تفسیر: Kanye West در اخبار, اما ما صحبت کردن در مورد او به دلایل حق?

Kanye West بسیاری از چیزها است. او برنده جایزه رپر, رکورد, تولید کننده, ترانه سرا, کارگردان و طراح مد. او یک شوهر و یک پدر. اخیرا او در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده آمریکا.

غرب همچنین دارای اختلال دوقطبی. آخرین اقدامات در طول یک کارولینای جنوبی تجمع و پس از آن صدای طوفان منجر به بسیاری از رسانه های اجتماعی به اظهار نظر در مورد سلامت روان خود را با #PrayForYe روند.

در عین حال ما باید مراقب باشید در بحث در اطراف غرب و سلامت روانی افراد را به دلیل آن می تواند بسیار خطرناک و مخرب — و نه فقط برای غرب اما برای دیگران که مسائل مربوط به سلامت روان.

ادامه مطلب: Kanye West ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی ‘ اتحاد مردم نگران در مورد بهداشت روان

بهداشت روانی تشخیص باید توسط یک روان, بهداشت حرفه ای. مانند حرفه ای ها می گویند آنها نمی توانند ارزیابی و یا قرعه کشی قضاوت در مورد یک فرد آنها را شخصا بررسی کند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همه ما به خصوص کسانی که از ما بدون هیچ گونه آموزش رسمی در این موضوع باید بجوش و خروش آمدن با ما گمانه زنی در “وضعیت کنی.” ما در واقع نمی دانم اگر غرب رفتار ناشی از بیماری روانی خود را. با برچسب آن را به عنوان چنین ما به دیگران با همان شرایط.

ما باید متوجه بسیاری از مردم که در حال تماشای sensationalized نسخه از داستان گشوده است. این که آیا آن را مخرب مسخره و یا ظاهر خوبی نیت غریبه شفاعت برای خانواده اش به او نهادینه شده است از یک آرایه وسیعی از حدس و گمان و قضاوت بیش از غرب با سلامت روانی.

اما ما با در نظر گرفتن چگونه این تاثیر می گذارد تمام کسانی که افراد دیگر که تجربه مسائل مربوط به سلامت روان و در حال حاضر ناخواسته خود را بسیار واقعی و مشکلات شخصی در دادگاه برای نمایش عمومی و موشکافی بیش از حد.

“من تقریبا کشته شدن دختر من’: Kanye West در اشک او سقط جنین در کمپین تجمع

“من تقریبا کشته شدن دختر من’: Kanye West در اشک او سقط جنین در کمپین تجمع

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در هر سال یک نفر از هر پنج نفر در کانادا را شخصا تجربه یک مشکل روانی یا بیماری. توسط 40 سالگی حدود 50 درصد از جمعیت خواهد شد که یا تا به حال یک بیماری روانی است.

بیماری های روانی تاثیر می گذارد مردم از همه سنین, آموزش و پرورش, سطح درآمد و فرهنگ. حدود یک درصد از کانادایی ها را تجربه اختلال دوقطبی (یا “افسردگی”).

پس این نه تنها شایعات مشهور و یا اجتماعی پچ پچ. این گفتمان بر زندگی مردم است و باید به کار گرفته است ،

من فکر می کنم حق دارد برای اصلاح اظهارات نادرست و ساختگی حقایق است. ما باید اذعان کرد که برخی در غرب از سخنان طی چند روز گذشته شده اند غیر قابل توجیه و مضر است.

در صحبت کردن سقط جنین در غرب گریه به او گفت: این تجمع که پدرش می خواست به سقط جنین او و که او “تقریبا کشته شدن” خود است.

او همچنین ساخته شده اخلال در واقع نادرست و ادعاهای بی اساس. “خوب, Harriet Tubman در واقع هرگز رهایی بردگان — او فقط به حال آنها کار را برای دیگر مردم سفید گفت:” در یک نقطه. که نه تنها نادرست آن را یک بیانیه خطرناک برای کسی که با یک پلت فرم.

ادامه مطلب: کیم کارداشیان پست پیام Kanye West سلامت روانی: ‘او درخشان است اما پیچیده فرد’

ما در یک زمان حساب زمانی که بسیاری از مردم در حال تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد تاریخ سیاه و نژادپرستی نظاممند. بسیاری از مردم هنوز هم نمایش سیاه و سفید در جامعه به عنوان یک یکپارچه. کنی قطعا صحبت نمی کنم برای همه مردم سیاه و سفید; او خود را فردی منحصر به فرد. با کمی تاریخ سیاه یکپارچه مدرسه دوره های آموزشی در سراسر شمال امریکا و دقت حقایق مانند Tubman بسیار زیاد سهم راه آهن زیرزمینی نیاز به اشتراک گذاشته شود به درستی. غرب کلمات برگزاری یک مقدار زیادی از قدرت است و قدرت است که نمی شود به ضرر مردم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس جمهور کنونی ایالات متحده ساخته شده است که بسیاری از اظهارات نادرست آن سخت است برای پیگیری همه آنها را. اختصاص داده شده واقعیت-چکرز نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او صحبت می کند به اطمینان عمومی است که در خدمت حقیقت است. در راه همان نسبت ناروا را دروغ تصحیح توسط رسانه ها, مهم این است که رسانه ها به درست غرب اشتباهی از آنجا که آنها بسیار گسترده و مضر.

در نهایت اگر ما واقعا در مورد مراقبت از غرب و واقعا نگران ذهنی خود را به خوبی بودن بهترین چیزی است که به او نشان می دهد برخی از مهربانی و شفقت و کمک مالی به خانواده اش و درونی دایره حریم خصوصی مورد نیاز به او کمک کند.

کیم کارداشیان وست ارسال شده به Instagram داستان در اوایل این هفته باز برای اولین بار در مورد شوهرش مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان. او پرسید: برای بیشتر همدلی و درک.

“او درخشان است اما پیچیده کسی که در بالای فشارهای بودن یک هنرمند و یک مرد سیاه پوست که تجربه دردناک از دست دادن مادر خود و برای مقابله با فشار و انزوا است که در اوج خود اختلال دو قطبی,” او نوشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما به عنوان یک جامعه بحث در مورد دادن لطف به موضوع سلامت روان به عنوان یک کل با این حال ما نیز باید آن را به افرادی که در زندگی با آن در زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر. من خواهش که رسانه عمومی به ما شفقت و همدلی که مورد نیاز است به طوری که ما می توانیم از این طریق دریافت کنید.”

فیلسوف Nomy Arpaly گفته است که ما تمایل به نشان دادن محبت است که اغلب مبتنی بر تشخیص به عنوان اگر این برچسب باعث می شود یک فرد رنج و مبارزه واقعی و مشروع در راه آن خواهد بود در غیر این صورت نمی شود.

این واقعیت است که ما نیاز مردم به برچسب با یک اختلال شایسته مراقبت کیفرخواست از جمعی ما اخلاقی جامعه است.

ما باید برای کمک به مردم نیازمند به سادگی از آنجا که آنها به آنها نیاز دارید — جدا از هر گونه برچسب آنها ممکن است یا نه ممکن است.

با که در ذهن می آید به Kanye West شاید بهترین پشتیبانی ما می تواند ارائه دهد فضا برای او به زخم التیام یابد.

میرا Estrada فرهنگی است و مفسر و شرکت میزبان از kultur می خواهم! جهانی, اخبار رادیو 640 تورنتو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>