آمازون, Facebook, Apple, گوگل, مدیران, پخش کردن خود دفاع ضد تراست در سخنان خود در کنگره – CNET


facebook-f8-mark-zuckerberg-2018-0234

از مدیران اجرائی از آمازون, اپل, Facebook و گوگل ظاهر خواهد شد از طریق ویدئو قبل از خانه قضائیه ضد تراست فرعی در چهار شنبه.

تصویر توسط برت پیرس/CNET

از مدیران اجرائی از آمازون, Facebook, اپل و گوگل در سه شنبه شب منتشر شد سخنان افتتاحیه که در نظرسنجی شرکت ها به عنوان آیکون های آمریکایی نبوغ خود را به عنوان آنها در دنده یک بسیار پیش بینی آنتی تراست شنوایی با قانونگذاران در روز چهارشنبه.

جف بزوس, Mark Zuckerberg تیم کوک و سوندار پیچای تنظیم شده به نظر می رسد قبل از این مجلس نمایندگان آنتی تراست کمیته فرعی. تمام چهار مرد شهادت خواهد داد از راه دور توسط چت تصویری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (CNET به جزئیات چگونه به تماشای مجموعه مقالات در اینجا.)

اعضای کمیته فرعی را برای بیش از یک سال است دنبال به اینکه چهار tech غول خفه کردن رقابت و ضرر مصرف کنندگان است. در آن زمان کمیته فرعی جمع آوری شده بیش از 1.3 میلیون اسناد و مدارک از شرکت های رقبا و ضد تراست سازمان های اجرای. در اینجا چیزی است که کارفرمایان از آمازون, Facebook, اپل و گوگل باید بگویم.

آمازون

آمازون بزوس آغاز بیانیه خود با یک داستان شخصی خود را در مورد تربیت توسط مادر خود را که یک دختر 17 ساله و دانش آموز دبیرستان زمانی که او تا به حال او را و او خوانده پدر کوبا مهاجرت کرده اند. بزوس که shies دور از ظاهر عمومیراه می رفت از طریق روز خیلی زود از آمازون هنگامی که او تاسیس شرکت خود را در گاراژ و سوار بسته های خود را به اداره پست. سپس آمازون به دور از یک چیز مطمئن است و خود را پدر و مادر خود بودند اولیه سرمایه گذاران. این شرکت تلاش از طریق دات کام رکود و نبود سود برای سال, او نوشت.

روشن است او در فریم شرکت خود منشاء داستان به عنوان یکی که تجسم رویای آمریکایی است. در حالی که برای بسیاری از مردم است که رویای یک خانه و یک شغل پایدار بزوس رشد شرکت خود را به بزرگترین خرده فروش آنلاین. او در حال حاضر ثروتمندترین فرد به ارزش حدود 180 میلیارد دلار است.

آمازون و دیگر تکنولوژی غول انجام داده اند که در دفاع از خود در برابر انحصار نگرانی بزوس بازدید در ایجاد شغل سرمایه گذاری خود را در ایالات متحده و رقابت است.

در ایجاد شغل او گفت: آمازون در حال حاضر در استخدام 1 میلیون نفر است. او افزود که بسیاری از کسانی که شغل در آمریکا نمی توان برون سپاری از آنها مورد نیاز در جوامع محلی به بسته و کشتی محصولات خود را به مشتریان. “اعتماد مشتریان را در هر روز ما,” او نوشت:, “اجازه داده است آمازون برای ایجاد مشاغل بیشتر در ایالات متحده در طول دهه گذشته بیش از هر شرکت دیگر — صدها هزار شغل در سراسر 42 متحده است.”

در سرمایه گذاری آمریکا گفت آمازون به سرمایه گذاری بیش از $270 میلیارد دلار در ایالات متحده در طول دهه گذشته است.

و در رقابت او گفت شرکت او فقط یک بازیکن کوچک در جهانی خرده فروشی, حسابداری, کمتر از 1 ٪ از بازار جهانی صنعت خرده فروشی و کمتر از 4 درصد از بازار ایالات متحده است. این آمار و ارقام افترا زدن به این واقعیت است که آمازون غالب بازیکن تا کنون در ایالات متحده فروش آنلاین حسابداری برای 38 درصد از بازار است.

در حالی که گرفتن درد به شناسایی رقابت خود را — از جمله Walmart, Target و راهنمایی و بازیگران آمازون به عنوان نسبتا کوچک در این زمینه بیشتر خرده فروشی جهان-بزوس ارائه دفاع از شرکت های بزرگ گفت: تنها سازمان های بزرگ می تواند رسیدگی به برخی از پیچیدگی است که با کسب و کار است.”برای من مهم نیست که چقدر خوب یک کارآفرین شما هستند,” او نوشت: “شما در حال رفتن به ساخت یک فیبر بوئینگ 787 در گاراژ خود را.”

بزوس نیز رفت از راه خود را به برجسته چگونه آمازون یک نیروی خوب و هل دادن آن آب و هوا تعهدتشویق فروشندگان دیگر برای بالا بردن حداقل دستمزد و شروع آمازون مهندس آینده جوانان برنامه.

نامه پاشیده است با بسیاری از Bezosisms عبارات و مفاهیم او اغلب فلفل در سخنان خود از جمله آمازون وسواس با مشتریان او چگونه زندگی می کند زندگی خود را در تلاش برای به حداقل رساندن خود تاسف و فشار برای خطرات بزرگ برای دریافت پاداش های بزرگ.

وی افزود: یک Bezosism او اغلب استخدام هنگام دفاع از شرکت خود را: “من معتقدم که آمازون باید طلبه. ما باید مورد مداقه قرار دادن تمام موسسات بزرگ, آیا آنها شرکت های دولتی یا غیر انتفاعی. مسئولیت ما این است که مطمئن شوید که ما با تصویب چنین موشکافی با رنگ پرواز.”

(خواندن کل شهادت در اینجا.)

Facebook

Facebook را زوکربرگ بگویید نمایندگان کنگره آمریکا روز چهارشنبه اجتماعی شبکه یک “با افتخار شرکت آمریکایی” است که رقابت از جمله چینی شرکت های فن آوری.

زوکربرگ گفت: در پنج صفحه آماده اظهارات شرکت چهره “رقابت شدید در سطح جهان است.” برخی از Facebook را رقبای شامل Infinite است که متعلق به شرکت چینی با تکنولوژی شرکت ByteDance و ما برنامه های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و اسنپ چت. زوکربرگ گفت: Facebook رقابت با اپل و آمازون و حروف الفبا است که صاحب گوگل و یوتیوب.

“ما اعتقاد داریم در ارزش ها-دموکراسی رقابت ورود و آزادی بیان-که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود. بسیاری دیگر از شرکت های فن آوری به اشتراک گذاری این مقادیر اما هیچ تضمینی وجود ندارد ارزش های ما را برنده از” زوکربرگ گفت: در آماده شده اند ، “برای مثال چین در حال ساخت نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است.”

زوکربرگ گفت: او از “قوی و سازگار رقابت” سیاست تضمین می کند که یک سطح “زمین بازی است.” Facebook نیز ایجاد محصولات جدید در پاسخ به رقابت منجر به منبع باز جامعه و ایجاد ابزارهای جدید است که کمک به سازمان های غیر انتفاعی مردم چک کنید اگر عزیزان خود را امن هستند در طول یک فاجعه طبیعی و آدرس نیاز کاربر در طول coronavirus همه گیر او می گوید خود را آماده اظهارات.

تماس به شکستن Facebook شروع به حرارت تا سال گذشته پس از یکی از این شرکت بنیانگذاران کریس هیوز منتشر طولانی op-ed در نیویورک تایمز در مورد تهدید به دموکراسی مطرح شده توسط شبکه های اجتماعی رو به رشد قدرت. این شرکت مواجه شده است و چندین رسوایی, از جمله بیش از دادهها و حریم خصوصی در انتخابات دخالت. Facebook صاحب عکس محبوب-سرویس Instagram و برنامه پیام رسانی WhatsApp. هیوز و دیگر منتقدان می خواهید Facebook به چرخش Instagram و واتساپ اجازه می دهد خدمات به رقابت به عنوان جداگانه کسب و کار.

Facebook با آن مواجه است چندین آنتی تراست پروب و از جمله از سوی کمیسیون تجارت فدرال آمریکا و وزارت دادگستری این خانه آنتی تراست کمیته و یک گروه از وکلای دولت به طور کلی است. FTC گزارش شده است که به دنبال این که آیا Facebook را خریداری شد و بخشی از رسانه های اجتماعی غول استراتژی برای سرکوب رقابت وال استریت ژورنال گزارش شده است. FTC کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد تحقیقات خود را.

زوکربرگ بگویید قانونگذاران که جمع آوری آن کمک کرده اند سوخت نوآوری نه مانع آنها. Instagram, WhatsApp و Facebook همه با هم کار کنند برای مبارزه با اسپم و محتوای مضر که نقض شبکه اجتماعی, قوانین, او گفت:.

“ما خریداری کمک کرده اند درایو نوآوری برای افرادی که استفاده از محصولات و خدمات و به صورت گسترده تر راه اندازی جامعه است. جمع آوری گرد هم آوردن شرکت های مختلف’ مکمل نقاط قوت” زوکربرگ گفت: در آماده شده اند ،

به جای شکستن این شرکت زوکربرگ شده است هل دادن برای تنظیم در اطراف مسائلی مانند حریم خصوصی و داده های قابل حمل.

“من درک می کنم که مردم نگرانی در مورد اندازه و درک قدرت است که با تکنولوژی شرکت کرده اند. در نهایت به اعتقاد من شرکت نباید ساخت بسیاری از قضاوت در مورد مسائل مهم مانند محتوای مضر و حریم خصوصی و تمامیت انتخابات خود به خود است،”

او همچنین فکر می کند که یک روز Facebook جایگزین خواهد شد توسط یکی دیگر از شبکه های اجتماعی اشاره کرد که این شرکت نگهداری می شود ثبت نام از چه چیزی استفاده می شود Sun Microsystems ستاد در دانشگاه خود را به آنها یادآوری می کنند که صنعت فن آوری به سرعت در حال تغییر.

“من مدت ها بر این باور بودند که ماهیت صنعت ما این است که روزی یک محصول را جایگزین Facebook,” او گفت:. “من می خواهم ما را به آنهایی که در ساخت آن از آنجا که اگر ما کسی دیگری خواهد شد.”

(خواندن کل شهادت در اینجا.)

اپل

اپل کوک برجسته خواهد شد که چگونه این شرکت iPhone App Store راه اندازی شد در سال 2008 ایجاد یک صنعت را بر روی خود که کمک به افزایش شرکت های جهانی. “فورچون 500 شرکت” کوک می گویند: “خود را شروع کردم بر روی آی فون.”

کوک می گوید: آی فون و رقابت گوشی های هوشمند سامسونگ و ال جی و دیگران تغییر تکنولوژی صنعت, اما او معتقد است که اپل نمی باشد و غالب سهم بازار در هر یک از صنایع که در آن رقابت.

در بخشی خود را باز شهادت نوشته شده است به دفاع از اپل در برابر استدلال مطرح شده توسط مقامات کمیسیون اروپا در حال بررسی شرکت. در اتحادیه اروپا, اپل متهم شده است که یک دروازه بان موثر چیدن برندگان و بازندگان خفقان نوآوری و تاب قیمت های رقابتی در این فرآیند است.

“پس از آغاز با 500 برنامه امروز نرم افزار فروشگاه میزبان بیش از 1.7 میلیون-تنها 60 که اپل نرم افزار” کوک قصد دارد تا به شهادت در روز چهارشنبه. “واضح است که اگر اپل یک دروازه بان, آنچه که ما باید انجام شود این است که باز کردن دروازه گسترده تر است. ما می خواهید برای دریافت هر برنامه ما می توانید در فروشگاه, نیست, نگه داشتن آنها را.”

او همچنین استدلال می کنند که تا 30 ٪ کمیسیون اپل به اتهام کمک به پرداخت برای بهبود ابزار های برنامه نویسی و کد دیگر که کمک به ایجاد برنامه های کار.

“اپل کمیسیون قابل مقایسه و یا پایین تر از کمیسیون های شارژ شده توسط اکثر رقبای ما,” او قصد دارد برای گفتن. “و آنها بسیار پایین تر از 50 درصد به 70 درصد است که توسعه دهندگان نرم افزار پرداخت می شود برای توزیع کار خود را قبل از ما راه اندازی فروشگاه App.”

در حالی که کوک می گوید او دعوت موشکافی او همچنین استدلال می کنند که اپل پلت فرم ایجاد 1.9 میلیون آمریکایی شغل در تمام 50 ایالت. “این است که چیزی کمتر از یک معجزه اقتصادی در یک نسبتا مختصر زمان” او را اضافه کنید.

(خواندن کل شهادت در اینجا.)

گوگل

مانند بزوس گوگل پیچای آغاز می شود شهادت او در یک یادداشت شخصی. او را بازگو در حال رشد در هند با دسترسی به کامپیوتر. پس از او برای اولین بار وارد آمریکا برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه استنفورد او می گوید: او شگفت زده شد و در همه رایانه ها در مدرسه labs.

او در طول شهادت پیچای تماس از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور که با استفاده از خدمات گوگل برای کمک به آنها را به کار گیرند. او را از تماس های چربی جادوگر نانوایی در شهر نیویورک با استفاده از تبلیغات گوگل و Kettlebell پادشاهان یک شرکت مستقر در آستین که ارائه دیجیتال کلاس های یوتیوب در طول بیماری همه گیر. پیچای همچنین مطمئن شوید که برای تماس های کسب و کار در شهرهای کوچک مانند توت دیجیتال یک شرکت بازاریابی در Urbana, اوهایو است که با استفاده از برنامه هایی مانند Google Docs و Calendar.

پیچای استدلال می کند که گوگل بسیاری از رقبای ذکر چند نام. او اشاره می کند آمازون و الکسا دستیار صوتی وقتی که می آید به جستجوی صوتی است که در سال های اخیر تبدیل به یکی از تکنولوژی صنعت شدیدترین رقابت.

پیچای نام کشت از شرکت های دیگر به عنوان رقبای دیجیتال, تبلیغات, جمله, Twitter, Instagram Pinterest و Comcast. او نمی کند اما ذکر است گوگل در مقیاس گسترده یک پلت فرم تبلیغاتی است که می رسد دور در سراسر اینترنت و تولید اکثر این شرکت 160 میلیارد دلار در سال در فروش.

“فقط به عنوان رهبری آمریکا در این مناطق اجتناب ناپذیر نیست, ما می دانیم که گوگل در ادامه موفقیت تضمین شده نیست” پیچای می گوید. “گوگل به اجرا در بسیار رقابتی و پویا در بازارهای جهانی که در آن قیمت ها رایگان هستند و یا در حال سقوط و محصولات به طور مداوم در حال بهبود است.”

پیچای همچنین می گوید که آندروید این شرکت سیستم عامل تلفن همراه می دهد مصرف کنندگان گزینه های بیشتر برای گوشی های هوشمند است. منتقدان می گویند گوگل با استفاده از این نرم افزار که قدرت تقریبا نه نفر از هر 10 گوشی در جهان به زور همکاران به بسته نرم افزاری گوگل برنامه های مانند جستجو و نقشه های خود را عرضه می کنند. پیچای استدلال می کند این کمک می کند تا به پایین آوردن قیمت از دستگاه های.

(خواندن کل شهادت در اینجا.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>