‘مخرب زندگی ما’: اتباع خارجی قادر به کار و یا دیدن مرگ بستگان به دلیل ویزا gridlock

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک بن بست در روند صدور ویزا در انگلستان را ترک کرده است افرادی که قادر به کار و یا سفر به دیدن مرگ بستگان در طول همه گیر با وجود اینکه از نظر قانونی ساکن باعث تجدید انتقاد از خانه و دفتر خصوصیسازی کنند ویزا سیستم.

صدها و احتمالا هزاران نفر از اتباع خارجی شده اند و در سمت چپ یک “دولت از برزخ” را به عنوان آنها مطلع شده است که اگر ویزا مراکز باید دوباره باز آنها باید همچنان صبر کنید قبل از آنها می توانید با ارسال خود را بیومتریک.

اتباع خارجی در انگلستان ملزم به ثبت اطلاعات بیومتریک مانند اثر انگشت به منظور به دست آوردن ویزا. این فرایند معمولا طول می کشد محل در مراکز سراسر کشور اجرا شده توسط شرکت Sopra Steria است که قرارداد توسط دفتر خانه به ارائه خدمات است.

قبل از شرکت خصوصی در زمان بیش از قرارداد سال گذشته متقاضیان می تواند خود را به دفتر پست محلی برای ارائه داده های بیومتریک مانند اثر انگشت. تحت Sopra Steria خدمات آنها باید حضور در یکی از شش هسته “مراکز” در سراسر کشور است که ارائه یک سرویس رایگان و یا یکی دیگر از 51 که معمولا هزینه هزینه شروع از £69.99.

این مراکز بسته شد در ماه مارس با توجه به مستند قرار دادن این روند در خود نگه دارد. مرحله به مرحله بازگشایی مراکز آغاز شد و در ژوئن 1, اما نزدیک به دو ماه در بسیاری از متقاضیان هنوز هم “در برزخ”.

در آغاز ماه ژوئیه ، دفتر خانه به اطلاع متقاضیان که قبلا اعمال شده برای انگلستان ویزا که آنها می تواند از طریق یک فرآیند جدید که استفاده مجدد از بیومتریک آنها قبلا ارائه شده بود و در نتیجه آنها نمی توانند کتاب یک قرار ملاقات در یکی از ویزا مراکز. اما تاکنون هیچ به روز رسانی در زمانی که این روند جدید آغاز خواهد شد.

در ضمن برای اولین بار متقاضیان که هنوز هم می توانید کتاب قرار ملاقات داشت که هیچ رایگان قرار ملاقات های ارائه شده توسط Sopra Steria با وجود این واقعیت است که تمام مراکز هسته قرار است به ارائه اسلات بدون اتهام. این است برخی از سمت چپ قادر به پرداخت هزینه برای ارسال های خود را بیومتریک یا نیاز به سفر در مسافت های طولانی به انجام این کار.

دیوید Pountney ارشد وکیل در, Greater Manchester, مهاجرت به کمک واحد (GMIAU) گفت: مستقل وجود دارد خواهد بود صدها اگر نه هزاران نفر از مردم در این وضعیت بسیاری از آنها را در خطر سقوط ناپاک به محیط خصمانه.

“بدون داشتن آن زمان معتبر مدارک مهاجرت مردم اجرا به مشکلات است. مردم ندارد و اسناد و مدارک و آنها لازم نیست که هر چیز دیگری که آنها می توانید استفاده کنید برای اثبات حق خود را به اینجا,” او گفت:.

“اگر چه در تئوری یک کارفرما و یا یک مالک می تواند با تماس با دفتر خانه خود برای بررسی وضعیت مهاجرت آنها به احتمال زیاد نیست و حتی اگر آنها را به دفتر خانه گاهی اوقات از آن اشتباه است.”

آقای Pountney گفت: عدم شفافیت در اطراف سیستم جدید استفاده مجدد از بیومتریک بود ساخت و آن را “غیر ممکن” را به توصیه مشتریان اضافه کرد: “مشتریان در حفظ و درخواست ما زمانی که چیزی در حال رفتن به اتفاق می افتد و ما فقط نمی دانم. ما هیچ وضوح است که به احتمال زیاد به تحت پوشش این سیستم جدید یا آنچه در این فرایند است بنابراین ما باید به آن گوش کنید.”

اندرو Tingley, شریک و سر از مهاجرت در Womble باند دیکینسون (انگلستان) LLP گفت: “هزار نفر از متقاضیان در حال حاضر در برزخ به عنوان یک نتیجه از سیاست امکان استفاده دوباره از بیومتریک.”

او استدلال کرد که متقاضیان ویزا باید با توجه به انتخاب در مورد اینکه آیا برای انتخاب کردن به سیستم جدید استفاده مجدد از بیومتریک.

مجاز به کار

شارون و Hywel فیلیپس ازدواج در ماه فوریه

فیلیپینی ملی شارون فیلیپس 32, نقل مکان کرد و به انگلستان و در دسامبر 2019 برای پیوستن به شوهرش Hywel در شش ماه سرمایه گذاری ویزا. ازدواج آنها در ماه فوریه و کاربردی برای ویزای همسر در ماه مه اما بسته شدن ویزا مراکز بدان معنی است که او نمی تواند تسلیم او بیومتریک در آن زمان است.

این زن و شوهر به عهده گرفت که پس از این مراکز باز در ماه ژوئن آنها خواهد بود قادر به ادامه روند اما آنها هنوز هم انتظار – و تا زمانی که شارون دست او ویزای همسر او قادر به کار کردن است.

شارون که مشغول به کار به عنوان یک داخلی کارگر در مالزی قبل از او به انگلستان آمد و گفت: “این نا امید کننده است. من نمی توانم کار کنم و نمی توانم سفر. من می توانم هر چیزی را انجام دهید در حال حاضر. من امیدوار بودم برای کار در خانه مراقبت. من می دانم که وجود دارد جای خالی در مراقبت از خانه در حال حاضر. من می خواهم, اما چه می توانم بکنم ؟

“مالی من لازم نیست که هر چیزی در حال حاضر. من کاملا متکی به شوهر من. او همچنین حمایت از خانواده من بازگشت به خانه در فیلیپین.

“من فقط در خانه. من چیزی برای نگاه به جلو به. من امیدوار هستم که هیچ کدام از خانواده من مریض چون اگر که اتفاق می افتد من نمی قادر خواهد بود به بازگشت به خانه به آنها مراجعه کنید. ما فقط انتظار و انتظار. من فقط گیر در برزخ است.”

Hywel, 31, که ملاقات شارون در حالی که تحصیل در مالزی گفت: “این سخت است به این باور است که آنها تعطیل صدور ویزا برای سه ماه هنگامی که آن را مانند خدمات ضروری. و به نظر می رسد مانند وجود دارد به جلو فکر کردن در مورد چگونه به مقابله با انباشت پس از آن بازگشایی شد.

“ما تلاش کردیم که به صبر و حوصله اما بسیار وجود دارد عدم قطعیت است. ما در حال حاضر شده است گفت: ما باید برای رفتن در این مسیر استفاده مجدد از بیومتریک اما این سیستم جدید که نیست تست شده و هیچ تاریخ برای آن نشده است. آن را بیشتر از یک ماه ؟ آن را سه ماه ؟ ما واقعا نمی دانیم که چه مدت این خواهد شد.”

قادر به دیدن مرگ پدر

Emre و الیف Gunes شده اند قادر به مشاهده الیف پدر است که در یک حالت بحرانی

Emre و الیف Gunes گفت: آنها احساس “از جان گذشته” به دلیل, به دلیل تاخیر آنها شده اند قادر به سفر به ترکیه برای بازدید از Elif است که در حال مبارزه با سرطان است و در یک حالت بحرانی پس از 13 جولای.

ترکی, زن و شوهر هر دو از آنها به عنوان کار مهندسین در انگلستان برای اعمال یک فرمت در ماه آوریل به عنوان ویزا گرفتند, به پایان می رسد در 19 ژوئن, اما – اگر چه این روند باید به طور معمول چند هفته – آنها هنوز هم قادر به ارائه خود را بیومتریک به منظور تکمیل فرایند.

آنها امیدوار بودند که در 1 ژوئن Sopra Steria اعلام کرد که قرار ملاقات خواهد بود اختصاص داده شده توسط این منظور از نرم افزار ارسال, تاریخ, اما آنها پس گفته شده آنها خواهد بود رفتن را از طریق فرآیند جدید استفاده مجدد از قبلا بیومتریک و داده شده است هیچ بازه زمانی به زمانی که آن را به بالا و در حال اجرا.

Elif, 29, گفت:: “من احساس گناه و ناامیدی در هر ثانیه از هر روز می دانستند که خانواده نیاز به حمایت من بیشتر از همیشه قبل از, اما من نمی توانم وعده آنها را من به زودی وجود خواهد داشت. این می افزاید: یکی دیگر از ابعاد غیر قابل تحمل برای من موجود غم و اندوه و ترس است.

“قلب من به ضربان سریع هر زمان که تلفن زنگ میزند من نه تنها به این دلیل که من می ترسم به شنیدن هر خبر بد در مورد پدر من وضعیت اما همچنین من نمی دانم چه اتفاقی برای من کار و زندگی در اینجا اگر من را انتخاب کنید برای رفتن به صفحه اصلی. آیا من مجبور به ترک کار و زندگی پشت فقط به خاطر این تمدید ویزای فرایند به درستی کار نمی کند? این فشار من در زیر به طور مداوم.”

Emre, 31 گفت که در بالای پریشانی قادر به دیدن پدرش-در-قانون او بود و نگران از دست دادن شغل خود و با توجه به وضعیت فعلی قادر به پیدا کردن یکی از جدید: “آن را در حال حاضر استرس بیش از حد برای من. آنچه من می خواهم به انجام اگر من از دست دادن کار من با توجه به همه گیر? آن را ممکن است برای پیدا کردن یک کار جدید با حمایت?”

وی افزود: “ما امیدوار بودیم ما حداقل می تواند بازدید [پدر من در قانون] پس از سفر از محدودیت برداشته شد اما پس از آن ما یک به روز رسانی از دفتر خانه مورد استفاده مجدد از بیومتریک. آنها ذکر نشده مهلت و یا هر بازه زمانی. این وضعیت مخرب زندگی ما فقط پس از دفتر خانه به ما برخی از امید است.”

قادر به ارائه

Debasish داش ارائه شد یک کار به عنوان مدرس ریاضیات در دانشگاه Strathclyde اما قادر نبوده است به آن را

Debasish داش ریاضی است که مشغول به کار در انگلستان پس از سال 2016 شده است قادر به گرفتن یک کار به عنوان یک مدرس در دانشگاه Strathclyde که او قرار بود برای شروع در آغاز ماه ژوئیه به دلیل اینکه قادر به تکمیل روند اخذ ویزا.

33-year-old ملی هند که برای اعمال یک استعداد جهانی ویزا – که دولت معرفی در ماه فوریه به جذب “با استعداد و امیدوار کننده افراد در بخش های خاص” – در حال حاضر در دانشگاه کمبریج در یک کار که او قرار بود به سمت چپ یک ماه پیش. این دانشگاه توانسته است به منبع اضافی بودجه تحقیق و پژوهش برای او را به ادامه اما این به پایان خواهد رسید و در ماه آگوست.

“من بیکار باشد. محققان در حال پرداخت نشده زیادی است. چرا که دولت اشتباه من به حفاری به پس انداز من و شروع به پرداخت اجاره و صورتحساب من از پس انداز من. آن را فقط باعث می شود هیچ حس,” او گفت:.

“این بی معنی است. همه چیز در جای خود برای من برای شروع کار جدید در جولای اما در حال حاضر من نمی دانم چه مدت من باید صبر کنید چون این دولت است و نه به ما گفتن هر چیزی.

“بانک ها و دفاتر پست باز شد. چرا ویزا مراکز بسته برای دو ماه ؟ حتی پس از آنها باز کرده اید چرا با وجود فقدان کامل از ضرورت? آنها بسیار کند و آنها به ما هیچ بازه زمانی. آنها در حال تلاش برای جذب افراد با استعداد و در عین حال آنها در حال قرار دادن من از طریق این استرس است.”

‘ترس به ترک خانه’

یکی دیگر از ملی هند که نمی خواهم نام برد و گفت: او از ترس به بیرون بروید و در مورد هر کسی که در مقام درخواست برای دیدن او اجازه اقامت که او در حال حاضر قادر به ارائه دلیل ویزای خود را زد در 30 آوریل و او نبوده است قادر به پردازش خود را یکی از جدید به دلیل گفته شده است که منتظر جدید بیومتریک خدمات.

25 ساله که نقل مکان کرد و به انگلستان در ژانویه 2017 و آثار در این بخش گفت: “من برای پیدا کردن آن را دشوار است به بیرون بروید چرا که پلیس ممکن است برای درخواست مجوز خود را به ماندن در بریتانیا و من لازم نیست که. من به سختی در دو ماه گذشته.

“من نگران هستم. من هیچ مدرکی از من وضعیت را نشان می دهد من واجد شرایط در این کشور است. من می توانم هر چیزی را انجام دهید. این مهم است که آزادی و به ویزا برای نشان دادن شما اجازه داده در این کشور است. آنچه که ما در حال رفتن را از طریق چیزی است که هیچ کس متوجه.”

مرد جوان گفت: او هم مضطرب توسط این واقعیت است که خواهر خود را به تازگی با توجه به تولد اولین فرزند او در هند و او تا به حال شده است قادر به سفر به دیدن خانواده اش

“من می خواهم به دانستن آنچه که اتفاق خواهد افتاد به من. من نمی توان انتظار بود. پدر و مادر من در هند بسیار می ترسم در مورد آنچه اتفاق می افتد به من. من 25 ساله و فردی که خواب آمد و درست زمانی که او یک کار در بریتانیا است. اما همه چیز آنقدر بد,” او اضافه شده است.

یک Sopra Steria سخنگو گفت: “ما می دانیم آن شده است یک زمان دشوار برای افرادی که قادر به دسترسی به قرار ملاقات به دلیل جهانی همه گیر.”

صفحه اصلی دفتر رو بررسی برای نقض قانون بیش از برون سپاری خدمات ویزا deluged با شکایت

آنها تایید کردند که این شرکت دنبال شد به معرفی اقدامات جدید شامل استفاده مجدد از اثر انگشت بیومتریک است که ثبت شده در نرم افزار قبلی گفت: “اطلاعات بیشتر ارائه شده خواهد بود در این “به زودی”.

این سخنگو افزود که پس از این مرحله به مرحله بازگشایی مراکز 1 در ماه ژوئن این شرکت تا به حال ساخته شده “قابل توجهی” پیشرفت در کاهش تعداد مشتریان در حال انتظار برای انتصاب و مشغول به کار بود به انتشار جدید قرار ملاقات.

دفتر خانه سخنگو گفت: “Covid-19 همه گیر تا به حال تاثیر بر برخی از خدمات ویزا همانطور که ما در عمل با کاهش ظرفیت برای مشاهده اجتماعی فاصله. ما اقتباس ما شیوه های کار به منظور پاک کردن برنامه های کاربردی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است که شامل استفاده مجدد از اثر انگشت بیومتریک برخی از مشتریان ما را به دوباره ثبت نام و متوقف کردن مردم نیاز به حضور در فرد است. “

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>