Coronavirus: انگلیسی, ژاپنی ‘دموکراسی’ بیش از گسترش ویروس به عنوان عید رویکردهای نژادپرستانه و تهمت سطح

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ترس مطرح شده است که, انگلیسی, آسیایی ها در حال scapegoated بیش از کروناویروس که میلیون ها نفر از مسلمانان آماده شدن برای جشن عید قربان این جمعه.

Leicester, بلکبرن, اولدهام و راچدیل همراه با برادفورد و شهرهای دیگر در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان دیده می شود شیوع اخیر اوج در میان آسیایی ها اغلب زندگی در محروم ترین محله از تراس خیابان در مرکز شهرها و شهرستانها باعث برخی از ترس “قربانیان شرایط” را سرزنش می کنند.

در یک حادثه اخیر گزارش بهبهان نیوز, یک جوان, آسیایی, مرد به نام “بیماری گسترش P* * * * **” در حالی که خرید.

Saima افضل های ورود به جامعه فعال و بلکبرن عضو شورا گفت: این بیماری گسترش می یابد بدون در نظر گرفتن نژاد و مذهب در هر بالا-تماس محل, که آیا آن مراقبت از خانه های کشتی کروز, فوتبال, جمعیت – یا آسیایی خانوار.

خانم افضل که دریافت MBE برای ارائه خدمات به پلیس و روابط اجتماعی گفت: “مردم در حال شنیدن: ‘مسلمان coronavirus, نقاب مرگ,.’ شما در حال رفتن به شروع به احساس کمی از احساس وحشت و نگرانی ،

“مردم فقط نیاز به یک کمی بیشتر همدلانه مرحله از ساخت این نژاد موضوع یا یک مسئله مذهبی.

“هیچ کس پیشنهاد برای داده ها را نمی توان از خارج وجود دارد وجود دارد. در حال حاضر ما در حال پیدا کردن یک اثر حذفی از آن است که خوب برای هر کسی است.

“ما باید به صداقت در مورد داده اما ما باید همچنین مدیریت تاثیر.

“من نگران هستم فقط به اندازه مورد تاثیر منفی بر انسجام.”

لستر است که هنوز هم در قالب مستند زیر سنبله در موارد و اتحاد پیوست شده توسط تعدادی از سابق آسیاب شهرها و شهرستانها در شمال انگلستان مبتلا به افزایش شیوع اعداد و همچنین به بالا پاکستانی و بنگلادشی میراث جمعیت.

بلکبرن و Pendle در Lancashire, Oldham و راچدیل در گریتر منچستر و برادفورد, Calderdale, Kirklees و روترهام در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در حال حاضر بر بهداشت عمومی انگلستان (PHE) watchlist – در کنار Luton, Northampton و پیتربورو در جنوب و midlands.

درخواست ها از تشکیلات خودگردان برای صحبت به بهداشت عمومی مدیران در راچدیل, بلکبرن و اولدهام شد پاسخ نداده است.

خانم افضل افزود: “وجود یک احساس قوی است که برخی از بخش های رسانه های تسکین این racialisation این بحث نظر خود من نیز که در برخی از بخش ها از رسانه ها از این گناه را خواسته یا ناخواسته.

“من شنیده ام بسیاری از قضاوت روایت در مورد چگونه چند نسل خانواده ها یک مشکل ‘که ما آسیایی ها باید به خانواده بزرگ’ و بنابراین شیوه زندگی ما باعث شده است این بیماری به گسترش است.

“هر عضو از این جامعه نمی خواهند این موارد به افزایش است. آن است که واقعا تاسف عید است که در وسط آن. آن می توانست کریسمس.

“همیشه وجود دارد رفتن به کسانی که درک نمی کنند و یا اهمیتی نمی دهند اما این است که هرگز توجیهی برای سرزنش و برچسب تمام بخش های جامعه.

“آن را در مورد ما انجام کاری اشتباه است در مورد شرایط; فقر چند نسل مسکن بدون علامت انتقال است.

“من درخواست برای همدردی و همدلی و عدم قضاوت در غیر این صورت ما در حال رفتن به یک مشکل واقعی در دست ما است.”

بهداشت عمومی و آمار نشان می دهد مردم سیاه و اقلیت های قومی از جنوب آسیا بالاتر مرگ و عفونت نرخ نسبت به دیگر گروه های جمعیت.

کارشناسان بهداشت می گویند بیشتر سلامت, نابرابری و بیشتر در زمینه مسائل بهداشتی تا حدودی به سرزنش همراه با فرهنگی و سنتی تفاوت دارد.

آسیایی اغلب بزرگتر خانواده با هم زندگی می کنند با نسل های کوچکتر در خانه های تراس با بسیاری از در رو مانند شغل در بیمه خدمات درمانی و یا رانندگان تاکسی ایجاد خطر بیشتری از خانواده انتقال است.

مساجد آورده اند در یک قایق از اقدامات از جمله داوطلبان منینگ درب با استفاده از دستگاه را در دماهای پرستان می رسند محدود کردن تعداد مجاز در نماز و ممنوعیت بغل کردن و دست دادن.

Shadim حسین از برادفورد پایه و اساس اعتماد و مدیر عامل شرکت پرورش من خانواده – یک پرورش شبکه به صورت سیاه و اقلیت های قومی خانواده گفت: “من فکر می کنم برخی از جوامع بیشتر به چالش با طبیعت چگونه آنها را جمع انجام نماز جمع های خانوادگی.

“این می تواند دیده می شود از شهرها و شهرستانها شده اند که برجسته عموم کسانی که هنوز هم نشان دادن تعداد زیاد موارد Leicester, Bradford بلکبرن.

“وجود دارد بدیهی است که نگرانی در اطراف با عید فطر آینده و در زمانی که اجتماعات بزرگ انجام می گیرد اما از کار من در اینجا انجام داده اند به صورت محلی در برادفورد با شورای مساجد و دیگر سازمان های من غافلگیر شده توسط تلاش برای مطمئن شوید که مکان عبادت به خوبی آماده شده است.

“جوامع هستند در یک موقعیت بسیار بهتر است. این پیام رو از طریق.

“من فکر می کنم شما همیشه رفتن به یک عنصر جوان خود را به افرادی که ممکن است هنوز هم می خواهید به بیرون بروید.

“و من فکر می کنم وجود دارد روشن به رسمیت شناختن است که این عید را در خانه این سال است.”

PA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>