Coronavirus: من نگران هستم در مورد دوم coronavirus موج می گوید: مت Hancock

به وزیر بهداشت گفت: نگران موج دوم coronavirus ضربه انگلستان به عنوان دولت حرکت برای سفت کردن قرنطینه قوانین برای افراد با علائم.

مت هنکاک با اشاره انگشت در این قاره در صبح روز پنج شنبه گفت: این ویروس بود “نورد در سراسر اروپا”.

دولت بعد از امروز انتظار می رود برای سفت کردن قوانین قرنطینه با افزایش ظهر مردم با علائم باید به خود و جدا از هفت تا ده روز است.

Mr, Hancock, می شود کشیده شده بر روی جزئیات این اطلاعیه با توجه به تحویل داده می شود توسط معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون Tam.

اما او گفت: اسکای نیوز: “من نگران موج دوم من فکر می کنم شما می توانید یک موج دوم شروع به رول در سراسر اروپا و ما رو به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از آن را از رسیدن به سواحل این کشور و برای مقابله با آن است.

“اقدامات که افسر ارشد پزشکی مجموعه ای از بعد بخشی از آن, اما, بنابراین بیش از حد از اقداماتی که ما در حال گرفتن به عنوان مثال برای اطمینان از ما نیست به طور مستقیم را مورد بازگشت به این کشور که در آن بزرگ وجود دارد سنبله در مورد – به عنوان مثال همانطور که دیدیم در اسپانیا. ما نگه داشتن آن دسته از قوانین قرنطینه تحت بررسی تمام وقت.”

بوریس جانسون گفت: این هفته که از او می ترسید موج دوم بود که مانند همکار خود را نشان می دهد این ویروس بود که از خارج از کشور. اما پزشکان ارشد و اپیدیولوژی را برجسته کرده اند اشتباهات توسط دولت در اجتماعی فاصله گرفتن پیام و ماسک پوشیدن به عنوان علل یک چشم انداز مثبت در مورد در انگلستان است.

Dr Chaand Nagpaul صندلی از BMA شورا گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه که اشتباه پیام از دولت و فقدان یک “رویکرد سیستمیک” در سیاست مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله بود پشت یک هفته افزایش عفونت.

وی با اشاره به سردرگمی بیش از آنچه که “یک متر به همراه” اجتماعی به معنای فاصله و تناقضات در مورد جایی که ماسک باید پوشیده شود.

آقای Hancock گفت: “ما در حال اقدام و ما را اگر آن مورد نیاز است برای حفظ این کشور امن است. بنابراین کاملا در موج دوم آن چیزی است که من نگران و من در مورد آن نگران باشید زیرا ما می توانید ببینید که آن اتفاق می افتد. در اطراف بقیه جهان خارج از اروپا وجود دارد به وضوح بسیار تیز افزایش در تعداد موارد – در مکان هایی مانند برزیل و مکزیک و هند و جاهای دیگر.

“اما نزدیک به خانه در اروپا از جمله در برخی از کشورها که ما تا به حال معاف از قرنطینه به دلیل پرونده های آنها بسیار پایین ما شاهد این هستیم که برخی از بالا و ما تردید نمی کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>