تسلا مدیر عامل Elon Musk ارائه می دهد این شرکت EV تکنولوژی به آئودی دیگران برای قیمت – Roadshow


gettyimages-1211441837
گتی ایماژ

ما به تازگی تحت پوشش آئودی مدیر عامل Markus Duesmann بیانیه که آئودی حداقل دو سال پشت تسلا که آن را به قدرت محاسباتی در آن EVs و ماشین خود رانندگی فناوری. که او اعتراف کرد که علنا یک معامله بسیار بزرگ اما آن می تواند در نتیجه بعید است برخی از مزایای.

ببینید تسلا مدیر عامل Elon Musk دیدم Teslarati را پوشش Duesmann بیانیه و تصمیم به ارائه کمک (نوع) به شرکت های دیگر که در حال تلاش برای گرفتن به T. به طور خاص در توییتر 29 جولای (چون در جایی دیگر واقعا) گفت تسلا خواهد بود مایل به مجوز نرم افزار خود را و ارائه باطری و powertrains به تولید کنندگان دیگر.

که ممکن است صدای بسیار سخاوتمندانه است اما واقعا, این امر می تواند یک قاتل وضعیت کسب و کار برای تسلا پس از آن اجازه شرکت را بیشتر از آنچه که آن را در — مهندسی — در حالی که داشتن به افزایش ظرفیت برای ساختمان های واقعی از اتومبیل. این امر به احتمال زیاد مالی بزرگ افزایش برای این شرکت بیش از حد.

در حال حاضر این نوع از تفکر جدید نیست برای تسلا. این شرکت قبلا ارائه شده برای باز کردن آن سوپر شارژر شبکه به تولید کنندگان دیگر اگر آنها تصمیم به پرداخت هزینه های صدور پروانه. در حال حاضر از آنجا که هیچ کس در زمان مشک تا که پیشنهاد خاص, ما فقط می توانیم فرض کنیم که هزینه های صدور پروانه شد باید ما می گویند گران است.

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز به تصور یک جهان که در آن آئودی E-Tron تا به حال جرات یک مدل X و حفظ تمام آئودی چیزهای ساخته شده است که آن را به یک محل لذت بخش برای گذراندن وقت شانس است که اتفاق می افتد احتمالا بزرگ نیست. این لزوما یک تن از حس برای VW گروه و یا گرم و یا هر شرکت دیگر که به شدت سرمایه گذاری در فناوری EV فقط به بازیگران کنار بگذاریم.

آن را بسیاری از حس برای هر یک از ده ها تن از کوچکتر EV راه اندازی, مثل, مثلا, فارادی آینده یا شفافرا به پا از تسلا (و تکرار ضربه به خط پایین). در تئوری این اجازه می دهد یک شرکت به بازار آمد با رقابتی تر محصول بسیار زودتر از آن خواهد بود در غیر این صورت قادر بوده اند.

حتی با توجه به همه که ما نمی خواهد نگه داشتن نفس ما برای هر یک از آن را در واقع اتفاق می افتد.

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به Roadshow درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا مدل 3 در مقابل نیسان برگ: EVs نبرد


7:28

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>