ما خیریه کاوشگر همچنان به عنوان موسسان کریگ و مارک african scholar مجموعه به شهادت

موسسان خیریه ما به شهادت قبل از مجلس عوام کمیته جمعه به عنوان بخشی از یک مجلس پروب به $912 میلیون دانش آموز داوطلب برنامه.

برادران کریگ و مارک african scholar که شدیم این سازمان در دو دهه پیش در حال برنامه ریزی برای صحبت در این بعد از ظهر با نمایندگان مجلس در کمیته مالی.

ادامه مطلب: ما موسسه خیریه کمک مالی توافق برنامه ریزی شده به صرف تقریبا نیمی از مقدار وعده داده شده اسناد و مدارک نشان می دهد

در بیانیه هفته گذشته برادران گفت: آنها توافق کردند که به شهادت به مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد دخالت خود را در کانادا دانشجو خدمات کمک مالی برنامه.

ما موسسه خیریه حمایت از اجرای این برنامه در اوایل ماه جولای در میان جنجال بر لیبرال ها’ اعطای این سازمان تنها منابع قرارداد با وجود روابط نزدیک خود را به نخست وزیر جاستین ترودو.

جنجال برای دولت تنها عمیقتر از آنجا که فدرال اخلاق دیده بان راه اندازی کرده است پروب ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau در طول مشارکت خود را در دولت تصمیم گیری های ما با وجود داشتن پرداخت ترودو اعضای خانواده صحبت هزینه و Morneau را در روابط خانوادگی به این گروه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو رئیس ستاد تنظیم تاریخ برای شهادت ما مسئله

ترودو رئیس ستاد تنظیم تاریخ برای شهادت ما مسئله

ترکیب بیشتر مشکلات برای وزیر دارایی شد و ورود او هفته گذشته که او تا به حال فقط در بازپرداخت این سازمان بیش از $41,000 در هزینه های سفر برای ما حمایت از سفرهای او و خانواده اش در زمان سه سال پیش.

مخالفت نمایندگان مجلس مطرح کرده اند چند سوال در مورد علت سعی و کوشش انجام شده در این سازمان با این استدلال که شهادت به تاریخ نشان می دهد این گروه تا به حال در مسیر داخل در قرارداد برای اجرای برنامه.

ترودو و خود را بالا مشاور رئیس ستاد کتی Telford در حال برنامه ریزی به شهادت پنج شنبه در مورد این برنامه و مقابله با ما.

کانادا دانشجو خدمات گرانت برنامه قرار بود به رول از قبل از تابستان و پرداخت کنندگان تا به $5,000 بر اساس تعداد ساعت آنها داوطلب قبل از اوایل ماه اکتبر.

ادامه مطلب: ترودو و رئیس ستاد به شهادت در ما اختلاف پنج شنبه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ما به اداره برنامه و اتصال افراد جوان با خدمات و فرصت ها را از طریق پلت فرم آنلاین که در را نیز پرداخت کنیم هزینه به ارزش $43.5 میلیون تا 40,000 دادن.

یک نسخه از این توافق زمینه با کمیته این هفته اشاره کرد که دولت فدرال تنها برنامه ریزی شده به صرف 500 میلیون دلار در کمک های مالی حتی اگر لیبرالها تبلیغ این برنامه به عنوان یک $912 میلیون بودجه.

زمانی که سازمان حمایت از توافق, آن گفت که اوضاع تا حد زیادی در محل برای خدمات عمومی فدرال برای مدیریت.

مشکلات پدید آمده با آنچه که ما در جای خود قرار داده و دولت هنوز برای اعلام یک جدول زمانی به شما اجازه دسترسی دانش آموزان برنامه است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>