TCL عالی 75 اینچ سری 8 4K TV بازدید تمام وقت-قیمت پایین – CNET


04-tcl-65q825-8-series-roku-tv

این است که در واقع 65-inch نسخه TCL سری 8 اما تقریبا در هر احترام آن را یکسان به 75-incher.

سارا تو/CNET

TCL سری 8 75Q825 عرضه در اواخر سال گذشته به ستایش درخشان-و نه فقط از CNET دیوید Katzmaier اما از داوران دور و گسترده. جالب اینجاست TCL شده است شناخته شده به عنوان یک بودجه, برند, اما وجود دارد هیچ چیز کم پایان در مورد این مدل — به ویژه دلار از 2600 قیمت….

فقط چند روز پیش از 75Q825 بود پشت در فروش برای $1,800 بستن آن زمان کم است. اما امروز و در حالی که منابع آخرین, شما می توانید TCL سری 8 75 اینچ 4K Roku تلویزیون برای $1,500جدید کم خیلی سنگین حاشیه. آن را هنوز هم گران قیمت در مقایسه با برخی دیگر از 75 اینچ تلویزیون, اما آن را نیز یکی از بهترین تلویزیون شما می توانید خرید ،

که با توجه به Katzmaier که TCL سری 8 نقد و بررسی شما می خواهید به عنوان خوانده شده فورا. یک چیز عالی: “8-سری یک جانور. تیره-سیاه و سفید عمیق در سطوح درخشان و برجسته ایجاد شده توسط TCL صنعت-first Mini LED تکنولوژی ارائه این نوع کنتراست باعث می شود که هر تصویر پاپ به خصوص HDR. در سمت به سمت مقایسه آن آمد و نزدیک به استانداردهای تعیین شده توسط [یک] OLED TV از هر تست کردم این سال است.”

این جای تعجب نیست پس از آن که 75Q825 ساخته شده CNET لیست بهترین تلویزیون های سال 2020. آن را به ثمر رساند 4.6-ستاره رتبه بندی متوسط از بیش از 60 بهترین خرید مشتریان.

و اگر شما پیشنهاد می splurging بدهید که شما نیز ممکن است بر روی یک سیستم صوتی نیز هست. برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, آمازون دارای Sonos Playbase برای $529.98. که همه زمان کم به عنوان آن به طور معمول به فروش می رساند برای $699. این یک “اجرای خانه” محصول با توجه به Ty Pendlebury در Sonos Playbase نقد و بررسی.

بله, این است که تقریبا یک رویای راه اندازی: صفحه نمایش عالی صدای و بزرگترین تخفیف تا کنون در هر دو. و چون من جدی تلویزیون جستوجوی من موظف به اشتراک گذاشتن برخی از مشاهده توصیه های:

  • همیلتون (دیزنی Plus)
  • چاقو را (آمازون نخست)
  • خانم امریکا (Hulu)
  • پالم اسپرینگز (Hulu)
  • چتر آکادمی (Netflix)
  • مسافران (Netflix)

مشاهده مبارک!

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: TCL 8 سری 6 سری افزایش Roku تلویزیون از کیفیت تصویر…


2:34


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>