سوال نمایندگان مجلس ‘انصاف’ تصویری از جلسات به عنوان coronavirus درایوهای افزایش دادگاه عقب

افزایش تعداد ریموت جلسات دادگاه در طول coronavirus همه گیر ممکن است تاثیر بر “انصاف” دادگستری نمایندگان مجلس هشدار داده اند.

دولت را مورد ستایش قرار داد افزایش استفاده از ویدئو های آنلاین سیستم عامل حیاتی برای حفظ نظام عدالت کیفری در حال حرکت در طول مستند و در خانه مشغول به کار است.

اما گزارش کمیته عدالت هشدار داد که وجود داشته است بدون بررسی چگونه از راه دور جلسات بر احکام و جملات و یا دسترسی به دادرسی برای فعالان رسانه ای و عمومی است.

سر رابرت Neill, صندلی های این کمیته گفت: “تحقیقات بیشتری مورد نیاز است که چگونه مردم عادی – متهمان و شاهدان – تجربه این فن آوری است. نمایشگاه جلسات نیاز به تعامل و درک مطلب و به راحتی از تمام کسانی که درگیر است.”

تعداد موارد شنیده می شود هر روز با استفاده از فایل های صوتی و تصویری فناوری از افزایش کمتر از 1000 در آخرین هفته از ماه مارس به بیش از 3000 تا اواسط مارس با توجه به اطلاعات دولت ذکر شده توسط این کمیته ،

برابری و کمیسیون حقوق بشر هشدار داده است که استفاده از تصویری جلسات در انگلستان و ولز می تواند به طور قابل توجهی مانع از ارتباط و درک برای افراد با ناتوانی های یادگیری, اختلالات طیف اوتیسم و سلامت روان.

گروه های دیگر ارائه شواهد به عدالت کمیته نگرانی خود را از تاثیر بر کودک متهمان افراد معلول و آسیب پذیر داشته است.

این گزارش گفت که “به سادگی یک ماده از بالا ترین تکنولوژی کیت و قویترین فای”,

“این است که به ویژه نگران کننده است که وقتی که می آید به بررسی تاثیر تکنولوژی ما می دانیم که حداقل در مورد کسانی که بیشترین نیاز به پشتیبانی می کند.” به آن اضافه شده است.

“کمیته نگران است که هنوز وجود ندارد قضایی یا دولت-سفارش بررسی افزایش استفاده از کنترل از راه دور جلسات در پرونده های جنایی در دو سمت دادستانی دادگاه یا دادگاه تاج در طول بیماری همه گیر.”

این کمیته همچنین نگرانی که عدالت باز بود که “فرسایش توسط تصادف” و سوال چگونه مقامات اطمینان می داد که اعضای مطبوعات و می تواند حضور در جلسات از راه دور در همان راه به عنوان جسمی دادگاه.

“کار باید انجام شود به فوریت برای شناسایی اثرات افزایش استفاده از فن آوری دیجیتال برای تحویل عدالت” در گزارش خود به این نتیجه رسیدند.

“تغییرات معرفی شده در پاسخ به شرایط اضطراری نباید به عنوان غیر قابل برگشت اگر آنها می توان نشان داد که مانع دسترسی به عدالت و یا منجر به کمتر از نتایج مطلوب برای کسانی که سیستم قضایی وجود دارد به خدمت می کنند.”

عدالت کمیته راه اندازی کرده است یک پرس و جو به چه تاخیر تشدید شیوع کروناویروس رسیدگی خواهد شد, در میان بحث شدید میان قوه قضاییه, وکلا و قربانیان طرفداران.

این پرونده از پرونده های جنایی در دادستانی و تاج در دادگاه گذشت 500,000 اما نمایندگان مجلس گفت: این شماره “رشد قابل ملاحظه ای” در سال قبل از بیماری همه گیر.

آن را ذکر دادگاه تعطیلی دولت و کاهش تعداد نشسته روز به عنوان عوامل هشدار داد که کاهش مستند محدودیت خواهد “نه لزوما بهبود وضعیت” از آنجا که جرم و جنایت در حال افزایش است دوباره.

دولت اعلام کرده است که افتتاح 10 جدید “بلبل دادگاه” فعال اجتماعی فاصله در جایگزین مکانهای اما عدالت کمیته سوال که چرا حرکت نکرده اند و قبل از گرفته شده است.

خداوند رئیس دادگستری خداوند برنت از باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری گفت: نمایندگان مجلس که از 1000 منصفه جمع آوری شده بود هر ماه به همین دلیل آنها متوقف شد و تنها تعداد کمی از تاج دادگاه شده اند بازگشایی شد.

او علنا حمایت محدود کردن تعداد منصفه یا حق محاکمه با حضور هیئت منصفه برای مقابله با انباشت اما کمیته استقبال پس از آن اطمینان داد که “حق محاکمه با حضور هیئت منصفه است که نمی تواند به خطر بیافتد و دست نخورده باقی خواهد ماند”.

ظرفیت شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد اجتماعی فاصله مورد نیاز از دیدن هر دادگاه بین سه دادگاه.

خداوند رئیس دادگستری آقا یان برنت پشتیبانی از اقدامات رادیکال اما دولت منتقل کرده است به تغییر قانون (PA)

این کمیته گفت که این تاخیر باعث شد “نه فقط اعداد” اضافه کرد: “قربانیان جرم و جنایت خواهد شد باید صبر کنید دیگر به می دانم که اگر آنها را به عدالت است. متهمان در انتظار محاکمه را صرف دیگر در بازداشتگاه بازداشت و یا به قید وثیقه در جامعه است.”

نمایندگان مجلس هشدار داد که برخی از متهمان که مرتکب جرائم به عنوان کودکان تبدیل شده اند 18 در طول همه گیر و در حال حاضر به صورت آزمایشی در دادگاه جملات طولانی و کمتر پشتیبانی از طریق هیچ گسل از خود را.

صندلی دادستانی انجمن جان Bache گفت: “ما نگرانی در این گزارش در مورد تاثیر استفاده از فن آوری های ویدئویی ممکن است در نمایشگاه مشارکت.

“ما از مدت ها استدلال می کنند که از راه دور جلسات باید استفاده نمی شود برای آسیب پذیر متهمان به عنوان آن می تواند تاثیر بر انصاف رسیدگی است.”

آماندا پینتو, QC, صندلی نوار شورای گفت و آن را “بسیار مهم” دسترسی به عدالت برای عموم در قلب بهبود برنامه و اضافه کرد: “ما می دانیم که تکنولوژی بازی های برگزار شده است بخش عظیمی در نحوه سیستم عدالت اقتباس به بحران کنونی اما تعادل مناسب باید زده شود.

“برخی از موارد و فعالان بهترین خدمت از راه دور جلسات.”

کارولین Goodwin, QC, صندلی جنایی کانون گفت: دولت وعده 4,500 بیشتر تاج دادگاه نشسته بود “توهین به قربانیان جرم و جنایت”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>