4 تلفن جلوی دوربین نسبت: عکس های سلفی بر روی آی فون, سامسونگ, گوگل پلاس – CNET

CNET ویراستاران از جمله ارادتمند شما صرف مقدار زیادی از زمان در مقایسه با دوربین اصلی بر روی گل سرسبد گوشی های مانند آی فون 11 Pro و Galaxy S20 فوق العاده. از آنجا که این selfie دوربین اغلب دوم-صدور صورت حساب با وجود آنها استفاده می شود تقریبا به عنوان اغلب به عنوان دوربین عقب. بنابراین من می خواستم برای پیدا کردن که گوشی های هوشمند طول می کشد بهترین عکس های سلفی از چهار گوشی بالا: روی آی فون 11 Pro, Galaxy S20 فوق العادهگوگل در صفحه 4 و وان پلاس 8 Pro.

برای تست هر چه جلوی دوربین می تواند انجام دهد من در زمان عکس های سلفی در سراسر طیف وسیعی از دسته ها: در داخل خانه و خارج از منزل در نور کم با یک استودیو نور و با فلش. این است که کمی متفاوت به ما به طور منظم, دوربین, مقایسه, که در آن ما ارسال عکس و برچسب هر یک با های مربوط به خود را تلفن. در عوض شما فقط می خواهید عکس ها را ببینید در این مقاله و در این ویدئو با برچسب 1 تا 4 بنابراین شما می توانید مقایسه نتایج بدون دانستن اینکه کدام تصویر است که از آن دستگاه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین دوربین گوشی برای عکس های سلفی


13:01

همانطور که با هر دوربین, مقایسه صفحه نمایش شما در حال مشاهده تصاویر بر روی ایجاد اختلاف و توجه داشته باشید که این تصاویر تا حدودی فشرده در هنگام آپلود که می تواند بر کیفیت تصویر. ترجیح شخصی نیز نقش بزرگترین نقش را در تصمیم گیری است که یکی از شما می خواهم بیشتر — به خصوص اگر شما به دنبال در عکس های خود را!

تمام عکس های گرفته شده در این مقایسه شدند و با زیبایی هر حالت یا فیلتر خاموش است. برای فولر تجزیه و تحلیل و برای دیدن همه عکس و ویدیو نمونه من در زمان تماشای ویدئو های جاسازی شده در این صفحه. در غیر این صورت خوانده شده در یک نسخه فشرده از تجزیه و تحلیل.

عمومی, selfies نشان می دهد تفاوت های بزرگ در رنگ ها و دیدگاه های

در اینجا ایجاد یک شات به شما نشان می دهد تفاوت در فریم چرا که هر گوشی دارای یک کمی متفاوت field-of-view از عکاسی لنز.

Lexy Savvides/CNET

به طور کلی تمام گوشی های تولید به خوبی در معرض شات با رنگ های خوب در این سناریو. من دوست دارم نگاه از تلفن 1 بیشتر در اینجا آن را به عنوان خوب و تیز. همانطور که می بینید گوشی 3 است بلافاصله گسترده تر از هر یک از دیگران پس از آن شامل بیش از پس زمینه در عکس. به همان منظر به عنوان گوشی های دیگر من را به تلفن نزدیک تر به صورت من پس از آن برای عکس. در انجام این کار صورت من نگاه کمی بیشتر تحریف هنگام گرفتن دستی selfies دلیل است که گسترده تر از لنز.

جسیکا Fierro/CNET

این یکی دیگر از عکس های گرفته شده با استفاده از تایمر دوربین بر روی یک سه پایه در روشنایی نشان می دهد که چگونه هر یک از تلفن نشان دهنده رنگ. من ترجیح می دهم عکس از گوشی های 2 و 4 به طور کلی از آنجا که آنها بیشتر پر جنب و جوش. تلفن 3 را گسترده تر لنز را نشان می دهد برخی از lens flare به دلیل آن قطاری از یک چشم انداز گسترده تر.

Lexy Savvides/CNET

در این عکس بالا با, تخت, عمومی, روشنایی, نگاهی به چگونگی هر یک از تلفن حفظ جزئیات و محدوده دینامیکی به خصوص در منطقه پشت سر من که در آسمان در دیدار ساختمان. برخی از تلفن های حفظ ساختمان, جزئیات, خوب, در حالی که دیگران از دست دادن برخی از تعریف در برجسته است. تلفن 3 دارای بیشترین کنتراست از همه این عکس های سلفی که من پیدا نکردم چاپلوس به عنوان به عنوان دیگران است.

وجود یک برنده روشن با حالت عمودی

همه این گوشی دارای یک حالت پرتره در عکاسی از خود دوربین است که تار پس زمینه برای رسیدن به عمق میدان اثر است. اگر چه شما می توانید تنظیم شدت تاری قبل یا بعد از گرفتن شات من چپ تاری در تنظیمات پیش فرض. (و FYI, کهکشان S20 فوق العاده این دوربین به طور پیش فرض برنامه تماس این حالت تمرکز به جای حالت عمودی.)

Lexy Savvides/CNET

تلفن 1 خوب و تیز است و برخی خشنود تاری پس زمینه و همچنین دقیق تعادل رنگ سفید. گوشی 2 کمی yellower رنگ از هر یک از دیگران است, اما من فکر می کنم تاری به نظر می رسد طبیعی ترین و لبه آن-تشخیص قوی است. تلفن 3 چشم انداز گسترده تر کمک می کند تا با تکیه تلفظ کردن این شات از آنجا که من آن را در زمان از یک زاویه پایین تر اما آن را دریافت نمی کند تاری کاملا درست است. در نهایت تلفن 4 می دهد خشنود و چاپلوس نگاه کلی اگر چه لبه آن-تشخیص نمی کند به درستی تیرگی مناطق اطراف بازوی من ،

یک مزیت کلیدی برای نور کم عکس های سلفی

هر چند برخی از نسخه های حالت شب برای نور کم عکاسی وجود دارد در تمام چهار گوشی تنها دو که همان ویژگی های خود را در عکاسی از دوربین های دیجیتال: گوشی های 1 و 3. این جای تعجب نیست که آنها با بهترین نور کم عملکرد کلی و تحویل متعادل ترین عکس به عنوان شما می توانید در تصویر زیر.

best-selfies-comparison-5
جسیکا Fierro/CNET

به عنوان آنها استفاده از تمام صفحه نمایش برای روشن کردن صورت خود را در تاریکی به جای فلش LED در عقب و دوربین. من فکر نمی کنم هر یک از عکس ها به خصوص بزرگ (من شکست حکومت هرگز به استفاده از فلش!), اما تلفن 4 ارائه می شود و حتی چاپلوس روشنایی کلی.

جلوی تصویری

تنها دو تا از این گوشی می توانید به ضبط ویدیو 4K با دوربین جلو. یک بار دیگر من تعجب نیست که این همان گوشی است که نیز تا به حال قوی ترین فیلم به طور کلی عملکرد: گوشی های 1 و 2. آنها بهترین کار ایجاد ثبات در این ویدئو در حالی که من در راه رفتن خوب بود قرار گرفتن در معرض هر دو در داخل خانه و خارج از منزل و تا به حال بهترین ضبط صدا. دیدن نمونه و جانبی توسط سمت مقایسه در این ویدئو در این صفحه.

و بهترین دوربین عکاسی از خود است…

حالا که شما تا به حال فرصتی برای مقایسه عکس ها و ویدئوها در اینجا همراه,’ هویت: شماره تلفن 1 کهکشان S20 فوق العاده تلفن 2 آیفون 11 نرم افزار تلفن 3 صفحه 4 و تلفن 4 OnePlus 8 Pro.

در حالی که هیچ یک دوربین ارائه می شود با شدت بهم زدن غوطه دادن در سراسر هر رده Galaxy S20 فوق العاده ترین مجری سازگار به طور کلی با قوی, ویدیو و عکس نتایج جستجو برای دوربین عکاسی از خود. آی فون 11 نرم افزار بسیار عالی برای حالت عمودی عکس, دارای رنگ های بسیار خوبی در هنگام گرفتن, هوای آزاد, selfies و سوابق خوب صوتی و تصویری فیلم. این صفحه 4 طول می کشد قوی ترین نور کم عکس های سلفی هر دو با و بدون حالت شب اگر چه آن لنز واید نیست به عنوان چاپلوس به صورت چهره به عنوان لنزهای دیگر. در نهایت, وان پلاس 8 Pro دارای رنگ خشنود و نتایج خوب به طور کلی, اما عکاسی از خود ویدیو ضبط نیست به عنوان جلا به عنوان گوشی های دیگر.

Selfie camera, مشخصات

کهکشان S20 فوق العاده آی فون 11 Pro صفحه 4 وان پلاس 8 Pro
قطعنامه 40MP (صفحه binned به 12MP یا يا 6mp) TrueDepth 12MP 8MP 16MP
فاصله کانونی 25/32 میلی متر 23mm 22mm 25mm ثابت تمرکز
رزولوشن تصویری 4K/60 4K/60 1080/30 1080/30
تثبیت کننده تصویر الکترونیکی الکترونیکی الکترونیکی الکترونیکی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>