تامی رابینسون می گوید که او فرار کرد و در خارج از کشور پس از اتهام آتش زدن

تامی رابینسون می گوید که او چپ انگلستان و به دنبال نقل مکان به طور دائم در خارج از کشور به عنوان او معتقد است که خانواده اش دیگر امن در خانه.

در یک ویدیو ارسال شده به پیروان خود در رسانه های اجتماعی رابینسون گفت که او کشور را ترک کرده بود با همسر و فرزندان خود را و به دنبال نقل مکان به طور دائم پس از آنچه او گفته بود “آتش سوزی” حمله به خانه و خانواده خود را.

“من تا به حال یک مشکل کاملا چند هفته پیش با یک آتش سوزی” او ادعا کرد که در این ویدئو. “آن را هدف قرار داده بود در برابر ملک من … من همسر ملک. که در آن نقطه ما کشور را ترک کنید.”

رابینسون که نام واقعی است Stephen یخلی-لنون ادعا کرد که فیلم از آتش سوزی هر چند هیچ تصویری ظاهر شده است.

Bedfordshire Police گفت: آن را یک رکورد از خانه آتش سوزی مربوط به خانواده رابینسون اما تا به حال دریافت گزارش از یک ماشین آتش در ماه ژوئن بدون ارائه جزئیات بیشتر.

رابینسون اشاره نمی کند که او برنامه ریزی شده برای نقل مکان خانواده اش به نه جایی که آنها در حال حاضر ماندن.

“کسی به ما جایی برای ماندن بنابراین ما در سمت چپ این کشور” رابینسون گفت: در این ویدئو.

او با این حال توجه داشته باشید که او نمی خواهد در بازگشت به انگلستان به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به تغییر در قوانین قرنطینه برای کسانی که از کشورهای خارجی است.

“من با توجه به پرواز بازگشت [به انگلستان] برای تظاهرات. بدیهی است که در حال حاضر با این 14 روز در قرنطینه اگر من پرواز من احتمالا نمی خواهد به عقب بر گردیم.”

این نظر منجر به بسیاری از تصور او در اسپانیا به دلیل تحمیل تازگی سفر قرنطینه قوانین مؤثر بر آن کشور است.

در انگلستان, ضد اسلام, فعال, چهره افترا محاکمه بیش از اظهارات در مورد سوریه پناهنده پسر که عناوین ساخته شده زمانی که او فیلم برداری شده بود که حمله در مدرسه خود را در هادرزفیلد.

خانواده 17-year-old جمال حجازی به دنبال 100000 پوند خسارت در این پرونده که می تواند به دادگاه بروید اگر نه حل و فصل در خارج از دادگاه.

نمایندگان برای نوجوان ادعا می کنند که ادعا می کند ساخته شده است در مورد او توسط رابینسون در رسانه های اجتماعی ساخته شده و او را “تمرکز از پیام های بی شماری از نفرت و تهدید از راست افراطی”.

رابینسون ادعا ادعا آتش سوزی شد نه مربوط به خود را ضد اسلام مبارزه.

او گفت که این حمله صورت گرفت “پس از [Black Lives Matter] مسائل” و معتقد است که او می دانست که مسئول بود.

در اوایل روز از زندگی ماده تظاهرات در لندن رابینسون تحریک پیروان خود را در قوی شرایط را برای حضور در یک اعتراض در میدان پارلمان موجب ترس که مجسمه وینستون چرچیل در معرض خطر از عدن.

او بعدها اعلام کرد که او حضور نداشت اعتراض خود ادعا کرده: “من نمی خواهم به مسئول نژادی بیشتری را بدست آورد.”

به اتهام آتش سوزی است نه اولین حادثه منجر به رابینسون به اتهام پناه در خارج از کشور. هنگام مواجهه با زندان زمان در سال گذشته بیش از اهانت به دادگاه به او التماس کرد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعطا پناهندگی سیاسی در ایالات متحده است.

درخواست او بود ملاقات کرد و او بعد از خدمت دو ماه در HMP Belmarsh.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>