چگونه به سازمان دیده بان امروز ضد تراست شنوایی با کوک, بزوس, پیچای, زوکربرگ – CNET

تاریخی ضد تراست شنیدن لگد اوایل بعد از ظهر چهارشنبه با مدیران عامل Facebook, آمازون, اپل و گوگل, پدر و مادر حروف الفبا ظاهر می شود قبل از قضایی مجلس فرعی به دفاع از شیوه های کسب و کار از شرکت های خود را.

این جلسه برگزار شد و عملا در میان coronavirus شیوع اوج 13 ماه بررسی توسط مجلس آنتی تراست کمیته فرعی به تکنولوژی تسلط. چهار اجرائی — Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس اپل تیم کوک و حروف الفبا را به سوندار پیچای — در حال صحبت کردن قبل از کنگره برای اولین بار به عنوان یک گروه و بزوس حضور در اولین جلسه عمومی. یک گزارش از سوی کمیته, که به سنتز نتايج شش جلسات و بیش از 1.3 میلیون اسناد به تعویق افتاد با توجه به همه گیر است اما انتظار می رود گاهی اوقات این سال است.

در حالی که هر مدیر عامل شرکت است که به احتمال زیاد به صورت انواع مختلف از سوالات خود را در سخنان افتتاحیه که منتشر شد سه شنبه شب با ارائه کاملا مشابه دفاع از خود سازمان است. این مدیران گفت: شرکت های خود را با بسیاری از رقبا ایجاد مشاغل در آمریکا و به نفع کسب و کارهای کوچک و مصرف کنندگان است.

بزوس ارائه مستقیم دفاع به شرکت عظیم کرد و گفت که آنها منحصر به فرد قادر به انجام پیچیده وظایف. “من اهمیتی نمی دهند چه خوب یک کارآفرین شما هستند,” او نوشت: “شما در حال رفتن به ساخت یک فیبر بوئینگ 787 در گاراژ خود را.”

و حتی با Facebook فعلی تسلط زوکربرگ نوشت که او انتظار دارد یکی دیگر از خدمات خواهد شد در نهایت تبدیل شدن به محبوب تر. “من مدت ها بر این باور بودند که ماهیت صنعت ما این است که روزی یک محصول را جایگزین Facebook,” او گفت:. “من می خواهم ما را به آنهایی که در ساخت آن از آنجا که اگر ما کسی دیگری خواهد شد.”

این مراسم با تاخیر حدود یک ساعت چون قبل از شنیدن زد طولانی نادر عمومی بازجویی از بزرگ فناوری با نفوذ ترین رهبران در یک نقطه تحول بزرگ است. همه گیر اتحادش را تغییر چگونه بسیاری از آمریکایی ها زندگی می کنند و آنها را وادار به تکیه بر شرکت های به کار و فروشگاه از خانه و همچنین برقراری ارتباط با عزیزان. این جلسه به احتمال زیاد لمسی بزرگ با تکنولوژی توانایی برای شکل دادن به افکار عمومی یک موضوع که گرفته فوریت با ستیز انتخابات ریاست جمهوری حدود سه ماه دور و ادامه اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

به ریاست حزب دموکرات دیوید Cicilline از رود آیلند, این کمیته نگرانی از چهار شرکت باید آنقدر قدرتمند است که می تواند بشدت رقابت و جلوگیری از نوآوری دستیابی و یا کپی کردن رقبا. این کمیته می تواند پیشنهاد مقررات جدید از فن آوری و یا در نتیجه بعید است شکستن این شرکت است.

این کمیته نیست و به تنهایی در آن نگرانی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها ادعا دره سیلیکون خفه محافظه کار صدای توییتی که او اقدام به محدود کردن فناوری بزرگ قدرت اگر کنگره نبود.

“اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با اجرایی سفارشات” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر صادر شده اجرایی است که به طور گسترده ای دیده می شود به هدف توییتر که نیست شهادت در دادگاه و تهدید به ممنوعیت Infinite محبوب چینی تصویری برنامه. (روز چهارشنبه استیو Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر گفت که Infinite بود تحت امنیت ملی بررسی.)

هر اندازه قدرت چهار شرکت که به ارزش حدود 5 تریلیون ترکیب گسترده است. Facebook بزرگترین شبکه اجتماعی است و تقریبا به همان تعداد از کاربران به عنوان جمعیت از دو تا از بزرگترین کشورهای چین و هند ، آمازون کنترل 38% از ما آنلاین خرید و فروش بیش از شش برابر اندازه خارج شده است ما کسب و کار وب سایت خود را نزدیکترین رقیب. فروشگاه برنامه اپل است که تنها راه برای بسیاری از توسعه دهندگان برای دریافت نرم افزار خود را بر روی آی-فون و آی پد پایه مشتری و اپل طول می کشد یک برش از این تاسیسات است. گوگل دارای یک قفل در جستجو و پردازش و در حدود 90 ٪ از تمام جستجوهای وب در سراسر جهان است.

از مدیران انتظار می رود به آدرس جداگانه ضد تراست نگرانی. با Facebook تنظیم کننده به دنبال این شرکت خریداری از رقبا مثل Instagram و واتساپ. برای آمازون کنگره تا حد زیادی متمرکز در شرکت خصوصی-برچسب کسب و کار است که مبادرت به فروش آمازون مارک های لباس و غذا و پوشک. اپل دیده است موشکافی بیش از برش آن را طول می کشد از توسعه دهندگان نرم افزار در فروشگاه برنامه خود را. برای گوگل, تنظیم کننده های تمرکز به طور عمده در جستجوی غول تسلط در تبلیغات دیجیتال.

فناوری رهبران و شرکت های خود را نیز نشان سرسام آور ثروت شخصی. بزوس است ثروتمندترین مرد جهان با ثروت شخصی حدود 181 میلیارد دلار است. زوکربرگ چهارم ثروتمندترین, با $86 میلیارد دلار است. هر چند شهادت, گوگل, بنیانگذاران شرکت لری پیج و سرگئی برین در حال 68 دلار و $66 میلیارد دلار هر.


در اینجا CNET اصلی داستان در مورد چگونه به سازمان دیده بان شنوایی:

سر چند تن از بزرگترین شرکت های فن آوری در ما می رویم به کنگره به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی در روز چهارشنبه. برنامه ریزی شده به نظر می رسد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

این رویداد قرار است برای شروع در 9 a. m. PT/ظهر ET شد اما با تاخیر برای یک ساعت به 10 a. m. PT/1 p. m. و با توجه به قضایی مجلس. واشنگتن پست گزارش داد که این تاخیر باعث شد قبل از رفتن شنوایی در طول زمان است.

فقط قبل از این جلسه بود که در مورد شروع به رئیس جمهور تهمت که اغلب شکایت در مورد اتهام ضد محافظه کار تعصب توسط رسانه های اجتماعی وزن در توییتر گفت: “اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با دستور اجرایی.”

این جلسه در حال حاضر شده است دو روز به تعویق افتاد به طوری که واشنگتن می تواند سوگواری John Lewis, یک نماینده دموکرات و رهبر جنبش حقوق مدنی که درگذشت جولای 17 از سرطان لوزالمعده است.

در موضوع در جلسه کمیته فرعی است “در حال انجام بررسی رقابت در بازار دیجیتال.” تمام شرکت ها و نفوذ قابل توجه بر بازارهای خود و هر گزارش شده است که در مواجهه با یک پروب توسط وزارت دادگستری و یا ائتلافی از دولت به طور کلی وکیل.

“پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای” خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: در یک بیانیه مشترک.

“با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است.”

تمام چهار مدیران شروع تخمگذاری مربوطه خود را ضد تراست دفاع سهشنبه شب با انتشار سخنان افتتاحیه خود. شما می توانید جزئیات افتتاح اظهارات در اینجا.

تنها چند ساعت تا زمانی که جلسه شروع می شود در اینجا است چگونه شما می توانید به دنبال همراه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل, آمازون, Facebook و گوگل به گریل شده توسط کنگره


5:33

هنگامی که شنیدن ؟

جلسه راه اندازی شد برای چهار شنبه 29 جولای در 9 a. m. PT/ظهر ET شد اما با تاخیر یک ساعت. این معلوم نیست چه زمانی رسیدگی خواهد داشت.

که در آن جلسه در نظر گرفتن محل ؟

این جلسه در حال حاضر برنامه ریزی شده را در Rayburn خانه ساختمان اداری در واشنگتن, DC.

آیا مدیران در فرد ظاهر می شود?

در اعلام شنوایی همراه با آزادی مطبوعات اشاره کرد که “در حال حاضر تحت قوانین خانه شهود و عضو مجاز به نظر می رسد عملا.” با توجه به در حال انجام COVID-19 گیر مدیران انتظار می رود که به نظر می رسد از راه دور.

چگونه می توانم?

شما می توانید آن را به حق در اینجا در بالای این داستان. در ضمن قضایی مجلس خواهد جریان دادرسی در آن کانال یوتیوب و C-SPAN پخش خواهد شد این جلسه در آن کانال کابل. واشنگتن پست که متعلق به بزوس نیز در حال حاضر با گزارش زنده در یوتیوب در مورد این رویداد.

چرا این مهم است ؟

صرف نظر از آنچه شما انجام آنلاین شما احتمالا تحت تاثیر حداقل یک یا بیشتر از این شرکت ها در یک نسبتا عمده ای در راه است.

اپل و گوگل کار دو تا از محبوب ترین سیستم های عامل تلفن همراه در جهان و به ترتیب کنترل iOS’ فروشگاه App اپل و آندروید گوگل فروشگاه بازی.

Logos of Google, Amazon, Apple and Facebook

گوگل, آمازون, Facebook و اپل همه رو ضد تراست نگرانی.

لیونل Bonaventure/خبرگزاری گتی ایماژ

اپل مواجه شده است و افزایش آنتی تراست نگرانی در ماه های اخیر در مورد آن فروشگاه App شیوه, با اتحادیه اروپا به تازگی راه اندازی رسیدگی به دیجیتال فروشگاه و وزارت دادگستری شایعه به وزن اقدام مشابه.

آمازون آن اسم ماموت تجارت الکترونیکی حضور و تولید خود کالا که برخی از آنها در رقابت با کسانی که از دیگر فروشندگان در فروشگاه آنلاین. این پتانسیل داده های اضافی است که آمازون دسترسی به زیر آتش بعد از وال استریت ژورنال گزارش مفصل چگونه آمازون با استفاده از چنین داده ها به کمک آن مجموعه, قیمت گذاری تعیین می کند که ویژگی های به عنوان سمبل و تصمیم می گیرید که آیا آن را حتی ارزش درگیر شدن در یک رده محصول می باشد.

پس از مجله داستان آمد از خانه به نام برای بزوس به شهادت.

Google و Facebook در علاوه بر این به در حال اجرا در این کشور محبوب ترین موتور جستجو و شبکه های اجتماعی به ترتیب تسلط بر بخش عمده ای از تبلیغات دیجیتال در بازار است.

گوگل شده است تحت افزایش آنتی تراست بررسی متحده در سراسر کشور بیش از آن تبلیغ کسب و کاربا DOJ رود فایل خود طرح دعوی در دادگاه در این تابستان.

Facebook نشان داد در سال گذشته که کمیسیون تجارت فدرال تحقیقات به این شرکت خرید Instagram و واتساپ و اینکه آیا آنها ساخته شده بودند برای سرکوب رقابت است. فراتر از زوکربرگ ظاهر می شود قبل از کنگره او و COO Sheryl Sandberg می تواند مخلوع توسط FTC به عنوان بخشی از تحقیقات خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>