بوریس جانسون به اصرار بیکار برای پیوستن به بخش دولتی برای کمک به بریتانیا ‘ساخت بهتر’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون تنظیم شده است به اصرار بیکار برای پیوستن به بخش دولتی برای کمک به بریتانیا “ساخت بهتر” این زمستان. محافظه کار نخست وزیر را تشویق به در نظر گرفتن مزایای استفاده از کار در مدارس و بیمارستان ها و زندان ها و ایستگاه های پلیس.

این می آید به عنوان وزارت آموزش و پرورش تصویب بیش از 3000 اضافی پرستاری دانشگاه مکان برای آموزش نسل بعدی پرستاران.

وزارت دادگستری نیز اعلام کرده است به استخدام 1,000 جدید مشروط افسران به عنوان بخشی از برنامه را به سرویس برگشت در خانه پس از یک شکست خصوصیسازی تلاش است.

نخست وزیر گفت: “ما دیده می شود واضح تر از همیشه قهرمانانه تلاش ما کارگران در طول این بیماری همه گیر.

“فوق العاده, معلمان افسران پلیس و بیمه خدمات درمانی کارگران واقعا غرور ملت و تجسم روح وظیفه عمومی که هر یک از ما می تواند آرزوی نسبت به.

“ما در یک ماموریت برای ساخت بهتر – محافظت از ما NHS را ما در خیابان های امن تر, آموزش نسل بعدی و از بند باز کردن بریتانیا بالقوه است.”

دفتر خانه است و همچنین با توجه به انتشار آمار و ارقام جدید در پیشرفت به سوی آقای جانسون تعهد به استخدام 20,000 افسران پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>