اجازه می دهد کانادایی برای نوشیدن در پارک های عمومی ممکن است کمک کند coronavirus گسترش: کارشناسان

به عنوان میله, رستوران ها و خانه احزاب همچنان به بازی نقش مهمی در گسترش COVID-19 برخی از کارشناسان بیماری های عفونی در کانادا فکر می کنم وقت آن است برای ارائه یک جایگزین امن تر برای نوشیدن ،

ترک خوردگی سرد در یک پارک می توان جایگزینی آنها می گویند اگر تنها نبود غیر قانونی در سراسر کشور است.

ادامه مطلب: آنفلوانزا در نرخ کم سابقه با تشکر از فاصله در طول coronavirus داده ها نشان می دهد

نوشیدن در میان دوستان در وسیع فضای سبز — که در آن وجود دارد خیلی بیشتر اتاق به لحاظ جسمی فاصله — می توانید نگه داشتن مردم به دور از خطرناکی شلوغ داخل سالن اجتماعات دکتر می گوید Zain Chagla استادیار در دانشگاه مک مستر در همیلتون.

“وجود این همه گزارش از انتقال در کافه ها و خانه احزاب است. پس چرا ما که کاهش خطر است ؟ ” او گفت:. “بیایید با استفاده از خارج از منزل به جای وادار کردن مردم در داخل خانه برای خود کرده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Chagla تشبیه بحث بهداشت جنسی حالات.

در حالی که پرهیز است بهترین راه برای جلوگیری از بیماریهای-مقاربتی, درخواست از مردم برای خودداری از رابطه جنسی کار نمی کند. ساخت اسباب امن تر با پوشیدن کاندوم های واقعی تر است.

“نوشیدن در عمومی نیست و با هر وسیله ای یک راه حل کامل است اما از مردم می خواهم برای نوشیدن با دوستان خود,” او گفت:. “چرا ما نمی توانیم آن را در یک راه است که کمتر خطرناک است؟”

جمع آوری قوانین و مقررات در سن COVID-19

جمع آوری قوانین و مقررات در سن COVID-19

در حالی که نوشیدن در پارک های عمومی است که به امری عادی در بسیاری از شهرهای اروپایی و کانادا شده است کندتر به اتخاذ این قوانین است.

برخی از مناطق به نظر می رسد باید در این جهت حرکت — یا حداقل خزنده نسبت به آن.

پارک مدیره کمیسیون در ونکوور در این هفته رای دادند به نفع اجازه می دهد مصرف الکل در 22 پارک در اطراف شهر هر چند واقعی اجرای قانونی پارک نوشیدن به احتمال زیاد نمی خواهد رخ می دهد تا در تابستان آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ونکوور پارک مدیره رای به اجازه می دهد نوشیدن در 22 پارک های عمومی اما قانون هنوز هم مورد نیاز

استیون تیلور استاد دانشگاه و روانشناس بالینی در UBC نمی بینم آشامیدنی عمومی گزینه به عنوان یک یا سناریو که در آن مردم خواهد شد را انتخاب کنید بین لذت بردن از آبجو در یک نوار و یا pilsner در یک پارک.

آنها به احتمال زیاد جذب در هر دو او می گوید:, و اضافه کرد که الکل را disinhibiting خواص منجر خواهد شد مردم به کمتر توجه به اقدامات احتیاطی.

مردم در حال گرفتن به طور فزاینده ای خسته از قوانین تیلور گفت.

ادامه مطلب: جوان مردم باعث COVID-19 خوشه. اما آنها تنها به سرزنش ؟

“و دیگر اجتماعی فاصله میکشد بیرون بدتر رعایت می شود.”

تورنتو و پوست منطقه نقل مکان کرد و به مرحله 3 انتاریو طرح بازگشایی پنج شنبه, اجازه می دهد تا کافه ها و رستوران ها به کار گیرند. پتیس در این استان در حال بازگشایی در طول مرحله 2.

اما در محیط داخلی رستوران ها و حفره های آب و همچنین اشخاص خصوصی ثابت کرده مخاطره آمیز برای محیط های COVID-19 گسترش یافته است.

یک افزایش ناگهانی در B. C. موارد منجر به استان اعلام اقدامات سختگیرانه تر برای رستوران ها و کافه ها و کاباره ها. و خوشه های زیادی از موارد نیز ترسیم به احزاب در Kelowna منطقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادمونتون تا به حال 41 موارد ترسیم شده برای رستوران ها در ماه گذشته و در مرکز شهر کلگری استقرار بسته درهای خود را دو هفته پیش پس از شش مورد سرچشمه وجود دارد.

در حالی که Chagla موافق الکل می تواند باعث شود مردم به استراحت و یا نادیده گرفتن فیزیکی فاصله داخل محیط باعث می شود کسانی که تنظیمات به خصوص خطرناک است.

نگه داشتن خود را در گروه های کوچک’: دکتر بانی هنری در اجرای سختگیرانه تر از ونکوور, ساحل, گردهمایی

نگه داشتن خود را در گروه های کوچک’: دکتر بانی هنری در اجرای سختگیرانه تر از ونکوور, ساحل, گردهمایی

“این انتقال اتفاق می افتد و نه فقط به دلیل نوشیدن آن همه چیزهایی که مردم در میله == آنها دریافت از نزدیک و شخصی آنها ارتباط برقرار کردن با یک دسته از افراد مختلف” Chagla گفت.

“ما را به میله های زندان برای یک تجربه اجتماعی است.”

مجاز به نوشیدن در خارج از منزل را به مراقبت از برخی از خطر, اما نه همه.

خطرات مرتبط با نوشیدن عمومی مانند بی پروا رفتار عمومی مستی و پتانسیل برای رانندگی در حال مستی را موضوع بحث برانگیز است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تیلور نمی کنم آن را به ارزش آن است.

“به ناچار وجود دارد می تواند برخی از بازیگران بد که به طرز وحشتناکی را نقض اجتماعی فاصله تحت تاثیر الکل,” او گفت:. “نگرانی من این است که این به خوبی می تواند رسوب دور دوم مستند.

“ما دیده ایم خسته تاکید کرد مردم تجمع در گروه های بزرگ و, مهمانی, و, که منجر به خوشه در شیوع است. و الکل است که فقط رفتن به سوخت است که متاسفانه.”

تفسیر: چرا مردم تقلب در اجتماعی فاصله?

دکتر ایلن شوارتز, یک متخصص بیماری های عفونی با دانشگاه آلبرتا می گوید که قادر به نوشیدن در معنا نیست که مردم به نوشیدن بیش از حد است.

به Winnipeg بومی زندگی می کردند در مناطق سست عمومی نوشیدن قوانین در تگزاس و جنوب آفریقا و گفت: مسائل بودند حداقل وجود دارد.

“ما نمی خواهیم به یاغی تمام رفتار فقط به این دلیل گرفته تا افراطی وجود دارد می تواند مشکل ساز نمونه,” او گفت:.

شوارتز می گوید, کاهش, کردن در نوشیدن قوانین مفید خواهد بود در حال حاضر در ماه های تابستان از یک طولانی جهانی همه گیر.

اجتماعی فاصله محافل اضافه شده به تورنتو تثلیث Bellwoods پارک

اجتماعی فاصله محافل اضافه شده به تورنتو تثلیث Bellwoods پارک

“ما نیاز به درک که ما در این برای مسافت های طولانی و ما نیاز به سازش تا مردم به خرید این برنامه است که این فقط یک توطئه برای سرکوب هر گونه شادی در زندگی,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر چیزی که در خارج از منزل — تا زمانی که افراد نیست شانه به شانه ما باید تشویق شود.”

نوشیدن عمومی قوانین متفاوت از استان به استان و شهرداری ها اغلب خود را دارند آیین نامه. نوشیدن و یا برگزاری یک ظرف باز از الکل در تورنتو پارک برای مثال حمل 300 دلار خوب است.

Chagla می گوید: مردم باید به فکر از راه دور اگر نوشیدن عمومی قوانین تصویب شد در شهرداری. بالاتر خطر افراد هنوز هم باید برای جلوگیری از این حالات او اضافه شده است.

“این امر می تواند خطر کم است اما صفر نیست-خطر” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>