ, اب, گچ, شن و ماسه ذغال سنگ ماسه بامبو
در دسترس بودن آمریکا, انگلستان, استرالیا و 12 نفر دیگر آمریکا, انگلستان, استرالیا و 7 نفر دیگر ما تنها
انتظار می رود تاریخ کشتی در حال حاضر در دسترس در حال حاضر در دسترس در حال حاضر در دسترس
گارانتی 1-سال 1-سال 1-سال

بقیه

گوگل لانه Hub Max: در $229 آشیانه Hub حداکثر یو پی اس گوگل دستیار اندازه صفحه نمایش از 7 تا 10 اینچ ارائه می دهد و کیفیت صدایی بهتر از قبل است. داستان واقعی این است که علاوه بر این از پیچیده دوربین است که می تواند مسیر جنبش و حرکات و یا شناسایی چهره را به شما نشان می دهد اطلاعات شخصی بر روی صفحه نمایش. آن را ترکیبی چشمگیر از سخت افزار و نرم افزار اما آن را با نگرانی های حریم خصوصی. برای بسیاری از مردم ما فکر می کنم اصلی دوربین-رایگان لانه Hub بسیار نزدیک به صفحه نمایش هوشمند نقطه شیرین.

آمازون اکو نشان می دهد 5: اکو نمایش 5 ارزان ترین آمازون را نمایش می دهد و این ویژگی در بسیاری از پردازش نشان می دهد 8. آن رزولوشن پایین تر نشان می دهد 8 و صفحه نمایش کوچکتر است. در حالی که این ویژگی در شیر به چرت زدن زنگ از ویژگی های که باعث می شود آن را ایده آل برای یک بالین زنگ صدای آن کیفیت ندارد, نزدیک, نسبت به آن خواهر و برادر بزرگتر.

آمازون اکو نشان می دهد (نسل دوم): اصلی اکو نشان می دهد کمک پسند عامه کردن صفحه نمایش هوشمند در سال 2017 و زمان دوم-gen نشان می دهد بهبود در آن را در هر راه را با طراحی بهتر صدا با کیفیت و مفید تر صفحه نمایش. آن را خوب حق بیمه همتای جذاب $90 نقطه ورود اکو نمایش 5. دوم-gen نمایش دارای کیفیت صدای عالی و یک 10 اینچی صفحه نمایش. صفحه نمایش لمسی فقط به عنوان مفید به عنوان مدل های مشابه با گوگل دستیار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نبرد برای بهترین صفحه نمایش هوشمند: صفحه اصلی Google Hub…


4:05

Facebook پورتالها: $180 Facebook پورتال می سازد و تماس های ویدئویی. آن را می توانید پیگیری و دنبال هر فردی در قاب بنابراین شما می توانید آزادانه حرکت به عنوان شما صحبت می کنید. در غیر این صورت آن را به الکسا ساخته شده اما آن را به عنوان هوشمند به عنوان بقیه. البته در Facebook به تازگی با آن مواجه متعدد حریم خصوصی رسوایی پس از قرار دادن یکی از دوربین های خود را در خانه خود را طول می کشد یک جهش از ایمان است.

لنوو ساعت هوشمند: این 50 دلار smart alarm سبك از بسیاری از قابلیت های هوشمند نمایش می دهد. وجود ندارد و شما نمی توانید به تماشای فیلم ها. شما می توانید آلارم و حرکت را از طریق صفحه نمایش خود را با آب و هوا و رفت و آمد اطلاعات. با تشکر از به روز رسانی های اخیر شما همچنین می توانید نگاهی به عکس شخصی و ساعت های هوشمند را از طریق آلبوم انتخاب شده از گوگل عکس های خود را به عنوان محافظ صفحه نمایش. آن را زیبا و مناسب برای nightstand خود را, اما آن را بیشتر از یک به روز رسانی زنگ ساعت از یک صفحه نمایش هوشمند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>