Tashan Daniel: مشتاق ورزشکار با ضربات چاقو به مرگ با چاقو ‘از Fast & Furious فیلم’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چاقو استفاده می شود برای کشتن جوان و امیدوار ورزشکار در راه خود را به فوتبال آرسنال بازی گرفته شده از مجموعه ای از آخرین Fast & Furious, فیلم, دادگاه شنیده است.

Tashan دانیل 20 بود با چاقو به مرگ در Hillingdon, ایستگاه لوله در غرب لندن در حالی که در راه خود را به امارات برای آرسنال بازی ناتینگهام فارست در 24 سپتامبر 2019.

الکس Lanning گفت: پیر بیلی او در زمان فیلم سرپا نگه داشتن استفاده می شود در نهمین قسمت از سری فیلم از استودیو برادران وارنر که در آن او شده بود کار ،

او قتل را انکار می کند اما قبلا التماس کرد گناه را به قتل نفس و داشتن یک چاقو. شرکت خود متهم Jonathan کمیل نیز قتل را انکار می کند.

سلاح های مورد استفاده در طول سلاح سرد بود £200 آلمانی ساخته چاقو استفاده شده توسط ناتو در هواپیما عملیات نجات و قادر به برش از طریق چند لایه شیشه ای و کمربند ایمنی با توجه به بی بی سی.

آقای Lanning از آکس گزارش به دادگاه گفت او در زمان چاقو به عنوان یک یادگاری از وقت خود را کار بر روی فیلم است.

22 ساله ادعا می کند که او تنها brandished چاقو به “ترساندن” آقای دانیل و دوست خود Treyone کمپبل و این معنی نیست که برای کشتن هر کسی است.

یک مبارزه است گفت: به شکسته بین دو مجموعه از دوستان بعد از آقای Lanning بود “نگاه” در ایستگاه راه آهن.

آقای Lanning گزارش ادعا کرد که او متوجه نیست چاقو به حال بیرون آمده از غلاف آن و او بود که برگزاری این دور از Mr Daniel بدن به عنوان او برگزار شد تا او در یک “خرس آغوش گرفتن”.

خانواده و دوستان از سلاح سرد قربانی Tashan دانیل 20 وارد برای شب زنده داری خارج Hillingdon, ایستگاه لوله در غرب لندن 26 سپتامبر 2019. (استیو پارسونز/PA سیم)

او ادعا Mr Daniel span دور و جفت به زمین افتاد.

آقای Lanning و آقای کامیل چلسی هر دو فرار از صحنه قبل از پنهان کردن چاقو و لباس.

Mr Daniel مشتاق 200 متر قهرمان دو سرعت در حال گزارش داده شده است بلیط برای مسابقه فوتبال به عنوان یک 20th تولد آخر هفته قبل از مرگ او.

این دادگاه همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>