M&S, تسکو و Waitrose رها بز-شرکت شیر پس از حملات خشونت آمیز چپ حیوانات فلج

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Marks & Spencer, تسکو Waitrose و Sainsbury باید خارج فروش شیر بز از بریتانیا بزرگترین تولید کننده پس از مستقل نشان داد حیوانات شده بود به شدت مورد حمله در یکی از عرضه آن مزارع.

سوپر مارکت ها — همراه با Co-op و شمال زنجیره غرفه — گفت: آنها حذف محصولات با سنت هلن مزرعه پس از فیلم نشان داد بز در حال مشت لگد و دردناکی ناودان بر روی تسمه نقاله.

دوربین مخفی, شواهد نیز نشان داد که حیوانات – شرح داده شده توسط کارشناسان به عنوان “ملایم و حساس” – راندند و به کار گرفته شده به طوری که تقریبا آنها چپ فلج و درد.

یک کارگر دیده می شد هدف قرار دادن یک بز با یک میله; در یک مورد دیگر یک کارگر کشیده مبارزه حیوانات با یک پا در سراسر زمین است.

بز نیز دیده می شود کشیده همراه با گوش خود را با داشتن دم خود را پیچیده و برگزاری گردن خود را. بسیاری از آنها ثبت گریه از درد به آنها انداخته پایین و یا تا به حال گوش به دسته متصل شده و باعث آنها را به شلاق زدن در مورد.

سنت هلن برد یک افزایش در تقاضا برای آن بز شیر yoghurts و پنیر در سال های اخیر است.

محققان تحویل فیلم به افزایش حیوانات-حقوق که گزارش آن را به RSPCA که دادستان قدرت برای حیوانات ظلم و ستم.

وکلا در حامیان حیوانات گفت: این یافته ها “برجسته بسیاری از مسائل جدی”.

یک فیلم تبلیغاتی توسط سنت هلن مزارع می گوید: “ما خوشحال بز ارائه مزه شیر”.

از شیر بز – و در برخی موارد yoghurts و پنیر و بستنی و کره – گرديدند اصلی انگلستان سوپر مارکت ها تا زمانی که مستقل نشان داد که صحنه های تکان دهنده از ظلم و ستم.

دوربین نیز دستگیر کارگران مزرعه کشاورزی حیوانات مرده بیش از نرده ها از نظر زندگی بز و اجساد دیده می شد در اطراف مزرعه.

اد زمستان از بنیانگذاران و مدیر خروش گفت: “این موجودات به کاهش شیر آلات که ارزش صرفا وابسته به چه مقدار پول آنها می تواند برای کشاورز است.”

یک بز برگزار می شود تا توسط آن گردن (موج)

شرق یورکشایر-بر اساس سنت هلن اقدام به خرید شیر از تعدادی دیگر از مزارع در یورکشایر و میدلندز. یک سخنگوی تایید کرد فیلم گرفته شده در یکی از عرضه آن در مزارع و به محض این شرکت هشدار داده شد توسط مستقل به درمان حیوانات آن را قطع تامین کننده.

یک سخنگوی M&S که مجهز به مادر و پنیر و گفت: “ما می خواهیم مشتریان ما را به اعتماد به نفس است که M&S غذایی تولید شده به بالاترین استانداردهای رفاه حیوانات. به عنوان به زودی به عنوان ما ساخته شد آگاه از این اتهامات ما حذف شده از فروش یکی از مارک محصول که شامل شیر از این مزرعه است.”

یک تسکو سخنگو گفت: “ما نیاز به بالا حیوانات-استانداردهای رفاه از همه علامت های تجاری به فروش می رسد در تسکو پس از این ادعا به شدت مورد. ما بلافاصله به حالت تعلیق عرضه در حالی که ما این موضوع را بررسی بیشتر است.”

یک Waitrose سخنگو گفت: زنجیره ای تعلیق سنت هلن پس از خواندن مستقل‘s مقاله.

یک Sainsbury سخنگو گفت: “همه ما تامین کنندگان انتظار می رود برای دیدار با ما رفاه و اخلاقی منابع استانداردها و ما را به حالت تعلیق در عرضه در حالی که ما به فوریت بررسی کند.”

بررسی یافته های ناشی از یک فوران خشم از خوانندگان با بسیاری خواستار تعقیب و یا در تماس با دیگر سوپر مارکت ها به حالت تعلیق در سنت هلن است.

پرورش بز در انگلستان است تحت پوشش تراکتور قرمز طرح که با هدف تضمین استانداردهای رفاه حیوانات.

RSPCA گفت: آن را می تواند بررسی اگر سازمان دولتی مسئول نیست.

“ما شوکه شده بودند و غمگین برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به بز در این فیلم است و آن را عمیقا در مورد فکر می کنم که این حیوانات ضعیف بودند که در معرض این نوع از درمان روزانه” یک سخنگوی گفت.

“ما عبور اطلاعات در رسیدگی به شکایات در مورد حیوانات مزرعه به دولت سلامت گیاه و حیوان آژانس به بررسی. اما اگر آنها کاهش به این موضوع تا ما این حق را برای ادامه تحقیقات. ما می خواهیم هر کسی با نگرانی در مورد رفاه حیوانات برای تماس با ما در 0300 123 4999 به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”


سنت هلن مزرعه گفت: آن عرضه شده توسط دیگر مزارع بودند که انتظار می رود با رعایت دقیق منشور اخلاقی و که تا به حال چندین حیوانات-رفاه اعتبارنامه اضافه کرد: “امروز ما آگاه شده و از اتهامات که یک مزرعه نقض رفاه حیوانات استاندارد است که ما را در پیدا کردن کاملا غیر قابل قبول است اگر درست است.

“ما باید بلافاصله متوقف شد و همه عرضه شیر از این مزرعه و راه اندازی یک تحقیق کامل برای تعیین حقایق از این موضوع است.”

یک سخنگوی Co-op گفت: “Co-op به خود می بالد در بالا حیوانات-استانداردهای رفاه هر دو از خود ما-برچسب محصولات و برندهای ما سهام در فروشگاه. ما را به حالت تعلیق در عرضه از سنت هلن مزرعه در حالی که ما این موضوع را بررسی بیشتر است.”

سخنگوی غرفه سوپر مارکت ها که در فروشگاه های سراسر شمال انگلستان گفت: “در غرفه ما انتظار داریم همه ما تولید کنندگان به عمل به بالاترین استانداردهای رفاه حیوانات و ایمنی مواد غذایی. غرفه بلافاصله برداشت تمام سنت هلن محصولات از فروش و بس هر گونه سفارشات بیشتر تا زمانی که ما به طور کامل بررسی شده و بررسی این موضوع با تامین کننده.”

مستقل نیز خواسته Ocado و Morrisons برای پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>